Jump to content
ktm25089

Κινεζος!

Recommended Posts

ηρθε και ο κινεζος.Αυριο θα γινει η εγκατασταση.Σημερα το πηγα στην εκκλησια να το διαβασει ο παππας και να το κανω ενα ευχελαιο μηπως και δουλεψει σωστα αυριο και δεν το ξαναστελνω πισω.Παντως καλο φαινεται σβηστο :):D

kinezo4.jpg

kinezo1.jpg

kinezo2.jpg

kinezo3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Κινέζος.Μεγειές.:)Καλά έκανες που το πήγες στην εκκλησία γιατί όπως ξέρεις είσαι και λίγο γκαντέμης......:D

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και ο κινεζος.Αυριο θα γινει η εγκατασταση.Σημερα το πηγα στην εκκλησια να το διαβασει ο παππας και να το κανω ενα ευχελαιο μηπως και δουλεψει σωστα αυριο και δεν το ξαναστελνω πισω.Παντως καλο φαινεται σβηστο :bbq:B)

kinezo4.jpg

kinezo1.jpg

kinezo2.jpg

kinezo3.jpg

Από εμφάνιση "σκίζει" πάντως! Καλολειτούργητο! (χωρίς "θυμιατά"-εννοείται! χα!, χα!)

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και απροβληματιστο...!!!! Αν δεν σου ειναι κοπος ειναι μια καλη ευκαιρια για ενα DIY να βγαλεις και πολλες πολλες φωτος!

Link to comment
Share on other sites

Τοποθετηθηκε!

Λοιπον....................επιασε ο χθεσινος εκκλησιασμος και ολα πηγαν καλα.

1)Καταρχην πλεον δουλευει σαν το μαμα και μενει αναμενο με το κλειδι στην θεση "0". B):rolleyes:

2)το bluetooth βρηκε κατευθειαν το android κινητο μου και λειτουργει αψογα με το ενσωματομενο μικροφωνο.οποτε λιγοτερα καλωδια.

3)USB εμπρος και πισω,καρτες μνημης και ολες οι εισοδοι εξοδοι δουλευουν αψογα

4)εχει ΠΟΛΥ μα παρα ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ αναλυση στην οθονη.παιζει ταινια χωρις κολληματα και με ωραια χρωματα!

5)GPS ok!

6)αναγνωριζει αυτοματα την οπισθεν και γυρναει μονο του σε πισω καμερα η αισθητηρες παρκινγκ

7)οτιδηποτε θορυβοι απο γειωσεις κτλ εχουν εξαφανιστει

:bbq:η εγκατασταση ηταν ευκολη και ολα τα καλωδια ειχαν ταμπελακια.οποτε δεν ψαχνεις

στα αρνητικα τωρα

1)το manual του κινεζου ειναι απιθανο.Μαντευεις τα πιο πολλα

2)θελει να παρω ενα ανταπτορακι για την κεραια του ραδιοφωνου απο διπλο φακρα σε απλο din.Γιατι ειχε απο μονό φακρα σε din.Βεβαια εχει πολυ καλη ληψη και ετσι,αλλα ας το κανουμε λιγο καλυτερο

και μια φωτο με το κλειδι στο "0" και τον κινεζο να τραγουδαει

kinezo6.jpg

και το site.Οποιος παρει να ρωτησει εαν ειναι η V.5.εαν ειναι καποια παλαιοτερη δεν ειναι τοσο βελτιωμενη

http://www.audiosources.net/viewproduct.asp?id=1027

Edited by ktm25089
Link to comment
Share on other sites

Ποσο το πηρες;Ενα παληκαρι απο εδω μεσα ειχε παρει της Vw απο Ebay (δεν ξερω χωρα) 1.400 ευρω.Το ειχα δει ζωντανα.Εκτος των αλλων, σου αλλαζει και ολη την εμφανιση του ταμπλω.Καλοριζικο.

Edited by Νasos_p
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και απροβλημάτιστο σου εύχομαι. Έχω και εγώ 2 ερωτήσεις:

1)Έχει ενσωματωμένο ψηφιακό δέκτη mpeg-4 και αν ναι ποιες είναι οι εντυπώσεις σου (έχει καλή λήψη?)

2)Πέρα από τη τιμή που κανόνισες μαζί τους πλήρωσες και τελωνείο (και αν ναι πόσα?)

Link to comment
Share on other sites

Οχι πηρα αυτο με την απλη αναλογικη τηλεοραση την οποια δεν συνδεσα.Δεν ειμαι της τηλεορασης.Και σπιτι μονο η γυναικα βλεπει.

Εφερα 3 μηχανηματα για διαφορετικα αυτοκινητα και πληρωσα 90 ευρω τελωνειο βεβαια με λιγοτερη τιμη στα τιμολογια.

Πρεπει να βγαινει γυρω στα 350 δολλαρια το κομματι εαν θυμαμαι καλα.

Edited by ktm25089
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει ειπαμε μην το ξεφτιλισουμε.Δεν θα γινει ποτε gti οποτε θα τα ριξω καπου αλλου τα λεφτα :nea:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο club των κινέζων. Το να μένει αναμμένο στο 0 αλλά και να κλείνει μόλις βγάλεις το κλειδί έχει εξαλειφθεί εδώ και 2 γενιές μηχανημάτων αφού χρhσιμοποιούν έξτρα canbus.

Καλορίζικο. Αν χρειαστείς προγράμματα GPS έχω όποιο πρόγραμμα θέλεις.

Επίσης αν θέλεις το πρόγραμμα windows που έφτιαξα (το βλέπεις στην φωτό) πάρε με τηλέφωνο. Το 0 που βλέπεις σου δείχνει την ταχύτητα που τρέχεις.

imag0643n.jpg

Φυσικά όπως ξέρεις παίρνω πάντα την ποιό καινούρια γενιά οπότε το μηχάνημα που βλέπεις στην φωτό μετράει μέρες, μέχρι να έρθει το νέο που παρήγγειλα με 8" οθόνη και μαμάτα χαρακτηριστικά.

57907790.jpg

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και εγω αυτο με την μεγαλη οθονη.αλλα ειπα να κρατησω την μαμα εμφανιση.Σου εβγαλε κανενα προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και εγω αυτο με την μεγαλη οθονη.αλλα ειπα να κρατησω την μαμα εμφανιση.Σου εβγαλε κανενα προβλημα?

Όχι κανένα πρόβλημα. Όλα δουλεύουν ρολόι. Μόνο αν δεν βάλεις το έξτρα μικρόφωνο για το Bluetooth θα σε ακούν λίγο βαθιά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι κανένα πρόβλημα. Όλα δουλεύουν ρολόι. Μόνο αν δεν βάλεις το έξτρα μικρόφωνο για το Bluetooth θα σε ακούν λίγο βαθιά.

Δεν το εβαλα γιατι δεν θελω πολλα εξτρα καλωδιακια.Αλλα γενικα μου ειπαν οτι ακουγομαι υποφερτα.

Moyrh η καμερα ερχετε στον δρομο ειναι :whistling:

Link to comment
Share on other sites

παιδια με ενδιαφερει!θα μπορουσε να βοηθησει καποιος με παραγγελια κτλ?ποσο ερχεται ολο μαζι?το τελωνειο το πληρωνεις σιγουρα και ειναι 90?το αμαξι μου ειναι του 2007 δεν θα χω προβλημα με μπαταρια ετσι?+ εχω το rcd300 θα χρειαστω αυτο τον ενισχυτη για το ραδιο,αν ναι ποσο εχει?με το gps τι γινεται?α και η camera ποσο εχει!και απο που την αγοραζω!τη μαμα που στριβει απο το σημα πηρατε?ελπιζω μη κουρασα ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

υπολογισε κανα 400αρι βγηκε ολο μαζι

προβληματα με μπαταρια δεν εχεις

τελικα εχει πολυ καλη ληψη μετα απο δοκιμες και χωρις τον ενισχυτη

gps οτι θες κυκλοφορει σπασμενο

η καμερα βρηκα εγω μια που μπαινει στην θεση του ενος φωτιστικου απο την πινακιδα και εχει και μεσα λαμπακι για να μην φαινεται κουλο το αμαξι.μολις την βαλω θα ανεβασω φωτο.κανα 40αρι.

η μαμα κανει 500αρικο

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και το δικό μου το καινούριο

imag1290.jpg

Οι 8 ίντες κάνουν την διαφορά.

Έχει ενσωματωμένο αποδικοποιητή Mpeg-4 και Mpeg-2 που πιάνει τζάμι ακόμη και στο parking.

Εδώ θα δείτε ένα βιντεάκι με τις λειτουργίες του

ΤV εν κινήσει

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλησπερα και συγνωμη για την ενοχληση εχω vw jetta 2008 140hp και εχω βαλει VISION V3-VW100 θα ηθελα να μου πεις σε παρακαλω αν μπορω να βαλω windows?και εχω βαλει και μια καμερα αλλα δεν ενεργοποιείται οταν βαλω την οπισθεν μονο με το χειροκινητα μηπως ξερεις τι πρεπει να κανω?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.