Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

οπ που είσαι ρε μαν ναι ρε άστα να πάνε με το χαμόγελο του joker βγήκα από το δυναμόμετρο.

Χαχαχ, ωραιος!!

Αν σου δωσω ενα file που θα εισαι μπροστα 1/2 αμαξι απ'τους υπολοιπους μου δινεις τα φαναρια σου τα πίσω? ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχ, ωραιος!!

Αν σου δωσω ενα file που θα εισαι μπροστα 1/2 αμαξι απ'τους υπολοιπους μου δινεις τα φαναρια σου τα πίσω? :huh:

hmmm ενδιαφέρον μου ακούγεται όλα με αυτό που τράβηξα για να τα πάρω δεν 8α τα πούλαγα ούτε με 500 ευρώ τώρα για πιο πολλά το συζητάω tongue.gif:huh::p:P έτρεχα στον γέρακα έπαιρνα τηλεφωνά και όταν τα πείρα δεν κάνανε και μετά μάγκωσα μια λίμα και άρχισα χριτς από εδώ χριτς από εκεί το έφερα στα μέτρα του μετά δεν έκανε η φύσα από τα φώτα ;) χριτς από εκεί χριτς από εδώ τις έβαλα και αυτές και μετά απείχε 432423 εκατοστά από κάτω και το άλλο 3432432 και άντε πάλι χριτς χριτς

Link to comment
Share on other sites

:huh:;):blink::huh::blink: πλάκα κάνεις έτσι?!!! πάντως αν θες σου βρίσκω η τα ίδια ή σαν τα δικά μου ή με λεντ(είναι γ@μ@τ@ αλλά ακριβά τα λεντ)
Link to comment
Share on other sites

¶πλα επειδή δεν έχω φωτοτυπικό εδώ αυτό είναι το καλύτερο που μπορώ να κάνω

====

Χαίρομαι που λύθηκε το πρόβλημά σας και ζητούμε συγνώμη και από την πλευρά μας, για το γεγονός ότι με τα πρώτα λόγκς δεν διαγνώσαμε την πιθανή φθορά βαλβίδας ανακούφισης (μάλλον ακόμα υπολειτουργούσε)

Link to comment
Share on other sites

B):whistling:B) B) B) πλάκα κάνεις έτσι?!!! πάντως αν θες σου βρίσκω η τα ίδια ή σαν τα δικά μου ή με λεντ(είναι γ@μ@τ@ αλλά ακριβά τα λεντ)

Μανο στην τελευταια δυναμομετρηση που εκανες εισαι μονο προγραμμα ή εχεις και τιποτα αλλο;

Link to comment
Share on other sites

Μανο στην τελευταια δυναμομετρηση που εκανες εισαι μονο προγραμμα ή εχεις και τιποτα αλλο;

μόνο πρόγραμμα είμαι και ένα τελικό της πλάκας όποτε μόνο πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

====

Χαίρομαι που λύθηκε το πρόβλημά σας και ζητούμε συγνώμη και από την πλευρά μας, για το γεγονός ότι με τα πρώτα λόγκς δεν διαγνώσαμε την πιθανή φθορά βαλβίδας ανακούφισης (μάλλον ακόμα υπολειτουργούσε)

δεν υπάρχει πρόβλημα αφού λύθηκε η παρεξήγηση και όσο αφορά το λογκ αυτά συμβαίνουν άνθρωποι είμαστε

ξανά ευχαριστώ και συγνώμη για το όλο θέμα

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται την κυριακη θα εχει καλο καιρο. Ψηνεστε λοιπον για καμια εξτρεμιστικη στο γνωστο μερος κατα τις 12; Πολλα αδερφια πηγαν γυμναστηριο οποτε επιβαλεται!!!

ΥΓ παιζει και κατασταση κατω "χρυσος και ασημι" ανοιξαμε και σας περιμενουμε

Edited by Nik GT
Link to comment
Share on other sites

εγω κατι ακουσα για βροχες.αλλα αν δεν ειναι κοπος στειλτε μου ενα μηνυμα με μερος και ωρα μπας και μπορεσω να ερθω....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Απο οτι φαινεται την κυριακη θα εχει καλο καιρο. Ψηνεστε λοιπον για καμια εξτρεμιστικη στο γνωστο μερος κατα τις 12; Πολλα αδερφια πηγαν γυμναστηριο οποτε επιβαλεται!!!

ΥΓ παιζει και κατασταση κατω "χρυσος και ασημι" ανοιξαμε και σας περιμενουμε

εγώ μέσα είμαι για 8 του μηνός μόνο πείτε μου με πμ ώρα και μέρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες μπηκα και εγω στο group των 200++.εβαλα προγραμμα απο e-tuners.Κριτωνα το αμαξι πεταει. :(:D;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες μπηκα και εγω στο group των 200++.εβαλα προγραμμα απο e-tuners.Κριτωνα το αμαξι πεταει. :(:D;)

άντε ρε απροβλημάτιστο και καλοτάξιδο το 200αρι σου

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες μπηκα και εγω στο group των 200++.εβαλα προγραμμα απο e-tuners.Κριτωνα το αμαξι πεταει. ;) ;) ;)

Καλοταξιδο.

Επειδη και εγω απο εκει το εκανα θα ηθελα να μου πεις αυτη την διαφορα απο ποσες στροφες και πανω την βλεπεις.

Εγω παροτι το αυτοκινητο στροφαρει στις 7000 τωρα, μετα τις 5000 κατι δεν μου φαινεται να δινει οσο περιμενα, δηλ περιμενα και απο εκει να αισθανομαι οτι δινει αισθητα. Το ειδα παλι με τον Κριτωνα αλλα ολα δουλευουν ενταξει. Η δε πιεση εδειξε και 2 κατι.

Τωρα βεβαια ισως να ειναι η ιδεα μου και ισως επειδη εχω dsg το οποιο ειναι πολυ πολιτισμενο (και οπως εχω πει σε συγκριση με το προηγουμενο TSI μου ειναι εντελως αθορυβο σε σημειο που να κοιταω το στροφομετρο για να δω αν ανεβαινουν οι στροφες, που ανεβαινουν δηλαδη) να μην μπορω ακομα να καταλαβω την τοση διαφορα.

Ασχετα παντως με την πρωτη ευκαιρια θα του κανω μια δυναμομετρηση ετσι για να μου φυγει η απορια γιατι με τα λεγομενα των παιδιων που εχουν βαλει προγραμμα περιμενα να δω τουλαχιστον σε αισθηση μεγαλη διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες μπηκα και εγω στο group των 200++.εβαλα προγραμμα απο e-tuners.Κριτωνα το αμαξι πεταει. ;) ;) ;)

Να έχεις πολλά, γρήγορα και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα! Ποιός σε πιάνει τώρα! B)

Link to comment
Share on other sites

άντε ρε απροβλημάτιστο και καλοτάξιδο το 200αρι σου

ευχαριστω Μανο. tongue.giftongue.giftongue.gif

Καλοταξιδο.

Επειδη και εγω απο εκει το εκανα θα ηθελα να μου πεις αυτη την διαφορα απο ποσες στροφες και πανω την βλεπεις.

Εγω παροτι το αυτοκινητο στροφαρει στις 7000 τωρα, μετα τις 5000 κατι δεν μου φαινεται να δινει οσο περιμενα, δηλ περιμενα και απο εκει να αισθανομαι οτι δινει αισθητα. Το ειδα παλι με τον Κριτωνα αλλα ολα δουλευουν ενταξει. Η δε πιεση εδειξε και 2 κατι.

απο τις 3.000 στροφες το αμαξι γαζωνει.

στις 5.000 δινει καλα.τι πιεσεις δουλευεις???

Να έχεις πολλά, γρήγορα και απροβλημάτιστα χιλιόμετρα! Ποιός σε πιάνει τώρα! :D

ευχαριστω Χρηστο.τρα θα ερχομαι πιο συχνα... :wub:;):D

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω Μανο. tongue.giftongue.giftongue.gif

απο τις 3.000 στροφες το αμαξι γαζωνει.

στις 5.000 δινει καλα.τι πιεσεις δουλευεις???

ευχαριστω Χρηστο.τρα θα ερχομαι πιο συχνα... ;):D :D

Καλώς τον. Το TSi έχει γίνει best seller των tuners μου φαινεται.....

Την Κυριακή έχει έκθεση στο γνωστό σημείο (μου έστειλαν πρόσκληση!!!) αλλά δεν είναι ακριβώς στο ίδιο σημείο αλλά στο δίπλα του :wub: . Νικ, George τι παιζει εκει ξερει κανεις?

Πάντως να γίνει συνάντηση είμαι μέσα....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον. Το TSi έχει γίνει best seller των tuners μου φαινεται.....

Την Κυριακή έχει έκθεση στο γνωστό σημείο (μου έστειλαν πρόσκληση!!!) αλλά δεν είναι ακριβώς στο ίδιο σημείο αλλά στο δίπλα του B) . Νικ, George τι παιζει εκει ξερει κανεις?

Πάντως να γίνει συνάντηση είμαι μέσα....

αστα να πανε.εχει γινει χαμος. tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εχω στο GT προγραμμα etuners με 33.000 χιλιομετρα.πριν 2 εβδομαδες ενιωσα καποια διαφορα στο αμαξι,ανεβηκε η ροπη αισθητα.μπαρομετρο δεν εχω να δω τι παιζει.παντως βγαζει πολυ δυναμη.ειναι φυσικο?

Link to comment
Share on other sites

εχω στο GT προγραμμα etuners με 33.000 χιλιομετρα.πριν 2 εβδομαδες ενιωσα καποια διαφορα στο αμαξι,ανεβηκε η ροπη αισθητα.μπαρομετρο δεν εχω να δω τι παιζει.παντως βγαζει πολυ δυναμη.ειναι φυσικο?

Σε χαλαει? :(

Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες μπηκα και εγω στο group των 200++.εβαλα προγραμμα απο e-tuners.Κριτωνα το αμαξι πεταει. B):baby:;)

¶ντεεεε!!! Καλή σου απόλαυση κ σένα!!! :(<_<B)

Να γίνει καμιά δοκιμή, ε...!; ;)

Θα τα πούμε την Κυριακή!; Θα έρθεις τελικά!; :rolleyes:

Α! Δυναμομέτρηση έκανες!; :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.