Jump to content
nitro2550

Eimai Se Dillima Gia Othoni Dwste Fwta.....

Recommended Posts

loipon ws gnwston emeis oi foitites apo lefta....mpaaa.....kai epeii egw toulaxiston akoma san ftwxos foititis exw to mikrovio tou tuning mesa mou....skeftomai na allaksw to rcd 300 me kapoia oikonomiki kai oxi toso epwnumi othoni....

loipon epeidi loipon uparxoun atoma edw mesa pou kseroun ta pragmata kalutera apo emena tha ithela tin gnwmi sas....exw kataliksei se 2....

1-----> http://www.witson.com/view_pro.php?id=1305

kai

2-----> http://audiosources.net/viewproduct.asp?id=883.....

kai rwto loipon...

katarxin se xaraktiristika poio einai kalutero....

poio (xmmm) tha thewrousate poio aksiopisto...

poio tha dialegate.....

kai an kapoios exei kapoio apo auta tis entupwseis tou....

xillia suggnwmi gia to greeklish alla exei kollisei gia agnwsto logo to keyboard.....

euxaristw para polu gia tin voitheia sas.....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εχει βαλει ο Αρης μια αγγελια με ενα πολυ καλο μηχανημα, οχι κινεζιες κλπ

αν δεν ειχα βαλει οθονη θα το χτυπαγα χαλαρα!

σου το προτεινω,ειναι απο τα καλυτερα στην κατηγορια και δεν εχει καμια σχεση με witson,sotogan,motogan,jeen lee...

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=25808

Link to comment
Share on other sites

Και τα zenec απο Κινα/Ταιβαν πρερχονται αλλα συναρμολογουνται Ελβετια (ετσι εχω διαβασει σε αλλο φορουμ). Παντως ειναι αρκετα ακριβα για αυτο που προσφερουν και navigation δεχονται μονο i Go (οχι οτι δεν ειναι καλο).

Βεβαια σαν μεταχειρισμενο ειναι σχετικα καλη η τιμη και υπαρχει αντιπροσωπος.

Τα κινεζικα τα κανουν ολα και δεχονται και destinator. Απλα ειναι 100% κινεζικα με οτι αυτο συνεπαγεται και αν χρειαστεις την εγγυηση τοτε μαλλον την εκατσες γιατι δεν υπαρχει επισημος αντιπροσωπος (οχι εσαγωγεας).

Αν δεν σε ενδιαφερει το navigation τοτε υπαρχει μεγαλη ποικιλια σε επωνυμες οθονες και με πολυ καλυτερα χαρακτηριστικα απο τα επανω στις ιδιες τιμες, ιδιως απο Αγγλια τωρα που η ισοτιμια εχει πεσει στο 1.10 κατι.

Link to comment
Share on other sites

JVC AVX810 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κιεγω την JVC AVX810 εχω πανω! Πολυ καλο μηχανημα και πολυ δυνατο ηχο εχει (με τα μαμα 8 ηχεια) και εχει και καλη τιμη!!

Δεν εχω βεβαια navi κτλ ακομα επανω αλλα αργοτερα βλεπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ καλος ο ηχος του!! Εγω του εχω βαλει και αφτερμαρκετ τριδρομο στις πορτες και ενα 10ιντσο σαμπακι και παιζει τελεια!!

Link to comment
Share on other sites

nai paidia to jvc einai poli kalo mixanima kai egw auto exw stin golfara mou>>>>>>>

ρε παιδια,

επειδη μου αναψατε ψωτιες με το JVC AVX810,απο που το πηρατε???απο Ελλαδα????λεεω να το παραγγειλω απο κανενα e-bay......τι προετινετε?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια,

επειδη μου αναψατε ψωτιες με το JVC AVX810,απο που το πηρατε???απο Ελλαδα????λεεω να το παραγγειλω απο κανενα e-bay......τι προετινετε?

Φίλε μου προσωπικά το πήρα από Γερμανία, τουλάχιστον 200 ευρώ φθηνότερο απ' όσο κόστιζε εδώ.

Θα σου στείλω με p.m. κάποια link από Ελλάδα και Γερμανία που ίσως σε βοηθήσουν.

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

και εγω απο Αγγλια το πηρα πολυ φθηνοτερα.τωρα εχουν πεσει και εδω οι τιμες.

Πράγματι, έχουν πέσει κι εδώ οι τιμές. Κι ένα ζητούμενο βέβαια είναι το τι τελικά ισχύει με την εγγύηση. Σε αγορά από το εξωτερικό, ο εδώ αντιπρόσωπος δεν σε καλύπτει.

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρανομο ομως Χρηστο και το ξερουμε/ξερουν!μια καταγγελια στην jvc europe και τους εσκισες!να δεις για ποτε στο φτιαχνουν εδω στο Ελλαντα!

Link to comment
Share on other sites

να υποθεσω οτι δεν εχει bluetooth κ δεν ειναι με αποσπομενη προσοψη

ειναι ready for bluetooth, δηλαδη θελει μονο τον ανταπρορα και εισαι κομπλε, οσο για την προσοψη ναι!! ειναι αποσπομενη :D

Link to comment
Share on other sites

ειναι ready for bluetooth, δηλαδη θελει μονο τον ανταπρορα και εισαι κομπλε, οσο για την προσοψη ναι!! ειναι αποσπομενη :D

σωστα! <_<

Link to comment
Share on other sites

οσο για την προσοψη ναι!! ειναι αποσπομενη :lol:

και ενα hack trip για το χειροφρενο :lol:

μονο μην κόψετε λάθος καλώδιο !!!!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον Θα Παραγγείλω To Zenec MC2000 VW 759E Απο Θεσσαλονίκη Όποιος Το Έχει Ας Πει Αν Είναι Καλό Ή Όχι. Τωρά Αν Το Βρώ Και Ποιο Φτηνά Δεν Με Χαλάει Αλλά Δεν Ξέρω Τι Γίνεται Με Την Εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η jvc 810 παιρνει navi..?

Για την Pioneer 4000 h 4100 τι λετε?

παιρνει με extra το navibox.για το αλλο δεν εχω αποψη να σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η jvc 810 παιρνει navi..?

Για την Pioneer 4000 h 4100 τι λετε?

η jvc παιρνει το navibox, το οποιο ομως δυστυχως δεν το χειριζεσαι με λειτουργια touch sreen αλλα μονο απο το τηλεκοντρολ του.

τα pioneer που αναφερεις καλα μηχανηματα φαινονται, δεν τα ειχα υποψιν μου, πρεπει να ειναι σχετικα καινουρια.

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Το 4000 κυκλοφορεί πάνω απο εξάμηνο και το 4100 ενα μήνα...

Απλα ειδα το 4000 σε ενα αμάξι εχτες τοποθετημένο και ήταν απλά άψογο...

Αλλά ακόμα είμαι στο δίλλημα του οτι το Jvc 810 είναι αποσπώμενο κάτι που κανένα άλλο δεν είναι.

Αλλά πάλι κατα πόσο μπορεί να φοβάσαι να στο κλέψουν..? Σχετικο ε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.