Jump to content

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ φιλαρακι μου..και το δικο σου ειναι ομορφο και ξεχωριστο!!τα φαναρια τα εβαψα με μια ειδικη βαφη φαναριων..το χρωμα μου το εδωσε ο φιλος μου και μελος του club bpp(black badge project)στειλ του ενα pm και θα σε κατατοπισει..αλλα να ξερεις οτι τα καλυτερα look r32 φαναρια τα εκανε ο φιλος activious πραγματικα εργοστασιακο αποτελεσμα ζητα του πληροφοριες!!!

Ευχαριστω φιλε, για τα γνυσια δ το σκεφτομαι καν αφου το budget ειναι thumbsdown.gif

activious u've got one new message, pls answer before armageddon f@#$@ us worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εκανα και μια αναβαθμιση στην εξατμιση..αλλα ειναι μυστικο προς το παρον....οταν θα τελειωσω με το stage 1 θα σας παρουσιασω αναλυτικα..εκτος αν τελικα προχωρισω σε s3 setup γιατι περναει και αυτο απο το μυαλο μου...ευχαριστω και παλι ολους σας για τα καλα λογια σας να χαιρεστε και τα δικα σας τα τερατα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Περασε καιρος απο την παρουσιαση του αυτοκινητου μου..απο τοτε εχουν γινει πολλες αλλαγες..αλλες εμειναν αλλες οχι.απο θεμα κινητηρα ειχα φτασει μεχρι k04 setup...ομως ξαναγυρισα μαμα.Ηρεμησα παντρευτηκα αχαχαχα.Το αμαξι ηταν να πουληθει..τελικα εμεινε.Η τρελα με τα γκαζια μου εχει φυγει απο καιρο,ετσι αρχισα σιγα σιγα να ασχολουμε με αλλα πραγματα..Εχουμε και λεμε,αυτην την στιγμη στο αμαξι εχουμε τις εξης αλλαγες.Εμπρος σποιλερ απο edition 30,πισω βαμενος προφυλακτηρας,οι ζαντες εχουν γινει μαυρο gloss,φρενα απο s3,φαναρια hella xenon,πισω εργοστασικο κουρτινακι,πηγη alpine,ηχεια εταζερας bizzar audio,επενδυση με αυτοκολιτο ανθρακονημα στο λεβιε dsg,βαση σασμαν powerflex,μπαρομετρο greddy,τοποθετηση cruise control.Στα αμεσα σχεδια ειναι και η τοποθετηση συνεμπλοκ απο σ3 και μια καλη αναρτηση.παραθετω φοτο.

IMG_0100.jpg

IMG_0090.jpg

IMG_0092.jpg

IMG_0095.jpg

IMG_0098.jpg

Link to comment
Share on other sites

Περασε καιρος απο την παρουσιαση του αυτοκινητου μου..απο τοτε εχουν γινει πολλες αλλαγες..αλλες εμειναν αλλες οχι.απο θεμα κινητηρα ειχα φτασει μεχρι k04 setup...ομως ξαναγυρισα μαμα.Ηρεμησα παντρευτηκα αχαχαχα.Το αμαξι ηταν να πουληθει..τελικα εμεινε.Η τρελα με τα γκαζια μου εχει φυγει απο καιρο,ετσι αρχισα σιγα σιγα να ασχολουμε με αλλα πραγματα..Εχουμε και λεμε,αυτην την στιγμη στο αμαξι εχουμε τις εξης αλλαγες.Εμπρος σποιλερ απο edition 30,πισω βαμενος προφυλακτηρας,οι ζαντες εχουν γινει μαυρο gloss,φρενα απο s3,φαναρια hella xenon,πισω εργοστασικο κουρτινακι,πηγη alpine,ηχεια εταζερας bizzar audio,επενδυση με αυτοκολιτο ανθρακονημα στο λεβιε dsg,βαση σασμαν powerflex,μπαρομετρο greddy,τοποθετηση cruise control.Στα αμεσα σχεδια ειναι και η τοποθετηση συνεμπλοκ απο σ3 και μια καλη αναρτηση.παραθετω φοτο.

IMG_0100.jpg

IMG_0090.jpg

IMG_0092.jpg

IMG_0095.jpg

IMG_0098.jpg

Ρε συ Ανέστη ειλικρινά τώρα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι "αντέστρεψες" τις βελτιώσεις! Εντάξει δεν τρέχεις -κι εγώ έχω οικογένεια και 5χρονο παιδάκι- αλλά το VF34 το "κρατάω", ωστε που και που να κάνω τη πλάκα μου, παρόλο που επίσης δεν τρέχω! Όμως δεν "σπάζεσαι" που κινδυνεύεις π.χ να σε διασύρουν 1.4 Τsi ala midkin;; Γιατί να μη το χαίρεσαι;; Εκτός αν το καταπόνησες, θες να το κρατήσεις και φοβόσουν την περαιτέρω αξιοπιστία του με 350+ΗΡ σε βάθος χρόνου, επειδή θα παρασυρόσουν και καλά και θα το "έσκιζες". Είμαι πολύ περίεργος πάντως...(με το συμπάθειο φυσικά! :yahoo: )

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Περασε καιρος απο την παρουσιαση του αυτοκινητου μου..απο τοτε εχουν γινει πολλες αλλαγες..αλλες εμειναν αλλες οχι.απο θεμα κινητηρα ειχα φτασει μεχρι k04 setup...ομως ξαναγυρισα μαμα.Ηρεμησα παντρευτηκα αχαχαχα.Το αμαξι ηταν να πουληθει..τελικα εμεινε.Η τρελα με τα γκαζια μου εχει φυγει απο καιρο,ετσι αρχισα σιγα σιγα να ασχολουμε με αλλα πραγματα..Εχουμε και λεμε,αυτην την στιγμη στο αμαξι εχουμε τις εξης αλλαγες.Εμπρος σποιλερ απο edition 30,πισω βαμενος προφυλακτηρας,οι ζαντες εχουν γινει μαυρο gloss,φρενα απο s3,φαναρια hella xenon,πισω εργοστασικο κουρτινακι,πηγη alpine,ηχεια εταζερας bizzar audio,επενδυση με αυτοκολιτο ανθρακονημα στο λεβιε dsg,βαση σασμαν powerflex,μπαρομετρο greddy,τοποθετηση cruise control.Στα αμεσα σχεδια ειναι και η τοποθετηση συνεμπλοκ απο σ3 και μια καλη αναρτηση.παραθετω φοτο.

IMG_0100.jpg

IMG_0090.jpg

IMG_0092.jpg

IMG_0095.jpg

IMG_0098.jpg

απλα πανεμορφο μπραβο ανεστη!!!!!! keep walking!!!!!! μια ερωτηση ο προφυλακτυρας πισω ειναι βαμμενος???

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα totally black τι αλητεια ειναι..... :D !!!!!!!!!!!!!

Να το χαιρεσαι αγορινα μου... Με το καλο και οι υπολοιπες αναβαθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Ανέστη ειλικρινά τώρα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι "αντέστρεψες" τις βελτιώσεις! Εντάξει δεν τρέχεις -κι εγώ έχω οικογένεια και 5χρονο παιδάκι- αλλά το VF34 το "κρατάω", ωστε που και που να κάνω τη πλάκα μου, παρόλο που επίσης δεν τρέχω! Όμως δεν "σπάζεσαι" που κινδυνεύεις π.χ να σε διασύρουν 1.4 Τsi ala midkin;; Γιατί να μη το χαίρεσαι;; Εκτός αν το καταπόνησες, θες να το κρατήσεις και φοβόσουν την περαιτέρω αξιοπιστία του με 350+ΗΡ σε βάθος χρόνου, επειδή θα παρασυρόσουν και καλά και θα το "έσκιζες". Είμαι πολύ περίεργος πάντως...(με το συμπάθειο φυσικά! :D )

φιλε μου εχω και εν mercedes c55 amg kamia 400aria aloga...δεν με απ[ασχολουν και τοσο ομως τα τυπου midkin tsi

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Ανέστη το εργαλείο,πεντακάθαρο και γυαλιστερό.Μ΄άρεσε η εφημερίδα στο πατάκι χε,χε,χε.Αυτό που δεν μ΄αρεσε είναι που έβαψες κόκκινο το λαιμό από την δισκόπλακα.Μαύρο έπρεπε να τον έχεις.Και καμιά αλλαγή στο εσωτερικό να δούμε σιγά-σιγά.:wink:

Link to comment
Share on other sites

ο μεγαλος αδελφος του golf μου μαμαει και δερνει.

απο τα ποιο ωραια gti και απο τα ποιο προσεγμενα πιστευω!!!!

μονη ενσταση Ανεστη που εφυγε το Κ04.

και αν θυμαμαι καλα αφησες στη μεση ενα 3071 setup??

ο λυτρωτης πρεπει να παρει τα πανω του!!!

Μπραβω αγορινα για ολα!

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη πανεμορφη η γκολφαρα,πολυ αγρια και πρεπει να τραβαει τα βλεμματα με το totally black look....να το χαιρεσαι ,και οπως ειπαι κ ο πανος ξαναβαλε την Κ04.....ετσι για να τρελενεις μερικους!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο προσεγμένα και όμορφα Golf! Να το χαίρεσαι και να συνεχίσεις να το έχεις, δεν αξίζει να σκοτώσεις τέτοιο κουκλί.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια.πραγματι πολλες φορες μου την δινει και θελω να το σκοτωσω να φυγει αλλα μετα απο λιγο ξυπνανε η αναμνησεις οταν ημουν μικρο παιδι και ελεγα την μανα μου ενα golf gti θα παρω οταν μεγαλωσω και λεω οτι ηταν ονειρο που εγινε πραγματικοτητα και ειναι δυσκολο να το αποχωριστεις!βεβαια τοτε εγω εννοουσα το γκολφ 2 gti..δεν πειραζει που καταληξαμε στο 5αρι..περασαν τα χρονια βλεπεις.τεσπα για κανα χρονο ακομα πιστευω να το κρατησω.να στε ολοι καλα και να χαιρεστε τα εργαλεια σας!

Link to comment
Share on other sites

Ανέστη κουκλί το πυροβόλο :wink: ........ να το χέρεσε!!!!!

οι ζάντες πανέμορφες που τις έβαψες?

Link to comment
Share on other sites

απλα πανεμορφο μπραβο ανεστη!!!!!! keep walking!!!!!! μια ερωτηση ο προφυλακτυρας πισω ειναι βαμμενος???

μαλλον δεν φαινεται καλα οτι ειναι βαμενος στις αλλες φοτο,σημερα εβαλα και ενα μεταλικο αυτοκολητο vw racing οποτε παρε μια καλυτερη φοτο.

IMG_0103.jpg

ο μεγαλος αδελφος του golf μου μαμαει και δερνει.

απο τα ποιο ωραια gti και απο τα ποιο προσεγμενα πιστευω!!!!

μονη ενσταση Ανεστη που εφυγε το Κ04.

και αν θυμαμαι καλα αφησες στη μεση ενα 3071 setup??

ο λυτρωτης πρεπει να παρει τα πανω του!!!

Μπραβω αγορινα για ολα!

καλα θυμασαι φιλε..αλλα τωρα δεν με συγκινουν τετοιες καταστασεις..θα δουμε ομως στο μελλον..αλλα και να ξανακανω κατι μαλλον κ04 θα ειναι αφου εχω εμπειρια πλεον σε αυτην την μετατροπη, πειραματιστικα στο δικο μου πρωτα,μετα εφτιαξα και ενος κολητου και μελος του κλαμπ,οποτε μαλλον δεν θα κανω πατεντες με 28αρες και 30αρες οταν και αν παλι κ04.εχω και το αλλο το αμαξι ρε συ δεν μου λειπουν τα γκαζια :thumbsup:

Ανέστη κουκλί το πυροβόλο :wink: ........ να το χέρεσε!!!!!

οι ζάντες πανέμορφες που τις έβαψες?

ευχαριστω φιλε!τις ζαντες στην φλωρινα περσυ τις ειχα βαψει.

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

καλα θυμασαι φιλε..αλλα τωρα δεν με συγκινουν τετοιες καταστασεις..θα δουμε ομως στο μελλον..αλλα και να ξανακανω κατι μαλλον κ04 θα ειναι αφου εχω εμπειρια πλεον σε αυτην την μετατροπη, πειραματιστικα στο δικο μου πρωτα,μετα εφτιαξα και ενος κολητου και μελος του κλαμπ,οποτε μαλλον δεν θα κανω πατεντες με 28αρες και 30αρες οταν και αν παλι κ04.εχω και το αλλο το αμαξι ρε συ δεν μου λειπουν τα γκαζια :ninja:

Ακόμα κι έτσι Ανέστη με look παρεμβάσεις είναι πολυ ωραίο και "ψαρωτικό", ενώ κάποιος που τα βλέπει όλα in black πάνω του πιθανολογεί σίγουρα πολύ περισσότερα από 200ΗΡ κι ας μην υπάρχουν πλέον!

Σε σχέση πάντως με αυτά που λες ότι δηλαδή μάλλον θα μείνει το BENZ ΑΜG, ενώ για το Golfάκι πάντα υπάρχει option να "φύγει", καλώς το έκανες stock, γιατί τα χέρια σου είναι ανά πάσα στιγμή "λυμένα"! :thumbsup: Αντιλαμβάνομαι βέβαια, ότι και οι εποχές είναι από τις χειρότερες για να πουληθεί σε μια "σωστή" κι όχι εξευτελιστική για την αξία του (βάσει χρονολογίας/καταστάσεως) τιμή -οπότε λογικά το γεγονός αυτό σε αναγκάζει να το κρατάς μιας και τέτοια αμάξια δεν τα "σκοτώνεις" ελαφρά τη καρδία! :blush: ...

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Ανέστη πολύ ωραίο και προσεγμένο το αυτοκίνητο...! Αν το πούλαγες 2 χρόνια πριν, το χτύπαγα ΑΝΕΤΑ...!!! :blush::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κι έτσι Ανέστη με look παρεμβάσεις είναι πολυ ωραίο και "ψαρωτικό", ενώ κάποιος που τα βλέπει όλα in black πάνω του πιθανολογεί σίγουρα πολύ περισσότερα από 200ΗΡ κι ας μην υπάρχουν πλέον!

Σε σχέση πάντως με αυτά που λες ότι δηλαδή μάλλον θα μείνει το BENZ ΑΜG, ενώ για το Golfάκι πάντα υπάρχει option να "φύγει", καλώς το έκανες stock, γιατί τα χέρια σου είναι ανά πάσα στιγμή "λυμένα"! :thumbsup: Αντιλαμβάνομαι βέβαια, ότι και οι εποχές είναι από τις χειρότερες για να πουληθεί σε μια "σωστή" κι όχι εξευτελιστική για την αξία του (βάσει χρονολογίας/καταστάσεως) τιμή -οπότε λογικά το γεγονός αυτό σε αναγκάζει να το κρατάς μιας και τέτοια αμάξια δεν τα "σκοτώνεις" ελαφρά τη καρδία! :blush: ...

κοιταξε θα προτιμουσα να φυγει το amg αλλα δυστυχος δεν φευγει..οποτε μαλλον θα καταθεσω πινακιδες το φθηνοπωρο..γιατι τα τελη κυκλοφοριας εχουν ξεφυγει,αν ποτε ξαναερθουν σε φυσιολογικα επιπεδα θα το ξαναβγαλω σε κυκλοφορια αλλιως να σκοτωσω ενα τετοιο αυτοκινητο θεωρω οτι πιο πολυ χασιμο θα εχω παρα κερδος.οποτε μενει το gti..και αυτο δεν θελω να το σκοτωσω!αν εφευγαν και τα 2 θα ητανε το καλυτερο.αλλα δεν...οποτε οι καιροι ειναι δυσκολοι και ετσι συμβιβαζομαι με την καλυτερη οικονομικα δυνατη λυση.

Ανέστη πολύ ωραίο και προσεγμένο το αυτοκίνητο...! Αν το πούλαγες 2 χρόνια πριν, το χτύπαγα ΑΝΕΤΑ...!!! :blush::thumbsup:

ευχαριστω!και το δικο σου ειναι εξαιρετικο,ειδικα μετα τις αλλαγες που εκανες ειναι τελειο!πριν 2 χρονια φιλε ποιος θα φανταζοταν σε τι καταντια θα επεφτε αυτο το εθνος..δλδ φανταζομασταν αλλα οχι αυτο το αισχος!

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

κοιταξε θα προτιμουσα να φυγει το amg αλλα δυστυχος δεν φευγει..οποτε μαλλον θα καταθεσω πινακιδες το φθηνοπωρο..γιατι τα τελη κυκλοφοριας εχουν ξεφυγει,αν ποτε ξαναερθουν σε φυσιολογικα επιπεδα θα το ξαναβγαλω σε κυκλοφορια αλλιως να σκοτωσω ενα τετοιο αυτοκινητο θεωρω οτι πιο πολυ χασιμο θα εχω παρα κερδος.οποτε μενει το gti..και αυτο δεν θελω να το σκοτωσω!αν εφευγαν και τα 2 θα ητανε το καλυτερο.αλλα δεν...οποτε οι καιροι ειναι δυσκολοι και ετσι συμβιβαζομαι με την καλυτερη οικονομικα δυνατη λυση.

ευχαριστω!και το δικο σου ειναι εξαιρετικο,ειδικα μετα τις αλλαγες που εκανες ειναι τελειο!πριν 2 χρονια φιλε ποιος θα φανταζοταν σε τι καταντια θα επεφτε αυτο το εθνος..δλδ φανταζομασταν αλλα οχι αυτο το αισχος!

Thanks Ane, ξανασκέψου την Κ04.. ...εκτός αν έχεις βαρεθεί τα γκάζια!!

Δες πάντως το παρακάτω βίντεο...!!!! :

http://www.grapheine.com/bombaytv/creation-en-d1b24cab18351fb6f6be45dcaac0776b.html

χαχα στο τέλος η αναφορά είναι ξεκάθαρη για το μαύρο express!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.