Jump to content
playmaker

Ic S3

Recommended Posts

Εγώ Πάλι Θα Έλεγα Όποιος Γνωρίζει Και Μπορεί Να Αναλάβει Το Group Buy Να Το Προχωρήσουμε.

Πάντως ¶μα Γίνει Εγώ Είμαι Μέσα.

Αλήθεια Πόσοι Ενδιαφέρονται;;;

Edited by SAVVASGT
Link to comment
Share on other sites

αρα κοιταμε να κανουμε ενα group buy παιδια απο αθηνα...γιατι αφου απο αντιπροσωπια δεν μπορουμε να παρουμε καλυτερη τιμη...

μπορουμε να παρουμε σιγουρα καλυτερη μαζι και με τα εργατικα...

αρα κανονιζουμε με ενα συνεργεςιο μια τιμη για τοσα ατομα και βουρ!!!!

Link to comment
Share on other sites

αρα κοιταμε να κανουμε ενα group buy παιδια απο αθηνα...γιατι αφου απο αντιπροσωπια δεν μπορουμε να παρουμε καλυτερη τιμη...

μπορουμε να παρουμε σιγουρα καλυτερη μαζι και με τα εργατικα...

αρα κανονιζουμε με ενα συνεργεςιο μια τιμη για τοσα ατομα και βουρ!!!!

Ωραία Τα Λέτε Αλλά Εγώ Που Είμαι Απο Θεσσαλονίκη;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Ότι βολεύει παλικάρια! Αν είστε από βόρεια οι περισσότεροι, κανονίστε το και για εμάς τους νότιους, θα παιχτεί άλλο ομαδικό... :)

Link to comment
Share on other sites

Αύριο Θα Πάω Απο Μανδύλα Να Μιλήσω Αν Προλάβω Να Δω Τι Θα Με Πει.Πόσα ¶τομα Είναι Απο Θεσσαλονίκη Που Ενδιαφέρονται;;;;;Παρακαλώ Να Με Ενημερώσετε ¶μεσα

Link to comment
Share on other sites

Ότι βολεύει παλικάρια! Αν είστε από βόρεια οι περισσότεροι, κανονίστε το και για εμάς τους νότιους, θα παιχτεί άλλο ομαδικό... :)

ναι :thumbsup: η ελατε καμια βολτα αθηνα :clapping:

Link to comment
Share on other sites

ναι :) η ελατε καμια βολτα αθηνα :thumbsup:

Καλό Αλλά Εδώ Έχουμε Και Γνωστό Για Να Μας Το Περάσει Με Τουλάχιστον 10% Απο Αυτά Που Παίρνει Οπότε Θα Βγεί Πιο Φτηνά.Γι'Αυτό Αν Δεν Έχετε Τι Να Κάνετε Ελάτε Εσείς Απο Εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή το group buy για I/C S3 δεν βλέπω να γίνεται. Σκέφτομαι σε κανένα μήνα να το αγοράσω.

Μπορεί κάποιος να μου πει κωδικούς από I/C και σωλήνες (κολάρα ή όπως στο καλό λέγονται);

Θέλω να πάω στην αντιπροσωπία και να πω θέλω τους τάδε και τάδε κωδικούς.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Ξέρω πως οι σωλήνες/κολάρα δεν είναι απαραίτητη και το i/c κουμπώνει με πατέντα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή το group buy για I/C S3 δεν βλέπω να γίνεται. Σκέφτομαι σε κανένα μήνα να το αγοράσω.

Μπορεί κάποιος να μου πει κωδικούς από I/C και σωλήνες (κολάρα ή όπως στο καλό λέγονται);

Θέλω να πάω στην αντιπροσωπία και να πω θέλω τους τάδε και τάδε κωδικούς.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Ξέρω πως οι σωλήνες/κολάρα δεν είναι απαραίτητη και το i/c κουμπώνει με πατέντα.

ριξε μια ματια για να παρεις σωληνωσεις κολλαρα απο forge, samco η καποια αλλη τετοια εταιρια.

φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή το group buy για I/C S3 δεν βλέπω να γίνεται. Σκέφτομαι σε κανένα μήνα να το αγοράσω.

Μπορεί κάποιος να μου πει κωδικούς από I/C και σωλήνες (κολάρα ή όπως στο καλό λέγονται);

Θέλω να πάω στην αντιπροσωπία και να πω θέλω τους τάδε και τάδε κωδικούς.

Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Ξέρω πως οι σωλήνες/κολάρα δεν είναι απαραίτητη και το i/c κουμπώνει με πατέντα.

¶μα Τους Μάθεις Πές Μας Και Μας Τους Κωδικούς Και Κολλάρα Ή Τέλοσπαντων Ότι Χρειάζεται Για Να Μπεί Σε GOLF GT.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα part numbers ειναι

Intercooler > 1K0 145 803 P

Connecting hose > 1K0 145 832 S/L

Pressure hose > 1K0 145 834 AA

βεβαια οποιος θελει μπορει να το βαλει κ χωρις να αγορασει απαραιτητα τα κολλαρα αφου με μια μικρη πατεντα στα εργοστασιακα ταιριαζουβ κ αυτα κ γλιτωνει κ 100 περιπου ευρο απο την αγορα τους! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα part numbers ειναι

Intercooler > 1K0 145 803 P

Connecting hose > 1K0 145 832 S/L

Pressure hose > 1K0 145 834 AA

βεβαια οποιος θελει μπορει να το βαλει κ χωρις να αγορασει απαραιτητα τα κολλαρα αφου με μια μικρη πατεντα στα εργοστασιακα ταιριαζουβ κ αυτα κ γλιτωνει κ 100 περιπου ευρο απο την αγορα τους! sillyhorse1rb5.gif

Επιτέλους Ένας Που Απάντησε Με Σιγουριά Σε Ευχαριστώ Πολύ Φίλε Μου.

Link to comment
Share on other sites

το ic του seat leon cupra ii είναι το ίδιο με το ic του S3 ή ειναι το ίδιο με αυτό των GT/GTI???

με το Golf Gti /Gt/Tsi , κλπ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια,εγω εχω ενα τσι 140 με revo ,ολοσωμη και ενα φιλτρο.θελω να ρωτησω οσου εχου βαλει ic s3 αν ειδαν διαφορα σε σχεση με πριν για να δω αν αξιζει τα λεφτα του.νομιζω οτι το μαμα ic μας ειναι μεγαλο και δεν υπαρχει θεμα με τις θερμοκρασιες.

ευχαριστω,δημητρης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.