Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Σημερα στη Βουλιαγμενης εξω απο το metro mall στον Αγιο Δημητριο εθεαθη μαυρο golf IV με πινακιδα ΖΖΜ-....ειχε στη δεξια μερια του καπω πανω απο το φαναρι το γνωστο πλεον αυτοκολλητο.για την ιςτορια,οδηγουσε μια κοπελα....

Edited by Speedy
Αφαίρεση προσωπικης συνομιλίας
Link to comment
Share on other sites

golf 4 ασημένιο με αυτοκόλλητο του club στην Α.Ο χθες που είχε κίνηση ; ποιός ;;

Link to comment
Share on other sites

εχθές το απόγευμα επί της Βασιλίσσης Σοφίας κατά τις 19:00 κουκλί 6αρι μάυρο τσι με denver 18αρες ,φιμέ κρύσταλλα- είναι κάποιος από εδώ ;

Link to comment
Share on other sites

ΑCE2007?

και εγώ αυτο φαντάστηκα γιατί ο φίλος κοίταζε και προς το μερος μου σαν να ήθελε να μιλησουμε ,είμασταν όμως

μία λωρίδα απόσταση

Link to comment
Share on other sites

Σημερα Λευτερης απο Κερκυρα και στα καπακια το Μενιο επι της Δωδωνης.

Πριν λιγο polo 6Ν ασπρο με αυτοκολλητο στην αριστερη πορτα και πινακιδα ΥΡΚ - 11**

Link to comment
Share on other sites

καλα καιτο κοκκινο στο κλαμπ ειναι???μεγαλη παρεα ων ιωαννινων...καθε μερα το βλεπω αυτο...χαχα και να το θελα την δευτερη φορα δεν γινοτανε...συμπτωση...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα περί τις 12:00 το υπ' αριθμ' ΙΚΜ-31** μαύρο golf v παρκαρισμένο στη διασταύρωση των οδών Ναυπλίου και Κατσώνη.

Η κάτοχος είναι από Νίκαια. Το αμάξι είχε 3 αυτοκόλλητα του club.

Ποιος/Ποια;

Link to comment
Share on other sites

καλα καιτο κοκκινο στο κλαμπ ειναι???μεγαλη παρεα ων ιωαννινων...καθε μερα το βλεπω αυτο...χαχα και να το θελα την δευτερη φορα δεν γινοτανε...συμπτωση...

Ειναι και αυτος.

Επισης και ενα golf κοκκινο που αραζει εξω απο το Πι και ΦΙ στην αρχη της Δωδωνης.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι εγώ ; Ποιός ο λόγος ύπαρξης ενός τέτοιου τόπικ, εφόσον οι περισσότεροι γράφουν (και εγώ μαζί τους) είδα αυτόν είδα τον άλλον και ο άλλος που είδανε όλοι αυτοί ποτέ δεν μπαίνει να γράψει Α εγώ ήμουν λόγω του οτι δεν ασχολείται με το φόρουμ ;

Link to comment
Share on other sites

Ενα Πολο στην Κατερινη χρωματος Μπλε σκουρο νομιζω χθες το βραδυ με αυτοκολητο κατω κατω στο τζαμι του πορτ παγκαζ.

Αθηναικες πινακιδες νομιζω!

Link to comment
Share on other sites

λιγο αργα! ειχα δει πριν 2 εβδομάδες περίπου στην γλυφάδα..στον δρόμο που είναι το δημ. πάρκινγκ ενα μαυρο γκολφ ρ 20 με σήμα του κλαμπ στο πορτ μπαγκαζ ακριβος πάνω από τον υαλοκαθαριστήρα ποιος να ειναι αραγε?

Link to comment
Share on other sites

λιγο αργα! ειχα δει πριν 2 εβδομάδες περίπου στην γλυφάδα..στον δρόμο που είναι το δημ. πάρκινγκ ενα μαυρο γκολφ ρ 20 με σήμα του κλαμπ στο πορτ μπαγκαζ ακριβος πάνω από τον υαλοκαθαριστήρα ποιος να ειναι αραγε?

o Γιωργος λογικα ηταν!!!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=37451

Link to comment
Share on other sites

λιγο αργα! ειχα δει πριν 2 εβδομάδες περίπου στην γλυφάδα..στον δρόμο που είναι το δημ. πάρκινγκ ενα μαυρο γκολφ ρ 20 με σήμα του κλαμπ στο πορτ μπαγκαζ ακριβος πάνω από τον υαλοκαθαριστήρα ποιος να ειναι αραγε?

ναι φιλε εγω ειμουν, ειχα παρκαρει στο παρκινγκ το προ-προηγουμενο σαββατο ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε εγω ειμουν, ειχα παρκαρει στο παρκινγκ το προ-προηγουμενο σαββατο :)

δεν μπορεις να κρυφτεις πουθενα με αυτο το R20 παντα καποιος σε βλεπει καπου και αμεσως ολοι λενε εσυ new_lol.gif ...μα καλα ενα R20 κυκλοφορει μονο!!! :good:

Link to comment
Share on other sites

Ενα τουμπανο golf 5 gti σημερα παρκαρισμενο εξω απο την εκθεση αυτ/του στο Ελ.Βενιζελος γυρο στη 1

το κοιτουσαμε με τον Katana κανα 3λεπτο...

μαυρες 17αρες μαμα , μαυρο με μαυρα φιμε , τερας κουλερ Apr , καπο με εισαγωγη αερα και τελος 2 τεραστιες αποληξεις εξατμισης στα αριστερα - δεξια, αυτοκολλητα APR και τα σχετικα..

αφησα χαρτακι με το λινκ του club αν γραφτει να μας πει ποιος ειναι!!!

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

αφησα χαρτακι με το λινκ του club αν γραφτει να μας πει ποιος ειναι!!!

:wub::p

Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω σήμερα... Ξενύχτησα και δεν ξυπνούσα με τπτ!

Link to comment
Share on other sites

ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ενα μπλε πολο στην εισοδο των ιωαννινων του παγουριστα και ενος ακομη μελος ενα γκολφ 5 γτι στο δρομο με τις κεφετερειες οπου εχει αυτοκολλητακια ....

Link to comment
Share on other sites

ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ενα μπλε πολο στην εισοδο των ιωαννινων του παγουριστα και ενος ακομη μελος ενα γκολφ 5 γτι στο δρομο με τις κεφετερειες οπου εχει αυτοκολλητακια ....

τι χρωμα ειναι το golf? Κοκκινο?

Link to comment
Share on other sites

ΒΛΕΠΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ενα μπλε πολο στην εισοδο των ιωαννινων του παγουριστα και ενος ακομη μελος ενα γκολφ 5 γτι στο δρομο με τις κεφετερειες οπου εχει αυτοκολλητακια ....

το Παγούρι είναι πάντα πρώτη μούρη !!!! new_iloveyou.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Ενα τουμπανο golf 5 gti σημερα παρκαρισμενο εξω απο την εκθεση αυτ/του στο Ελ.Βενιζελος γυρο στη 1

το κοιτουσαμε με τον Katana κανα 3λεπτο...

μαυρες 17αρες μαμα , μαυρο με μαυρα φιμε , τερας κουλερ Apr , καπο με εισαγωγη αερα και τελος 2 τεραστιες αποληξεις εξατμισης στα αριστερα - δεξια, αυτοκολλητα APR και τα σχετικα..

αφησα χαρτακι με το λινκ του club αν γραφτει να μας πει ποιος ειναι!!!

Tρελό θηρίο!

Link to comment
Share on other sites

ναι το κοκκινο με το Body kit απο βελτιωτικη εταιρεια μαλλον....πειραγμενο μαλλον,μια φορα τον χαιρετησα αλλα δεν με καταλαβε...ΔΕν εχω και αυτοκολλητακι!!!!ακομη!!!!ποτε θα παρουμε ηρθανε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.