Jump to content
bbp

Golf 5/6 1.4 Tsi - Έφτασαν τα 200άρια? [ Βελτίωση 1ου & 2ου Σταδίου]

Recommended Posts

ωραιος νικο

σωστά και ακομπλεξάριστα τα λές.

ησουν πίσω και τέλος. δεν εγινε τπτ το τρομερό.

πάντως η αλήθεια ειναι οτι πάτησε με ενα σ3 και το πέρασε.

το σ3 αυτό πάτησε με ενα αλλο οπισι :clapping: και ηταν μπροστά.

περίεργα πράγματα.

Υ.Γ. που μένεις? θα ήθελα να δοκιμάσουμε να δούμε διαφορές και να εισαι πίσω :drinks:

xaxxaaxaxxa

Link to comment
Share on other sites

Panaua Νέα Φιλαδέλφεια μένω. Αν θες μιλάμε και με pm για να τα βάλουμε φιλικά!

Μετά από εμένα την ίδια μέρα έβαλε και με leon coupra 310 ps και ήταν μπροστά το coupra οριακα για 1 αμάξι... Οπότε καταλαβαίνετε πως κάτι παίζει sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ μαμα opc.....α ρε χαλια που εχουν ορισμενοι!!μετα σου λενε μαμα!!αλλα ετσι ειναι λιγοι αντρες μεινανε με @@ γιατι οι περισσοτεροι προτιμησαν να γινουν οι ιδιοι @@....ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ!!...αν εισαι τοσο μαγκας και σφερατος ελα στον ΜΠΑΜΠΑΚΑ να το παιξεις μαμα με το οπελακι σου..!!αυτο θελω να μεταφερθει στο ντραγκστερ Τασο..επησεις πρωτεινε αν θελει να ανεβει μεχρι λαρισσα και να κατεβω και εγω λαρισα να ανοιξουμε μαζι..απο σταση απο ρολλ.απ οτι θελει και αγαπαει..αλλα οχι να κοροιδευει τον κοσμο με το μαμα του..αν ειναι μαμα θα φαει ενα κρουαζιεροπλοιο αν ειναι γυρο στα 300 θα αρκεστει σε ενα τριαξονικο.για την παρτυ του και μονο θα του ραψω νυφικο....

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Panaua Νέα Φιλαδέλφεια μένω. Αν θες μιλάμε και με pm για να τα βάλουμε φιλικά!

Μετά από εμένα την ίδια μέρα έβαλε και με leon coupra 310 ps και ήταν μπροστά το coupra οριακα για 1 αμάξι... Οπότε καταλαβαίνετε πως κάτι παίζει sillyhorse1rb5.gif

Ελα ντε... Πάμε Ο.Χ. σήμερα? new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ μαμα opc.....α ρε χαλια που εχουν ορισμενοι!!μετα σου λενε μαμα!!αλλα ετσι ειναι λιγοι αντρες μεινανε με @@ γιατι οι περισσοτεροι προτιμησαν να γινουν οι ιδιοι @@....ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ!!...αν εισαι τοσο μαγκας και σφερατος ελα στον ΜΠΑΜΠΑΚΑ να το παιξεις μαμα με το οπελακι σου..!!αυτο θελω να μεταφερθει στο ντραγκστερ Τασο..επησεις πρωτεινε αν θελει να ανεβει μεχρι λαρισσα και να κατεβω και εγω λαρισα να ανοιξουμε μαζι..απο σταση απο ρολλ.απ οτι θελει και αγαπαει..αλλα οχι να κοροιδευει τον κοσμο με το μαμα του..αν ειναι μαμα θα φαει ενα κρουαζιεροπλοιο αν ειναι γυρο στα 300 θα αρκεστει σε ενα τριαξονικο.για την παρτυ του και μονο θα του ραψω νυφικο....

Aνεστη το παιδι με το opc που φραφει στο dragster,δεν ειναι ο ιδικτητης αν καταλαβα καλα..αλλα δηλωνει σφυριλατος....οπως επισης και το video γραφει τα specs στο subscribe!

Το θεμα ειναι να τρεχεις με κατι "αγνωστο"!!!

Link to comment
Share on other sites

τα πραγματα ειναι απλα...

ποιος μου λεει εμενα οτι το opc δεν ειχε ξυραφιασμα και μεσα πανω στο τιμονακι του ειχε και ενα boost controller οποτε αμα εβλεπε τα δυσκολα να το παταγε τσουπ τσουπ και τελος????

το ιδιο θα εκανα και εγω και το εχω κανει...!!! σφυριλατο και 200 τροχο μονο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!

Link to comment
Share on other sites

τα πραγματα ειναι απλα...

ποιος μου λεει εμενα οτι το opc δεν ειχε ξυραφιασμα και μεσα πανω στο τιμονακι του ειχε και ενα boost controller οποτε αμα εβλεπε τα δυσκολα να το παταγε τσουπ τσουπ και τελος????

το ιδιο θα εκανα και εγω και το εχω κανει...!!! σφυριλατο και 200 τροχο μονο ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!

Ξυραφιασμα ξερεις ποσο κοστιζει ενα τετοιο setup???

Γιατι να μπεις στον κοπο να κανεις κατι τετοιο και να μην βαλεις μια 2560RS που βρισκεις και στο περιπτερο ΤΖΑΜΠΑ....και να εισαι 240 ροδες???το κοστολογιο ειναι παρα πολυ κοντα....

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν ανοίξαμε ΚΑΝ καπό... Το είχα στο νου μου αλλά ξέχασα να του το πω...

Anyways φιλικό ήταν το πάτημα!

Link to comment
Share on other sites

Ξυραφιασμα ξερεις ποσο κοστιζει ενα τετοιο setup???

Γιατι να μπεις στον κοπο να κανεις κατι τετοιο και να μην βαλεις μια 2560RS που βρισκεις και στο περιπτερο ΤΖΑΜΠΑ....και να εισαι 240 ροδες???το κοστολογιο ειναι παρα πολυ κοντα....

ξυραφιασμα = 400 ευρω + 250 ενα boost controller με 650 ευρω εχεις 270 αλογακια και τα ανεβοκατεβαζεις οποτε θελεις...

το χω κανει και ξερω...

Link to comment
Share on other sites

καλα μιλαμε για πολυ μαμα opc.....α ρε χαλια που εχουν ορισμενοι!!μετα σου λενε μαμα!!αλλα ετσι ειναι λιγοι αντρες μεινανε με @@ γιατι οι περισσοτεροι προτιμησαν να γινουν οι ιδιοι @@....ΚΑΤΣΕ ΚΑΤΩ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ!!...αν εισαι τοσο μαγκας και σφερατος ελα στον ΜΠΑΜΠΑΚΑ να το παιξεις μαμα με το οπελακι σου..!!αυτο θελω να μεταφερθει στο ντραγκστερ Τασο..επησεις πρωτεινε αν θελει να ανεβει μεχρι λαρισσα και να κατεβω και εγω λαρισα να ανοιξουμε μαζι..απο σταση απο ρολλ.απ οτι θελει και αγαπαει..αλλα οχι να κοροιδευει τον κοσμο με το μαμα του..αν ειναι μαμα θα φαει ενα κρουαζιεροπλοιο αν ειναι γυρο στα 300 θα αρκεστει σε ενα τριαξονικο.για την παρτυ του και μονο θα του ραψω νυφικο....

τωρα καταλαβα γιατι δεν σε λενε τυχαια λυτρωτή !

:lol: :lol: :lol::p :p :pnew_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

ξυραφιασμα = 400 ευρω + 250 ενα boost controller με 650 ευρω εχεις 270 αλογακια και τα ανεβοκατεβαζεις οποτε θελεις...

το χω κανει και ξερω...

Οποτε μιλαμε για 650¤ περισσοτερα και 20-25 ps περισσοτερα .

Με αυτα τα χρηματα περνεις και βαζεις 2560!

Link to comment
Share on other sites

Οποτε μιλαμε για 650¤ περισσοτερα και 20-25 ps περισσοτερα .

Με αυτα τα χρηματα περνεις και βαζεις 2560!

Ναι αλλά μήπως με 2560 θες άλλη πολλαπλή; ¶λλη εισαγωγή; ¶λλες σωληνώσεις i/c και άλλα;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μήπως με 2560 θες άλλη πολλαπλή; ¶λλη εισαγωγή; ¶λλες σωληνώσεις i/c και άλλα;;;

Με πλακακι μπαινει στην ιδια πολλαπλη....ic ιποτιθεται εχεις....δεν νοητο 1ο σταδιο σωστο χωρις ic...

Εισαγωγη τι εννοεις???μια μεταλικη cold air.....αλλα ολα αυτα θελω να σας πω οτι τα κανεις και στην περιπτωση της ξυραφιασμενης...

Και το μειονεκτιμα ειναι οτι η ξυραφιασμενη δεν εχει ζωη!Ενω η 2560 θα κοιμαται σε αυτα τα αλογα....οι πιεσεις θα ειναι παιδικες!

Link to comment
Share on other sites

Με πλακακι μπαινει στην ιδια πολλαπλη....ic ιποτιθεται εχεις....δεν νοητο 1ο σταδιο σωστο χωρις ic...

Εισαγωγη τι εννοεις???μια μεταλικη cold air.....αλλα ολα αυτα θελω να σας πω οτι τα κανεις και στην περιπτωση της ξυραφιασμενης...

Και το μειονεκτιμα ειναι οτι η ξυραφιασμενη δεν εχει ζωη!Ενω η 2560 θα κοιμαται σε αυτα τα αλογα....οι πιεσεις θα ειναι παιδικες!

ΚΚΚ ακομα και να της κανεις το αλουμινιο 0.00000000001μμ δεν φοβασαι τπτ... η δικια μου εχει ηδη 50.000 περιπου με ξυραφιασμα και δεν εχει κανει κιχ...!

Link to comment
Share on other sites

ΚΚΚ ακομα και να της κανεις το αλουμινιο 0.00000000001μμ δεν φοβασαι τπτ... η δικια μου εχει ηδη 50.000 περιπου με ξυραφιασμα και δεν εχει κανει κιχ...!

Εχω παραδειγμα απο 2 αυτοκινητα απο K03s ξυραφιασμενη...με αντοχη 15000κμ!

Anyway....δεν θα τα χαλασουμε εκει....αν αντεχουν..ακομη καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

ξυραφιασμα = 400 ευρω + 250 ενα boost controller με 650 ευρω εχεις 270 αλογακια και τα ανεβοκατεβαζεις οποτε θελεις...

το χω κανει και ξερω...

Αποστόλη εχεις dyno με 270 αλογα , η ειναι προσεγγιστικά?

Με πλακακι μπαινει στην ιδια πολλαπλη.........

Στα τσι ειναι τουρμποπολλαπλή. ειναι 1.

Edited by panaua
Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν ξέρω για το Polo gti αλλά το ibiza cupra (180 ps) έχει μικρότερο intercooler από τα αντιστοιχα golf tsi με αποτέλεσμα να ανεβάζει πολύ θερμοκρασία σε περίπτωση βελτίωσης- οπότε με πρόγραμμα θεωρείται αναγκαία και η αλλαγή του i/c

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.