Jump to content
auber002b

Golf Vs Auris

Recommended Posts

αλλος παλι μας βρηκε!σαν τις κατσαριδες ενα πραγμα,οσο τις αφανιζεις και τις πατας τοσο ξαναεμφανιζονται!

τον ξερεις και απο χτες και τον λες γελοιο;και ναι το golf ειναι πολυ καλυτερο του αουρις,το ενα ειναι αμαξι και το αλλο ουροσυλλεκτης(α-ουρι-ς): :D:unsure:

Ποιος ειναι η κατσαριδα? Το auris ειναι μια χαρα και τραβαει και πολυ καλα! Τώρα να μου το συγκρίνεις με τον κουβα το golf δεν το καταλαβαίνω.... εχεις ακουσει για βλαβες ποτε στο AURIS? Εχω ανεβει και ξερω και πως παει στον δρομο!

δειξε μου την αξιοπιστια σας. Που ειναι? bye-bye.... η αληθεια ειναι σκληρη. Παντως για να πηγαινω στη λαικη θα με βολευε το golf.... αλλα και παλι καθως γυριζω σπιτι μπουμ! Παει η μηχανη! θα τα παω με τα ποδια τα ψωνια tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΨΙΤ ΠΑΛΙΚΑΡ ΜΟΥ,

ΤΑ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΤΟΥΟΤΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΚ,

ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ

3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΓΓΥΗΣΗ

Link to comment
Share on other sites

ΨΙΤ ΠΑΛΙΚΑΡ ΜΟΥ,

ΤΑ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΤΟΥΟΤΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΚ,

ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ

3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΓΓΥΗΣΗ

Στην vw τα ιδια τα αυτοκινητα ειναι τρικ αλλα δεν θελετε να καταλαβετε :D

Link to comment
Share on other sites

ΨΙΤ ΠΑΛΙΚΑΡ ΜΟΥ,

ΤΑ 17 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ Η ΤΟΥΟΤΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΚ,

ΤΣΕΚΑΡΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ

3 ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΓΓΥΗΣΗ

Στην vw τα ιδια τα αυτοκινητα ειναι τρικ αλλα δεν θελετε να καταλαβετε :D

Link to comment
Share on other sites

Στην vw τα ιδια τα αυτοκινητα ειναι τρικ αλλα δεν θελετε να καταλαβετε :D

φιλε μου οπως λενε και στο χωριο μου μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες γιατι υπαρχει ανθρωπος εδω στο κλαμπ που δουλευει στην τουοτα και τα βλεπει καθε μερα

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου οπως λενε και στο χωριο μου μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην λες γιατι υπαρχει ανθρωπος εδω στο κλαμπ που δουλευει στην τουοτα και τα βλεπει καθε μερα

Α ναι? και τι βλέπει? παντως σαν αυτα που βλεπουμε στα δικα σας αποκλειεται! εδω οι ιδιοι εχετε ανοιξει κατηγορια θεματος με προβληματα και εχει 500 thread! Ελεος!

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ειναι η κατσαριδα? Το auris ειναι μια χαρα και τραβαει και πολυ καλα! Τώρα να μου το συγκρίνεις με τον κουβα το golf δεν το καταλαβαίνω.... εχεις ακουσει για βλαβες ποτε στο AURIS? Εχω ανεβει και ξερω και πως παει στον δρομο!

δειξε μου την αξιοπιστια σας. Που ειναι? bye-bye.... η αληθεια ειναι σκληρη. Παντως για να πηγαινω στη λαικη θα με βολευε το golf.... αλλα και παλι καθως γυριζω σπιτι μπουμ! Παει η μηχανη! θα τα παω με τα ποδια τα ψωνια tongue.giftongue.gif

την επιλογη μου την εκανα και δεν μετανιωνω στιγμη γι'αυτην,το αντιθετο μαλιστα,καθημερινα μου την επιβεβαιωνει ολο και περισσοτερο γι'αυτο αλλωστε δεν χρειαζεται να σου αποδειξω τιποτα περι αξιοπιστιας.αν ηθελα να παρω α(γγ)ουρις θα ειχα παρει,μαλιστα στα χρηματα που κανει το δικο μου επαιρνα 2 α(γγ)ουρις με φουλ εξτρα εξοπλισμενα.αντ'αυτων προτιμησα να κυκλοφορω με αυτοκινητο και να κατεβαινω απο τετοιο,στην αντιθετη περιπτωση θα κυκλοφορουσα με αγγουρι και θα κατεβαινα απο τετοιο.καλυτερα λοιπον να παρεις ενα golf και να πηγαινεις στην λαικη για ψωνια,με το αγγουρις που πηρες κινδυνευεις να βρεθεις εκτεθειμενος αναμεσα σε τοσα ζαρζαβατικα που υπαρχουν....

ξερεις οτι τα ψωμια σου εδωμεσα ειναι λιγα,συντομα θα παρεις τον δρομο του ban που εχουν παρει αλλοι εξυπνοι πριν απο σενα.αν εχεις κατι χρησιμο να πεις πεστο,δωσε μας και καμια λυση στα χιλιαδες προβληματα αξιοπιστιας που αντιμετωπιζουμε καθημερινα στα αυτοκινητα μας.διαφορετικα κανε μας την χαρη και παρε ενα δροσερο banακι απο μονος σου...

Link to comment
Share on other sites

Τι no comments γελιε? που ειναι το αστειο?? θεωρεις το golf καλυτερο απο το Auris?
Ας σβήσει κάποιος mod αυτόν τον απίθανο από τους χρήστες... Φαίνεται ότι πριν ξεκινήσει να postάρει ξέχασε να διαβάσει τους όρους χρήσης περί κοσμιότητος...

Δε μου προκαλεί εντύπωση. Είναι πολύ πιθανό στο δικό του club, το επίπεδο να φτάνει μέχρι τα όρια του "γελοίου", όπως ο ίδιος φρόντισε να μας ενημερώσει!

Υ.Γ. Αφήστε που χρειάζεται και βασικά μαθήματα ορθογραφίας :lol::lol:

¶κουσε εκεί... "Γελίε". :D:D

Link to comment
Share on other sites

Τι no comments γελιε? που ειναι το αστειο?? θεωρεις το golf καλυτερο απο το Auris?

ακου να σου πω παπαρα??..εδω εισαι σε ενα χωρο φιλοξενουμενος και θα σεβεσαι..τον ξερεις και απο χθες τον aubber??τι πουλας νταιλικια ρε βλακα ποιος νομιζεις οτι εισαι???..στ @ρχιδια μου τα γραφω και τα τουοτα και τα vw..μου εχεις αναψει τα λαμπακια βλακακο!τροπους δεν σου μαθανε μονο για τουοτα σου μαθανε??τι αναισθητα ζωα υπαρχουν ρε πουστη μου...ελεος !!καποιος mod να τον πεταξει δεν υπαρχει??ηλιθιε..καθεσε και υπερασπιζεσαι μια κωλοεταιρια που στο φιναλε λεφτα θα σου παρει...δικια σου ειναι η τουοτα ρε??την αγορασες σου θυξαμε το ιματζ της εταιριας σου??κολημενε βλαχοτσομπανη γιδεμπορα τραγοκτονε...

Link to comment
Share on other sites

Α ναι? και τι βλέπει? παντως σαν αυτα που βλεπουμε στα δικα σας αποκλειεται! εδω οι ιδιοι εχετε ανοιξει κατηγορια θεματος με προβληματα και εχει 500 thread! Ελεος!

βλεπει τα χαλια που δεν θες να δεις εσυ φιλε μου.

εμεις τουλαχιστον δεν φοβομαστε να πουμε για προβληματα που αντιμετοπισαμε με τα αυτοκινητα μας αντιθετα με εσας που τα κρυβετε για να μην φενετε οτι εχετε προβληματα

Link to comment
Share on other sites

Τι no comments γελιε? που ειναι το αστειο?? θεωρεις το golf καλυτερο απο το Auris?

μου έχεις δώσει 2 επιλογές :

Α)

σου απαντάω όπως θέλω και τρώω τουλάχιστον ένα ωραίο warn και κλειδώνει το θέμα

Β)

σου απαντώ όπως αξιζει και στο αυτοκινητάκι σου που απλά δεν είναι για πουθενά , δηλ. και σε αγνοώ ,

εκτός από αγώνες demolition car όπου όντως η αγορά ενός Auris εχει μια χρησιμότητα δεν βλέπω κάποιον άλλο λόγο !

να φανταστείς έχει τόση επιτυχία που με το που δουν ένα Auris ακόμα και σε πάρκιν , όλοι νομίζουν πως πέρνουν μέρος !

και στο αν θεωρώ εγω καλύτερο το golf από το Auris προφανώς και δεν έχει σημασία , ρώτησε όλους του φίλους σου και θα σου πουν ...

αλλά το γελοίο της υπόθεσης , ναι έτσι γράφεται το γελοίο και όχι όπως μου έγραψες , άλλωστε μικρός είσαι θα μεγαλώσεις και θα μάθεις και ορθογραφία και από αυτοκίνητα , είναι ότι πέρα των όσων λέτε επιμένετε για τις επιδόσεις ...! ειλικρινά ένα με δύο Posts σου κάθε μέρα πιστεύω είναι ότι καλύτερο για ξεκινήσει κάποιος ευχάριστα την μέρα του ! (όχι παραπάνω όμως ε?)

Link to comment
Share on other sites

μου έχεις δώσει 2 επιλογές :

Α)

σου απαντάω όπως θέλω και τρώω τουλάχιστον ένα ωραίο warn και κλειδώνει το θέμα

Β)

σου απαντώ όπως αξιζει και στο αυτοκινητάκι σου που απλά δεν είναι για πουθενά , δηλ. και σε αγνοώ ,

εκτός από αγώνες demolition car όπου όντως η αγορά ενός Auris εχει μια χρησιμότητα δεν βλέπω κάποιον άλλο λόγο !

να φανταστείς έχει τόση επιτυχία που με το που δουν ένα Auris ακόμα και σε πάρκιν , όλοι νομίζουν πως πέρνουν μέρος !

και στο αν θεωρώ εγω καλύτερο το golf από το Auris προφανώς και δεν έχει σημασία , ρώτησε όλους του φίλους σου και θα σου πουν ...

αλλά το γελοίο της υπόθεσης , ναι έτσι γράφεται το γελοίο και όχι όπως μου έγραψες , άλλωστε μικρός είσαι θα μεγαλώσεις και θα μάθεις και ορθογραφία και από αυτοκίνητα , είναι ότι πέρα των όσων λέτε επιμένετε για τις επιδόσεις ...! ειλικρινά ένα με δύο Posts σου κάθε μέρα πιστεύω είναι ότι καλύτερο για ξεκινήσει κάποιος ευχάριστα την μέρα του ! (όχι παραπάνω όμως ε?)

Πες μας κατι που εχει το golf και δεν το εχει το Auris?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σπαταλάτε φαιά ουσία για να αποδείξετε το αυτονόητο .... μιλάμε για άλλη κατηγορία αυτοκινήτων, για άλλη κλάση, για άλλο target group....

Απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ το AURIS με το GOLF..... είναι σαν να συγκρίνεις σώβρακο με γραβάτα...

Αν θέλεις κάνε σύγκριση με το HYUNDAI i30, με το KIA CEED, και βαριά βαριά με το HONDA CIVIC.........

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί σπαταλάτε φαιά ουσία για να αποδείξετε το αυτονόητο .... μιλάμε για άλλη κατηγορία αυτοκινήτων, για άλλη κλάση, για άλλο target group....

Απλά ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ το AURIS με το GOLF..... είναι σαν να συγκρίνεις σώβρακο με γραβάτα...

Αν θέλεις κάνε σύγκριση με το HYUNDAI i30, με το KIA CEED, και βαριά βαριά με το HONDA CIVIC.........

σωστος ο νεος..... (για το civic μονο διαφωνω, ειναι καλο αυτοκινητο)

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Φίλε επειδη ξέρω οτι έχουν σπάσει 130 tsi μοτερ σε ενα χρονο μην μιλας για τα toyota ενταξει? Που μας βγάζετε turbokompressor και πουλάτε και μούρη! το οτι η vw δινει τα μισα χρονια εγγυηση απο την toyota σου λεει τιποτα? Να βάζεις αγιασμο στο στομα οταν μιλας για toyota και γενικα για japan!!!!

φιλαρακι αυτο που σου δινει η Τενεκεδοτα δεν ειναι εγγυηση ειναι διαρκεια ζωης του τενεκε σου

Fyi

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Εχετε ατμοσφαιρικο στα 1.6 με την ροπη του AURIS? για δειξτε το μας!

Golf iii 1,6 GT τενεκε....

Link to comment
Share on other sites

Τι Auris ρε μάγκες; Ενα μήνα το οδηγούσα το αυτοκίνητο (1.6 premium) και πραγματικά είναι ηλίθιο να το συγκρίνεις με το golf.

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να απευθυνθώ κυρίως προς τους mod αυτού του φόρουμ. Με ποιά λογική κλειδώνετε το θέμα που άνοιξα εγώ σε σχέση με το Golf και Auris; Υπάρχει κανένας νόμος που να απαγορεύει τους ιδιοκτήτες άλλων αυτοκινήτων να ανοίγουν θέματα εδώ; Έβρισα κάποιον; Έκανα χαβαλέ, απλά για να ανοίξει η κουβέντα. Αποδείξτε με επιχειρήματα ότι έχω άδικο. Με το να το κλειδώνετε τι δείχνετε; Έλλειψη επιχειρημάτων; Πανικό; Φόβο;

Και τότε αυτό εδώ το θέμα γιατί το κρατάτε ανοικτό; Γιατί το άνοιξε ένας ιδιοκτήτης Golf; Προτείνω και αυτό να το αφήσετε βέβαια ανοικτό και να ανοίξετε ξανά το δικό μου.Ότι θέλετε πες τε το με επιχειρήματα.

Και κάτι προς τους ιδιοκτήτες golf: Αναρωτήθηκε κανένας σας τι σας προσφέρει η τουρμπίνα που έχετε και είστε τόσο περήφανοι; Έχετε ίδια κατανώλωση μ' μένα και λίγο καλύτερες επιδόσεις, που φυσικά δεν φαίνονται καθόλου στο δρόμο, αφού δεν υποστηρίζονται από το υπόλοιπο αυτοκίνητο, αλλά αντιθέτως σας περνάω σχετικά άνετα.

Θα ήθελα μία σοβαρή απάντηση σε σχέση με τα υποτιθέμενα πλεονεκτήματα της τουρμπίνας σε σχέση με την ατμόσφαιρα

Link to comment
Share on other sites

T-Warrior's account suspended for 900 days.... ¶ντε με τις υγείες του.

Επίσης όπως είπα και αλλού οι εγγραφές έχουν γυρίσει σε admin approve, οπότε αντίος αμίγκος.

Link to comment
Share on other sites

Πες μας κατι που εχει το golf και δεν το εχει το Auris?

Το VW Golf έχει τουλάχιστον 30+ χρόνια εμπειρίας στην κατηγορία του, έχει ανώτερη ποιότητα, έχει καλύτερη παθητική+ενεργητική ασφάλεια, .........

Εξάλλου άμα τα Toyota ήταν τα καλύτερα αυτοκίνητα στο κόσμο, ο κόσμος θα αγόραζε μόνο αυτά που είναι και φτηνότερα!

¶ και κάτι άλλο: Toyota σημαίνει Toy=παιχνίδι και ota=objectionable to all=απαράδεκτο από όλους.

Δηλαδή Παιχνίδι απαράδεκτο από όλους. ΧΑΧΑΧΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
T-Warrior's account suspended for 900 days.... ¶ντε με τις υγείες του.

Επίσης όπως είπα και αλλού οι εγγραφές έχουν γυρίσει σε admin approve, οπότε αντίος αμίγκος.

Χαιρομαι που οι ιδεες μου περνουν στην πραξη και να γινει και στα Sales Post των μή VIP οπως προτεινα :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.