Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

δρομος προ καλαμπακα,η ευθεια ατελειωτη...κατι μετρα πριν μπουμε στην μεγαλη ευθειας για καλαμπακα....ερχεται ενα σιτροεν xanthia διλιτρο ασπρο με φημε τζαμια που με επαιζε απο λιγο ποιο πριν και μου κολλαει ποιο εντονα στην ευθεια...μεχρι εκινη την ωρα δεν ειχα ενδωσει...ε τι το ηθελα...παταω ,ναι φευγουμε και οταν σταματαω αφου ναι του εφυγα σταματησα στην μια κολωνα διαφορα και ξαναπηγα 100 κλμ.σκαει απο διπλα και μου λεει τι επαθες μυγα σε τσιμπησε και πλακωθηκες...μεσα ηταν 4 ντερεκια που πηγαινανε να αναλαβουν υπηρεσια στο τμημα καλαμπακας...λεω καλα παει το εργαλειο σου,τοτε γελασε και μου μου ειπε σε εσωσε η αναγνωριση...γελασα και το αφησαμε εκει αφου τους ειπα οτι μπερδευε και ειπα να το πατησω για να ξεμπουκωσει...να ναι καλα τα παληκαρια γιατι και αυτα γελαγανε και εγω ειπα ποσο τυχερος ημουν που επεσα σε παιδια με κατανοηση...

Link to comment
Share on other sites

δρομος προ καλαμπακα,η ευθεια ατελειωτη...κατι μετρα πριν μπουμε στην μεγαλη ευθειας για καλαμπακα....ερχεται ενα σιτροεν xanthia διλιτρο ασπρο με φημε τζαμια που με επαιζε απο λιγο ποιο πριν και μου κολλαει ποιο εντονα στην ευθεια...μεχρι εκινη την ωρα δεν ειχα ενδωσει...ε τι το ηθελα...παταω ,ναι φευγουμε και οταν σταματαω αφου ναι του εφυγα σταματησα στην μια κολωνα διαφορα και ξαναπηγα 100 κλμ.σκαει απο διπλα και μου λεει τι επαθες μυγα σε τσιμπησε και πλακωθηκες...μεσα ηταν 4 ντερεκια που πηγαινανε να αναλαβουν υπηρεσια στο τμημα καλαμπακας...λεω καλα παει το εργαλειο σου,τοτε γελασε και μου μου ειπε σε εσωσε η αναγνωριση...γελασα και το αφησαμε εκει αφου τους ειπα οτι μπερδευε και ειπα να το πατησω για να ξεμπουκωσει...να ναι καλα τα παληκαρια γιατι και αυτα γελαγανε και εγω ειπα ποσο τυχερος ημουν που επεσα σε παιδια με κατανοηση...

Δεν παίζεσαι ρε, καλά που δεν τους είπες ότι έχει και βήχα το αμάξι και το πας στον ΩΡΛ...

χαχα το "καλά πάει το εργαλείο σου" που πέταξες για το ξαντιά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!

Edited by ACE2007
Link to comment
Share on other sites

δρομος προ καλαμπακα,η ευθεια ατελειωτη...κατι μετρα πριν μπουμε στην μεγαλη ευθειας για καλαμπακα....ερχεται ενα σιτροεν xanthia διλιτρο ασπρο με φημε τζαμια που με επαιζε απο λιγο ποιο πριν και μου κολλαει ποιο εντονα στην ευθεια...μεχρι εκινη την ωρα δεν ειχα ενδωσει...ε τι το ηθελα...παταω ,ναι φευγουμε και οταν σταματαω αφου ναι του εφυγα σταματησα στην μια κολωνα διαφορα και ξαναπηγα 100 κλμ.σκαει απο διπλα και μου λεει τι επαθες μυγα σε τσιμπησε και πλακωθηκες...μεσα ηταν 4 ντερεκια που πηγαινανε να αναλαβουν υπηρεσια στο τμημα καλαμπακας...λεω καλα παει το εργαλειο σου,τοτε γελασε και μου μου ειπε σε εσωσε η αναγνωριση...γελασα και το αφησαμε εκει αφου τους ειπα οτι μπερδευε και ειπα να το πατησω για να ξεμπουκωσει...να ναι καλα τα παληκαρια γιατι και αυτα γελαγανε και εγω ειπα ποσο τυχερος ημουν που επεσα σε παιδια με κατανοηση...

ρισκαρες κ σου βγηκε :D

... αλλα μην το κανεις κ συνηθεια :p

Link to comment
Share on other sites

ρισκαρες κ σου βγηκε ;)

... αλλα μην το κανεις κ συνηθεια :D

καλα ναι εννοειται...ειναι απτις φορες που θελεις να αποφυγεις τον αλλον και σου βγαινει ξυνο....μαθημα ηταν και περασε στις εμπειριες ζωης..

εγω να πω σε οφφτοπικ οτι εδω επαρχια εχει πεσει πολυ το αθλημα..μονο οσοι εχουν γκαζι πλεον τρεχουν...χαχα...ουτε καφε δεν βρισκουμε οχι τσαι πλεον...

Link to comment
Share on other sites

Πωπω, θέλουμε Κ04 σετάπ για να ξεφύγουμε από αυτό, χαχα. Και αν είναι μαμά, έτσι? :flowers:

Δεν εχει ελπιδες.........whistling.gif........Υπαρχει και αυτο.. λες να ειναι Κ04??

Link to comment
Share on other sites

λοιπον το μαζντα το 3 mps μετα 260 αλογα ,,,το ξερω ηταν περιττο ,περασε απο πανω μου αλλα οκ με κουρασε να με εχει προφυλακτηρα...μα ηταν κολλημενος απο πισω για 5 κλμ ο τυπος μεχρι να αποφασισω να το πατησω...ενα κοκκινο με πινακιδες ηγουμενιτσας με μαυρα σηματα το μαζντα...ωρες ωρες λεω αν ειχα προγραμμα θα το χα πατησει κατω..να βρασω το ΔΝΤ...

Link to comment
Share on other sites

μ' ένα σμπάρο 2 τριγόνια.

κυριακή πρωί στη Λαμπράκη, ενα μαυρο audi A3 1,8T σίγουρα με εισαγωγή, εφαγε 2 καρότσες απο φαναρι σε φανάρι, και αμέσως μετα παίρνει σειρά ένα μίνι cooper S υπερτούμπανο με κίτρινες δαγκάνες, 2 καρότσες τουλάχιστον μέχρι τετάρτες. Και όλα αυτα με ένα βρώμικο 1.4 tsi e-tuners

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο στα Γιαννενα εξω απ το praktiker μου κολλησε ενα καινουριο κοκκινο IBIZA CUPRA ΙΝΝ-1***,ερχοταν μαζεμενο,ευτηχως που ειχα μεσα 3η,ουτε που με πλησιαζε!το ευχαριστηθηκα πολυ γιατι ο συνοδηγος του γελαγε μολις μου κολλησαν!μετα ομως αρχησαν τα καντηλια απ τη γυναικα :thumbsup:

Edited by tolisgti
Link to comment
Share on other sites

ελα βρε ειδες ποσο τυχεροι ειναι...μας πλησιαζουν μονο οταν συνοδευομαστε....

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ηταν ο πωλητης του Κατσανου με το test drive,θα εκανε επιδειξη σε κανεναν υποψηφιο αγοραστη,ειχε αυτοκολλητα στις πορτες,θα το παρει αραγε τωρα το παληκαρι???????

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ηταν ο πωλητης του Κατσανου με το test drive,θα εκανε επιδειξη σε κανεναν υποψηφιο αγοραστη,ειχε αυτοκολλητα στις πορτες,θα το παρει αραγε τωρα το παληκαρι???????

Μαλλον οχι....... :roadrage: !!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα με το προγραμμα αθηνα απο κτελ κηφισου -ιωαννινα ικεα με κινηση κιολας σημερα, 4 ωρες απο πατρα..... ειδα και κοντερισια τρελη τελικη πλεον στην ιονια οδο...πατησα ενα μερσεντικο κομπρεσορ διλιτρο οπου με το ιδιοκτητη του που ειπε οτι ειναι στα 240 αλογα..δεν υπηρχε πουθενα συγκριση....και γελια με οτι επαιζε γρηγορο...μουφες ολα....πλεον ρουφαει τρελα αλλα οκ...το αξιζει μια στο τοσο...οι προσπερασεις σε νταλικες ειναι απλα ευχαριστηση και εχει ενα τρελο τραβηγμα με πριν σε τριτη και τεταρτη...(πρωτη δευτερα χαζεμα) (|πεμπτη και εκτη δεν εχει νοημα καλες αλλα ακυρες λογω δρομων..)και φπα τωρα αυτα...μενουν να δω ποσο κατω επεσε το 0-400 και ο-100 αραγε απο 6.4 χωρις προγραμμα....

θελω να βρω ενα 260 μαμα να δω πως πανε..θελω να δω αν εχω πλεον το MPS MAZDA 3 με τα 260...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Περαία Θεσσαλονίκης λευκό S2000 με καπό μαύρο έδωσα από 3τη (το οδόστρωμα δε βοηθάει πολύ στην ευθεία πριν το lidl) και στην αλλαγή 4ης είπα να δω τον καθρέφτη του οδηγού με τον τύπο να είναι 3,5 αμάξια πίσω όπου και έκοψα (γιατί αν έβαζα 4η θα κοιτούσα τον μεσαίο καθρέφτη) και μετά στο φανάρι το τελευταίο να φεύγει αριστερά με μία ξινίλαααα… βασικά βαρέθηκα να τα βάζω με Ιάπωνες του τύπου «ατμόσφαιρα – ξυράφι» γιατί ξέρω πολύ πριν το αποτέλεσμα… ένα TT-S με πρόγραμμα και εξάτμιση τον είδα να στρίβει προς καζίνο στο τέλος της κόντρας… δώσαμε την μία φορά εγώ μπροστά με 4 άτομα και βαλίτσες και κρατήθηκα για 300μέτρα μπροστά μέχρι το φανάρι μετά ήρθε δίπλα μου και έδωσε από 0-400 (δεν ξεκινάει το δικό μου και μόνο με τον οδηγό πόσο μάλλον με 500kg επιπλέον) και άνοιξε μέχρι το άλλο φανάρι… στο τελευταίο φανάρι είπε να δώσουμε από 3 προοδευτική λόγο του σπιναρίσματος πάλι από εμένα αλλά μου έφυγε 2 αμάξια με το ζόρι… το συγκεκριμένο αμάξι άκουσα ότι φοράει καλά πραγματάκια επάνω αλλά η διαφορά του ήταν όντως μικρή γιατί τον άκουγα ότι το έσκαγε… αν τον ξαναπετύχω και είμαι μόνος μου τότε θα πάρω σωστά αποτελέσματα…

Ενημερωτικά απλά… ότι μου κολλάει το «εκτελώ» αρκεί να καταλάβω ότι είναι δυνατό και όχι να φοράει απλά ένα μπουρί στην εξάτμιση… γι’αυτό από τα 10 κεράσματα του μήνα το 1 να είναι ισάξιο ή πιο γρήγορο… εκτός και αν κρύβονται τα υπόλοιπα

Link to comment
Share on other sites

Περαία Θεσσαλονίκης λευκό S2000 με καπό μαύρο έδωσα από 3τη (το οδόστρωμα δε βοηθάει πολύ στην ευθεία πριν το lidl) και στην αλλαγή 4ης είπα να δω τον καθρέφτη του οδηγού με τον τύπο να είναι 3,5 αμάξια πίσω όπου και έκοψα (γιατί αν έβαζα 4η θα κοιτούσα τον μεσαίο καθρέφτη) και μετά στο φανάρι το τελευταίο να φεύγει αριστερά με μία ξινίλαααα… βασικά βαρέθηκα να τα βάζω με Ιάπωνες του τύπου «ατμόσφαιρα – ξυράφι» γιατί ξέρω πολύ πριν το αποτέλεσμα… ένα TT-S με πρόγραμμα και εξάτμιση τον είδα να στρίβει προς καζίνο στο τέλος της κόντρας… δώσαμε την μία φορά εγώ μπροστά με 4 άτομα και βαλίτσες και κρατήθηκα για 300μέτρα μπροστά μέχρι το φανάρι μετά ήρθε δίπλα μου και έδωσε από 0-400 (δεν ξεκινάει το δικό μου και μόνο με τον οδηγό πόσο μάλλον με 500kg επιπλέον) και άνοιξε μέχρι το άλλο φανάρι… στο τελευταίο φανάρι είπε να δώσουμε από 3 προοδευτική λόγο του σπιναρίσματος πάλι από εμένα αλλά μου έφυγε 2 αμάξια με το ζόρι… το συγκεκριμένο αμάξι άκουσα ότι φοράει καλά πραγματάκια επάνω αλλά η διαφορά του ήταν όντως μικρή γιατί τον άκουγα ότι το έσκαγε… αν τον ξαναπετύχω και είμαι μόνος μου τότε θα πάρω σωστά αποτελέσματα…

Ενημερωτικά απλά… ότι μου κολλάει το «εκτελώ» αρκεί να καταλάβω ότι είναι δυνατό και όχι να φοράει απλά ένα μπουρί στην εξάτμιση… γι’αυτό από τα 10 κεράσματα του μήνα το 1 να είναι ισάξιο ή πιο γρήγορο… εκτός και αν κρύβονται τα υπόλοιπα

Tι φοραει το αμαξι σου ακριβως?Κ04 ειναι?

Link to comment
Share on other sites

KO3 IHI πρόγραμμα και φίλτρο

απλά κάθησε καλύτερα απ'οτι περίμενα το πρόγραμμα!

Link to comment
Share on other sites

σημερα εκει που γυρναγα απο κατι μετρησεις γυρναω απο πολη εξω απτο στρατοπεδο προς ανατολη στο πρωτο φαναρι απτα δυο δοκιμασα με ενα μελος κιολας ενα πολο γτι ασπρο με μαυρες ζαντες ντοπιο , καινουργιο με τα λεντ φαναρια...

εκλησσια εκλεψα...dsg me dsg ειχα μια καροτσα υπερ μου μεχρι πριν το αλλο φαναρι γιατι πλακωθηκα στα φρενα λογω κοκκινου .στο δευτερο δεν υπηρχε ο αλλος να ξαναδοκιμαζα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Tι φοραει το αμαξι σου ακριβως?Κ04 ειναι?

Άστο φίλε, φοράει πρόγραμμα από Σταμάτη Γονίδη (και πρώτο πρόγραμμα και δεύτερο) και φίλτρο καφετιέρας Miele, γι'αυτό πηγαίνει έτσι...

Επειδή έχεις γράψει 10 πατήματα, σε γιουχάρανε και στα 10, προσπάθησε να ανοίξεις έστω και μία φορά με αποδείξεις και μετά κάτσε και γράψτο. Τόσα άτομα είχες μέσα, τράβα κι ένα βίντεο έτσι για να μην σε αμφισβητούμε.

Επίσης το πρόγραμμα δεν είναι πετσετάκι για να κάτσει καλά πάνω στο έπιπλό σου. Αλήθεια πόσα άλογα το υπολογίζεις; 350? 400? 400+ ?

Link to comment
Share on other sites

Άστο φίλε, φοράει πρόγραμμα από Σταμάτη Γονίδη (και πρώτο πρόγραμμα και δεύτερο) και φίλτρο καφετιέρας Miele, γι'αυτό πηγαίνει έτσι...

ΧΑΧΑΧΑ ελιωσα...

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά απλά… ότι μου κολλάει το «εκτελώ» αρκεί να καταλάβω ότι είναι δυνατό και όχι να φοράει απλά ένα μπουρί στην εξάτμιση… γι’αυτό από τα 10 κεράσματα του μήνα το 1 να είναι ισάξιο ή πιο γρήγορο… εκτός και αν κρύβονται τα υπόλοιπα

Δεν θα απαντουσα ΚΑΝ ρε φιλε στα αστεια που γραφεις για αλλη μια φορα, εχουν καταλαβει ολοι τι παιζει με εσενα αλλα αυτο με τα κοκκινα γραμματακια με τρελανε!!!

σιγα ρε terminator εξολοθρευτη!!!! σιγα να πουμε εκτελεστη.

το τι παπατζα εχουμε διαβασει απο εσενα εδω μεσα δεν λεγεται!!!

χαλαρωσε λιγο...

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

πανο παρε τον κατανα και πηγαινετε να κανετε κανα 0-400 να δουμε μετρησεις...

Link to comment
Share on other sites

Άστο φίλε, φοράει πρόγραμμα από Σταμάτη Γονίδη (και πρώτο πρόγραμμα και δεύτερο) και φίλτρο καφετιέρας Miele, γι'αυτό πηγαίνει έτσι...

:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.