Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πρέπει να πατάει καλά, ναι! Εμ, αυτά είναι, άμα ξέρεις τι κάνεις... Γνωστός μου έχει ΤΤ 2λιτρο και το έχει κάνει revo full όσο πάει και μετρήθηκε γύρω στα 290 άλογα, και παρόλο που άλλαξε και ανάρτηση δεν πατάει κάτω με τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πατάει καλά, ναι! Εμ, αυτά είναι, άμα ξέρεις τι κάνεις... Γνωστός μου έχει ΤΤ 2λιτρο και το έχει κάνει revo full όσο πάει και μετρήθηκε γύρω στα 290 άλογα, και παρόλο που άλλαξε και ανάρτηση δεν πατάει κάτω με τίποτα...

ναι παταει καλα!!!μετραει κ η ροπη!πανε καλα τα μοτερ κ σηκωνουν καλα αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6

350++???δεν ειναι μονο τα αλογα μετραει κ πως παει στο δρομο!!!

ασε μας ρε φιλε για κανε μας την χαρη! αντε...βημα δεν παει! ακου εκει! new_lol.gif

λογικο το αποτελεσμα με το EVO ...το EVO ειναι 4χ4 εχει απωελειες + οτι στα

ps που ειναι το EVO νομιζω εχει και λιγοτερη ροπη απο εσενα και ας εισαι λιγοτερα ps

Link to comment
Share on other sites

ασε μας ρε φιλε για κανε μας την χαρη! αντε...βημα δεν παει! ακου εκει! new_lol.gif

λογικο το αποτελεσμα με το EVO ...το EVO ειναι 4χ4 εχει απωελειες + οτι στα

ps που ειναι το EVO νομιζω εχει και λιγοτερη ροπη απο εσενα και ας εισαι λιγοτερα ps

!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Παναγιωτη. Ηταν αυτο το καγκουρικο το μαυρο που κυκλοφορει στη Πρεβεζα??

γεια σου σπυρο,σαν αυτο που λες ηταν περιπου,εμενα ολο εβο μου την πεφτουν τελικα,αλλα μερικοι λενε ελα ενταξει golf ειναι,αλλα οσοι μεχρι 400 αλογα που ελεγαν οτι εχουν εφαγαν το τσαι τους!κ τωρα ψαχνονται να τα ανεβασουν για να με περασουν.

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα καλο ανοιγμα με ενα C2 VTS σκουπα,τελικο και χωρις πισω καθισματα και ρεζερβα.

εγω 2καβαλος και χωρις πισω καθισματα.

απο 1ες:

απο 2ες:

αρκετα δυνατο για το πολο.

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα καλο ανοιγμα με ενα C2 VTS σκουπα,τελικο και χωρις πισω καθισματα και ρεζερβα.

εγω 2καβαλος και χωρις πισω καθισματα.

απο 1ες:

απο 2ες:

αρκετα δυνατο για το πολο.

Δεν παιζει να μην εχει προγραμμα ο τυπος με την καμια...

Link to comment
Share on other sites

ρε συ απο την στιγμη που ειχες ανοιξει κ παλια το εχεις κ στην υπογραφη σου με αλλο c2 με προγραμμα κτλ πως γινεται τωρα να υπαρχει αυτη η διαφορα; θα συμφωνησω με τον capamaru δεν παιζει 110+ αλογα που εισαι και 150+ κιλα πιο ελαφρυς να ειναι αυτο το αποτελεσμα

Link to comment
Share on other sites

ρε συ απο την στιγμη που ειχες ανοιξει κ παλια το εχεις κ στην υπογραφη σου με αλλο c2 με προγραμμα κτλ πως γινεται τωρα να υπαρχει αυτη η διαφορα; θα συμφωνησω με τον capamaru δεν παιζει 110+ αλογα που εισαι και 150+ κιλα πιο ελαφρυς να ειναι αυτο το αποτελεσμα

αυτο το συγκεκριμενι vts που ανοιξα τωρα δεν εχει προγραμμα μιας και ειχε κανει αναβαθμιση του software στην αντιπρωσοπεια και του ειπε το παληκαρι στην σιτροεν οτι και προγραμμα να ειχε θα εχει σβηστει!

και το παιδι ψαχνετε γιατι το πηρε μεταχειρισεμνο.

το θεμα ειναι οτι τα C2 αλλα λειτουργουν καλα και αλλα οχι.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω φιλε μπουκου αλλα σου ειπα μου φανηκε πολυ παραξενο γιατι απο την μια εισαι μπροστα απο c2-προγραμμα και απο την αλλη υπαρχει αρκετη διαφορα με σχεδον μαμα c2. η διαφορα ενταξει στο βαρος ειναι μικροτερη τωρα ειδα οτι δεν ειχε πισω καθισματα ουτε αυτος. ωραιος παντως μη μασας παει καλα το εργαλειο σου αντε να το δυναμωσεις σιγα σιγα κ αλλο :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω φιλε μπουκου αλλα σου ειπα μου φανηκε πολυ παραξενο γιατι απο την μια εισαι μπροστα απο c2-προγραμμα και απο την αλλη υπαρχει αρκετη διαφορα με σχεδον μαμα c2. η διαφορα ενταξει στο βαρος ειναι μικροτερη τωρα ειδα οτι δεν ειχε πισω καθισματα ουτε αυτος. ωραιος παντως μη μασας παει καλα το εργαλειο σου αντε να το δυναμωσεις σιγα σιγα κ αλλο :thumbsup:

ναι οχι μια χαρα + οτι εγω ημουν 2καβαλος και εκεινος μονος του

Link to comment
Share on other sites

loipon αποτελεσματα με ρχ8 240 με μια χαουνη αυτο για να τραβαει καλυτερα...τρεξαμε μαζι απο εκκινησεις...μου ριξε στην πρωτη ενα αμαξι λογω πισω κινησης σαν κατσικιπετακτηκε μπροστα!και τον προλαβα στο τελειωμα της δευτερας μου..(μαζευα κλμ)..δεν προλαβαμε να βαλουμε τριτη ταχυτητα λογω μικρου δρομου...μετα ξεκινησαμε ρολαριστες δευτερες απο 40 κλμ και του εφυγα μια καροτσα στην δευτερα μονο,παλι τριτη δεν προλαβαμε να βαλουμε λογω μικρου δρομου... και με ενα γκολφ 4 με προγραμμα πρωτου σταδιου(ιδια εταιρεια μεμενα) με μονο φιλτροχουανη και αυτο και τιποτα αλλο εφαγε κολωνα σε δευτερα...τραγικα πισω..δικαιολογημενα βεβαια ,,,να παιζει καπου στα 210...απειρες φορες τα τρεξαμε με το γκολφακι σε αλλο δρομο πρωτη παρεα/δευτερα κολωνα μπροστα και τριτη δεν το συζηταμε...αλλου...το γκολφακι ειναι του ξαδερφου μου και για αυτο οι απειρες συγκρισεις μεταξυ μας...ειναι σαν το δευτερο μου μαξι...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ε λογο τον ημερων δωρακι τσαι σε honda civic type s με εισαγωγη μονο δηλωσε.

2ερες ρολαριστες απο τα 30 περιπου μεχρι κοφτη δικο μου 7200 (χιλιομετρα δεν ειδα) απο την αρχη ενα αμαξι μπροστα κ η διαφορα μεγαλωνε

μολις εβαλα τριτη ειχε ηδη κοψει

Link to comment
Share on other sites

ε λογο τον ημερων δωρακι τσαι σε honda civic type s με εισαγωγη μονο δηλωσε.

2ερες ρολαριστες απο τα 30 περιπου μεχρι κοφτη δικο μου 7200 (χιλιομετρα δεν ειδα) απο την αρχη ενα αμαξι μπροστα κ η διαφορα μεγαλωνε

μολις εβαλα τριτη ειχε ηδη κοψει

ποσο εισαι τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χαιρετώ το club σας :rofl:

Είμαι κάτοχος ενός Rover 416 GTi, πρόσφατα είχα κάνει ένα ανοιγματάκι φιλικό με το Γιώργο (mpoukou22) και με τον Mark, άξια παλικάρια και οι δύο τους :( Πέτυχα πριν 1-2 ώρες προς τα Νότια ένα κόκκινο TSi με διακριτικά του VWclub, είχε εξάτμιση πού έβγαινε στη μέση, πατήσαμε 1-2 φορές ψιλοτυχαία και είδα ότι έμενε λίγο πίσω αλλά ήταν τρικάβαλο το παιδί, 140άρι απ'ότι μου είπε...Δεν έχω ανοίξει με 140άρι Φ-Ε, μόνο με remap (overload και e-tuners) αλλά εκεί είμαι καθαρά πίσω και θα είχε ενδιαφέρον ένα φιλικό πάτημα μονοκάβαλοι, αν φυσικά θέλει και ο φίλος... :whistling:

Edited by i-VTec
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα rover μοτερ απο honda δεν φορανε?ποσα αλογα βγαζανε?

Ναι σωστα, με μια διορθωση οτι φορουσαν κι οχι φορανε! Το μοτερ του φιλου, παρεπιμπτοντως καλως ηρθες στο club, ειχε γυρω στα 125 αλογα που με συνδυασμο του βαρος τους πηγαιναν πολυ δυνατα!

Link to comment
Share on other sites

Τσαι σε BMW 520!

Ρολλ απο 2ες μεχρι 4ες ημουν μπροστα κανα 2 νταλικες sillyhorse1rb5.gif

Φιλικη ηταν, βαρυ σκαφος το bmw αλλα παει αρκετα καλα για τα κιλα του. ΜΑΜΑ ηταν.

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

[όνομα παραθέτω Billgr4 'date = = '24 Δεκέμβριος 2009 - timestamp 10:21:56 'post = '1261642916' = '356621 ]

Ναι σωστα, με μια διορθωση οτι φορουσαν κι οχι φορανε! Το μοτερ του φιλου, παρεπιμπτοντως καλως ηρθες στο κλαμπ, ειχε γυρω στα 125 αλογα που με συνδυασμο του βαρος τους πηγαιναν πολυ δυνατα!

[/ quote]

Όσα από αυτά κυκλοφορούν ακόμα εξακολουθούν να τον φοράνε. :(

Link to comment
Share on other sites

[όνομα παραθέτω Billgr4 'date = = '24 Δεκέμβριος 2009 - timestamp 10:21:56 'post = '1261642916' = '356621 ]

Ναι σωστα, με μια διορθωση οτι φορουσαν κι οχι φορανε! Το μοτερ του φιλου, παρεπιμπτοντως καλως ηρθες στο κλαμπ, ειχε γυρω στα 125 αλογα που με συνδυασμο του βαρος τους πηγαιναν πολυ δυνατα!

[/ quote]

Όσα από αυτά κυκλοφορούν ακόμα εξακολουθούν να τον φοράνε. :rofl:

Αν το θετεις ετσι, ναι!! :( Ακομη και τον 160αρι φορανε καποια!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτό το μοτέρ φορούσαν και φοράνε ακόμα τα ελάχιστα πού κυκλοφορούν...160 δε φόραγε κανένα από το εργοστάσιο, αν και στην Αθήνα κυκλοφορεί ένα παιδί με μετατροπή σε B16...Το βάρος είναι στα 1.155 Kg, ούτε τραγικά ελαφρύ αλλά ούτε και βαρύ, με τα σημερινά δεδομένα βέβαια...Αλλά δεν έχω παραπόνο, ξυρίζει... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.