Jump to content
gio-R-gos

Ο Μιλτεκ Ελλαδος Ειναι Οκ?

Recommended Posts

Δεν εχω λογο να δουλεψω κανεναν, αν ανοιξεις τα ματακια σου και ξερεις και Αγγλικα θα δεις οτι λεει lifetime(εφ ορου ζωης) εγγυηση ΕΚΤΟΣ απο τον καταλυτη που ειναι δυο χρονια η 80000χλμ.

Ακομη και ετσι να ειναι νομιζω τα παραπονα ειναι παραπονα..

Και δεν νομιζω ολοι οι αλλοι να ειναι λαθος με το συγκεκριμενο ατομο....κατι αλλο φταιει!!!

Ρε παιδια ο τυπος γυναικα εχει???εστω κοπελα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακομη και ετσι να ειναι νομιζω τα παραπονα ειναι παραπονα..

Και δεν νομιζω ολοι οι αλλοι να ειναι λαθος με το συγκεκριμενο ατομο....κατι αλλο φταιει!!!

Ρε παιδια ο τυπος γυναικα εχει???εστω κοπελα!!!

μαλλον οχι χαχααχ και εγω τον πηρα τηλ και αρχησε ελεγε οτι να ναι και οτι εμεις στην θεσαλονικη δεν ξερουμε τι μας γινεται και ειμαστε ασχετοι με τα αμξια για εξατμηση τον ειπα και μου ελεγε βαλε χουανι grenn και οτι τα jr panel δεν κανουν οτι ειναι αχρηστα και αυτος που μου το εδωσε ασχετος ειναι και πολλα αλλα μονο που δεν με εδηρε ο τυπας του to εκλεισα και ηρεμησα παιδια ειναι αλλου ο τυπος

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι γνωριζω αυτο ειναι λιγο δυσκολο γιατι η εδω αντιπροσωπεια ανηκει στην milltek και οχι στο ατομο που αναφερεστε...

Οσο αφορα τις εγγυησεις που δινει ο καθε παραεισαγωγεας δεν αναγνωριζονται απο την Ελληνικη αντιπροσωπεια, και αυτος ειναι ενας λογος που και γω δεν εχω επιδιωξει να φερω μονος μου, που σαφως με συμφερει αλλα εχουν δει πολλα τα ματια μου και δεν θελω να μπλεξω.

Το προιον σαν ευρωπαικο εχει εγγυηση απο την Αγγλια, αλλα οταν γινει κατι ολα πρεπει να γινουν μεσω Αγγλιας, κατι που ειναι χρονοβορο και ακριβο με τις courier.

YΓ. Nα μην αναφερω οτι υπαρχει μηχανουργειο στο Μοσχατο που κοβει ταμπελακια milltek και διωκεται ηδη ποινικα!

Τασο δεν ειναι καθολου χρονοβορο φιλε μου κ επισης ολες οι γνησιες εξατμισεις(δηλαδη dealer της Μιλλτεκ)εχουν εγγυηση.Διαβασε το παρακατω λινκ οπου ο φιλος ειχε προβλημα με την εξατμιση του κ του εστειλαν αμεσως αλλη απο το εργοστασιο χωρις καν να του ζητησουν πισω την υπαρχουσα που φορουσε κ του εστειλαν ολοκληρη!!!!!!Οποτε για ποιο λογο να μπλεξω με ενα ατομο που δεν χωνευει τα σωθικα του,πουλαει παραπανω απο οτι θα την αγορασω απο το εξωτερικο κ ρεζιλευεται μονος του στο site του????Για κανεναν λογο....Χιλιες φορες να την φαω στον κωλο παρα να ασχολουμε με τετοιους αντιεπαγγελματιες...

Δες....

http://seatnet.gr/forum/viewtopic.php?f=4&t=7845

Link to comment
Share on other sites

Τασο δεν ειναι καθολου χρονοβορο φιλε μου κ επισης ολες οι γνησιες εξατμισεις(δηλαδη dealer της Μιλλτεκ)εχουν εγγυηση.Διαβασε το παρακατω λινκ οπου ο φιλος ειχε προβλημα με την εξατμιση του κ του εστειλαν αμεσως αλλη απο το εργοστασιο χωρις καν να του ζητησουν πισω την υπαρχουσα που φορουσε κ του εστειλαν ολοκληρη!!!!!!Οποτε για ποιο λογο να μπλεξω με ενα ατομο που δεν χωνευει τα σωθικα του,πουλαει παραπανω απο οτι θα την αγορασω απο το εξωτερικο κ ρεζιλευεται μονος του στο site του????Για κανεναν λογο....Χιλιες φορες να την φαω στον κωλο παρα να ασχολουμε με τετοιους αντιεπαγγελματιες...

Δες....

http://seatnet.gr/forum/viewtopic.php?f=4&t=7845

Mπραβο ρε Χρηστο...μπορω να πω οτι το link σου ειναι πολυ πολυ χρησιμο...

Θα πω κατι το οποιο διαβασα μεσα στο forum...."Oι ανθρωποι ειναι παρα πολυ μπροστα!!!"

Μπραβο και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Ακομη και ετσι να ειναι νομιζω τα παραπονα ειναι παραπονα..

Και δεν νομιζω ολοι οι αλλοι να ειναι λαθος με το συγκεκριμενο ατομο....κατι αλλο φταιει!!!

Ρε παιδια ο τυπος γυναικα εχει???εστω κοπελα!!!

Δεν υπερασπιζομαι κανενα, απλα αναφερω οτι ξερω πανω στο θεμα, και επειδη η milltek ειναι ενα απο τα προιοντα που εμπορευομαι λεω πως εχουν τα πραγματα. Ο καθενας κρινει και ψωνιζει απ οπου θελει.

Link to comment
Share on other sites

Τασο δεν ειναι καθολου χρονοβορο φιλε μου κ επισης ολες οι γνησιες εξατμισεις(δηλαδη dealer της Μιλλτεκ)εχουν εγγυηση.Διαβασε το παρακατω λινκ οπου ο φιλος ειχε προβλημα με την εξατμιση του κ του εστειλαν αμεσως αλλη απο το εργοστασιο χωρις καν να του ζητησουν πισω την υπαρχουσα που φορουσε κ του εστειλαν ολοκληρη!!!!!!Οποτε για ποιο λογο να μπλεξω με ενα ατομο που δεν χωνευει τα σωθικα του,πουλαει παραπανω απο οτι θα την αγορασω απο το εξωτερικο κ ρεζιλευεται μονος του στο site του????Για κανεναν λογο....Χιλιες φορες να την φαω στον κωλο παρα να ασχολουμε με τετοιους αντιεπαγγελματιες...

Δες....

http://seatnet.gr/forum/viewtopic.php?f=4&t=7845

Τι να σου πω, δεν ξερω κατι παραπανω και γι αυτο δεν επιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Νεα επεισοδια http://www.dtm.gr/ new_sugkrotima.gif:thumbsup:

Ο ανθρωπος απλα δεν την παλευει....τετοια βλεπω κ εχω κοψει να αγοραζω προιοντα απο Ελλαδα.Ειναι πραγματικα γελοιο να βλεπεις τετοια πραγματα απο μαγαζατορες που το μονο που κανουν ειναι να ασχολουνται με το τι κανει ο αλλος διπλα.Γιαυτο παμε πισω κ δεν προκειται να πατησουμε στα ποδια μας γιατι ειμαστε ΚΑΤΙΝΕΣ κ δεν κοιταμε πως θα γινουμε εμεις καλυτεροι παρα να ριξουμε λασπη στον διπλανο μας....Με πιανει εμετος για μια ακομη φορα με αυτα που διαβαζω..Παιδια υπαρχουν πολυ αξιοπιστα sites απο Αγγλια που φερνουν Μιλλτεκ κ ερχονται κατευθειαν απο το εργοστασιο με αποδειξεις κ τα ολα τους.Μη παραμυθιαζεστε απο @@ριες.Εχω ψωνισει 3 μιλλτεκ απο το συγκεκριμενο κ ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα κ μου τονισαν οτι οι εξατμισεις εχουν εφορου ζωης εγγυηση απο το εργοστασιο...Καποια στιγμη πρεπει να ξυπνησουμε...

http://www.awesome-gti.co.uk/

Οπως κ για τις Pipercross....Kατευθειαν απο το online store.....

Pipercross performance air filters for road and competition use | The Pipercross Shop

Αντε γεια λοιπον σε οποιον νομιζει οτι ειμαστε προβατα κ τρωμε κουτοχορτο.....Ελεος πια....

Edited by chrisnik
Link to comment
Share on other sites

Ο ανθρωπος απλα δεν την παλευει....τετοια βλεπω κ εχω κοψει να αγοραζω προιοντα απο Ελλαδα.Ειναι πραγματικα γελοιο να βλεπεις τετοια πραγματα απο μαγαζατορες που το μονο που κανουν ειναι να ασχολουνται με το τι κανει ο αλλος διπλα.Γιαυτο παμε πισω κ δεν προκειται να πατησουμε στα ποδια μας γιατι ειμαστε ΚΑΤΙΝΕΣ κ δεν κοιταμε πως θα γινουμε εμεις καλυτεροι παρα να ριξουμε λασπη στον διπλανο μας....Με πιανει εμετος για μια ακομη φορα με αυτα που διαβαζω..Παιδια υπαρχουν πολυ αξιοπιστα sites απο Αγγλια που φερνουν Μιλλτεκ κ ερχονται κατευθειαν απο το εργοστασιο με αποδειξεις κ τα ολα τους.Μη παραμυθιαζεστε απο @@ριες.Εχω ψωνισει 3 μιλλτεκ απο το συγκεκριμενο κ ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα κ μου τονισαν οτι οι εξατμισεις εχουν εφορου ζωης εγγυηση απο το εργοστασιο...Καποια στιγμη πρεπει να ξυπνησουμε...

http://www.awesome-gti.co.uk/

Οπως κ για τις Pipercross....Kατευθειαν απο το online store.....

Pipercross performance air filters for road and competition use | The Pipercross Shop

Αντε γεια λοιπον σε οποιον νομιζει οτι ειμαστε προβατα κ τρωμε κουτοχορτο.....Ελεος πια....

Χρηστο εχεις απολυτο δικαιο...

Link to comment
Share on other sites

μονο για γελια ειναι.ο ανθρωπος εχει προβλημα σοβαρο ομως

και οχι μονο!!εχει ξεπερασει τα ορια του γραφικου και πλεον ειναι μυθος σε ολη την ελλαδα!!

Link to comment
Share on other sites

κάτσε να τον ρίξω αύριο ενα τηλ και να του πω λίγο για mtm να γελάσω..

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβαίνω, εάν γουστάρετε miltek ,

πάρτε την από άλλον στην Ελλάδα( που μπορεί να την προμηθεύεται από miltek Ελλάδος)

χωρίς όμως εσείς να έχετε πάρε δώσε μαζί του-

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβαίνω, εάν γουστάρετε miltek ,

πάρτε την από άλλον στην Ελλάδα( που μπορεί να την προμηθεύεται από miltek Ελλάδος)

χωρίς όμως εσείς να έχετε πάρε δώσε μαζί του-

καλησπερα ενδιαφέρομαι για miltek και σε συνομιλία που είχα με έναν εξατμισά μου πρότεινε αν θέλω να βάλω down pipe miltek και το υπόλοιπο ragazzon έχετε ακούσει κάτι για την εν λόγο εξάτμιση.Αξίζει ή όχι

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ενδιαφέρομαι για miltek και σε συνομιλία που είχα με έναν εξατμισά μου πρότεινε αν θέλω να βάλω down pipe miltek και το υπόλοιπο ragazzon έχετε ακούσει κάτι για την εν λόγο εξάτμιση.Αξίζει ή όχι

Καλησπερα φιλε μου...

τις γνωριζω τις ragazzon...απ οτι ξερω και μεχρι στιγμης εχουνε δωσει πολυ καλα δειγματα και αξιοπιστιας και επιδοσεων....

Αν σε συμφειρει καντο...

αλλα γιατι δεν βαζεις και ενα dp ragazzon??

Link to comment
Share on other sites

Φιλε konto γιατι δεν αγοραζεις την εξατμιση απευθειας απο την milter αγγλιας?Πλεον σχεδον ολοι ετσι κανουν!

Link to comment
Share on other sites

μπαα το κοψανε αυτο γιατι επεσαν βροχη οι καταγγελιες .....thumbsdown.gif Αν τους πεις την θελω εδω και τωρα μην σας ριμαξω παλιο..... Αγγλοι θα σου πουν υπαρχει επισημος dealer βγαλε ακρη μαζι ...

Μετα του λες ρε φιλε ο τυπος δεν παλευετε ειναι απο μονος του αρνητικη διαφημηση , σου λενε αυτον εχουμε ΤΕΛΟΣ drinks.gif αντε στην υγεια μας

Link to comment
Share on other sites

μπαα το κοψανε αυτο γιατι επεσαν βροχη οι καταγγελιες .....thumbsdown.gif Αν τους πεις την θελω εδω και τωρα μην σας ριμαξω παλιο..... Αγγλοι θα σου πουν υπαρχει επισημος dealer βγαλε ακρη μαζι ...

Μετα του λες ρε φιλε ο τυπος δεν παλευετε ειναι απο μονος του αρνητικη διαφημηση , σου λενε αυτον εχουμε ΤΕΛΟΣ drinks.gif αντε στην υγεια μας

Εγω νομιζω σας εδωσα ενα site το οποιο ειναι επισημος dealer της Μιλλτεκ στην Αγγλια...Τωρα εαν θελετε να ασχολειστε ακομη με τετοια ατομα κακο του κεφαλιου σας.

Απλα απο αυτο το site μπορει να περιμενεις κανενα 20ημερο γιατι τις παραγγελνουν κατευθειαν απο το εργοστασιο.Δεν εχουν στοκ.Κ εγω για το 6αρι απο εκει πηρα καθως κ για ενα κολλητο μου με 5αρι GTI κ για το προηγουμενο αυτοκινητο που ειχα ενα ΤΤ.Δεν καταλαβαινω τον λογο που καθομαστε κ ασχολουμαστε με αυτον το τυπο ακομη......Ελεος....Δεν ειναι ο μοναδικος που φερνει Μιλλτεκ κ τις @@ περι χρυσης καρτας κτλ σε κανενα ΜΑρινοπουλο που ειναι σουπερ μαρκετ...Τι αλλη @@ρια θα δουμε για να πουλησουν....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.