Jump to content
FSI V

ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΕΓΓΥΗΣΗΣ

Recommended Posts

μεχρί πότε μπορεί να πάρει κάποιος επέκταση εγγύησης όταν έχει αγοράσει ήδη το αμάξι?????

ξέρει κανείς?

Μεσα σε αυτα τα 2 χρονια που ειναι η και η κανονικη εγγυηση.Αν τα ξεπερασεις δεν θα μπορεις λογικα. ;)

Link to comment
Share on other sites

μεχρί πότε μπορεί να πάρει κάποιος επέκταση εγγύησης όταν έχει αγοράσει ήδη το αμάξι?????

ξέρει κανείς?

μεχρι και τον 18ο μηνα..... ;)

Να εχεις υποψη σου οτι στην επεκταση "παιζουν"καποια αλλα πραγματα....για αυτο διαβασε καλα τους ορους πριν υπογραψεις.

Edited by opus
Link to comment
Share on other sites

μεχρί πότε μπορεί να πάρει κάποιος επέκταση εγγύησης όταν έχει αγοράσει ήδη το αμάξι?????

ξέρει κανείς?

Γεια σας παιδια καινουργιος στην παρεα...Προχθες παρελαβα το ολοκαινουργιο μου GOLF V και ο πωλητης του Φιλοσιδη (πολυ εξυπηρετικος) ειπε οτι πραγματι μπορεις να ενεργοποιησεις την εγγυηση μεχρι τον 18ο μηνα.360 ευρω στον πρωτο μηνα και 440 μεχρι τον 18ο...

Edited by IoanGTs
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια καινουργιος στην παρεα...Προχθες παρελαβα το ολοκαινουργο GOLF V TSI GTsport

Καλώς ήρθες φιλε μου,και καλοριζικο το golfaki σου.....

Εισαι λιγο off-topic ομως..... :wacko::lol:;)

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ 3 ΜΗΝΕΣ. ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΧΕΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

Nα ξαναδοκιμάσεις. Eμένα μου είχαν πει στην Καρεντα Πειραιά ότι μπορούσα να κάνω επέκταση μέχρι και το 18ο μήνα. (GTI V). To κόστος ήταν (αν θυμάμαι καλά 400 ευρώ)

Edited by Lippi
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ 3 ΜΗΝΕΣ. ΕΙΧΑ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΠΕΚΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΓΓΥΗΣΗΣ ΚΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΩ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΓΑ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΣΧΕΤΟ?

Μήπως; :o:D :D

όπως σου είπαν, μέχρι το 18ο μήνα μπορείς να κάνεις επέκταση με σχετικά αυξημένο κόστος σε σχέση με το καινούριο. Κάνε την επέκταση σε ΑΛΛΗ αντιπροσωπεία και πήγαινε να του δείξεις το χαρτί του... ΑΣΧΕΤΟΥ

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Speedster

Κάτι πήρε το μάτι μου για τους 18 πρώτους μήνες στην αντιπροσωπεία και το κόστος ήταν κοντά +100 ευρώ μόνο σε σχέση με το κόστος εντός μήνα από την αγορά!!!

ΤΡΕΞΤΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Και γω παιδια ειχα διαβασει κατι σχετικα με επεκταση εγγυησης και ρωτησα σημερα ειναι για τους πρωτους 18 μηνες μετα τελος.Εκει που νευριασα ειναι οτι δεν με ειχε ενημερωσει κανενας απο την αντιπροσωπεια και το εμαθα απο εδω μεσα.Ο λογος που νευριασα απιστευτα?? ειναι οτι χθες εκλεισα 19 μηνες και τωρα δεν γινεται με τιποτα.Κοστος 400 και κατι ευρω...

Link to comment
Share on other sites

μεχρί πότε μπορεί να πάρει κάποιος επέκταση εγγύησης όταν έχει αγοράσει ήδη το αμάξι?????

ξέρει κανείς?

Ρώτησα και μου είπαν μέχρι 18 μήνες απο την ημερομηνία αδείας του αυτοκινήτου

Link to comment
Share on other sites

την επεκταση την εκανα πριν ενα μηνα στο παζαροπουλο και ενα μην πριν ληξει η κανονικη

320 ευρω.

ο φιλοσιδης ειναι απατεωνας σε αυτα...ακου 360 μεχρι τους 16 και 440 μεχρι τους 18....ελεος ρε παιδια!

ο φιλοσιδης οπου ειχα αγορασει το αυτοκινητο μου ειπε οτι ενα μην ληξη η εγγυηση δεν με καλυπτει...για να μου κανει ανανεωση....

ρε ουστ υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες....και πιο οικονομικες τελικα

Edited by Golf-Plus
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τον 18 μήνα και το κόστος για κάθε μοντέλο διαφορετικό

Για το golf 410E ανεξαρτήτως μηνός μετά από τον πρώτο μήνα

Link to comment
Share on other sites

την επεκταση την εκανα πριν ενα μηνα στο παζαροπουλο και ενα μην πριν ληξει η κανονικη

320 ευρω.

ο φιλοσιδης ειναι απατεωνας σε αυτα...ακου 360 μεχρι τους 16 και 440 μεχρι τους 18....ελεος ρε παιδια!

ο φιλοσιδης οπου ειχα αγορασει το αυτοκινητο μου ειπε οτι ενα μην ληξη η εγγυηση δεν με καλυπτει...για να μου κανει ανανεωση....

ρε ουστ υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες....και πιο οικονομικες τελικα

Ο Φιλοσιδης απο οπου αγορασα το αυτοκινητο (με καλη ομως εκπτωση,γρηγορη παραδοση και συναγερμο ΜΕΤΑ),μου ειπε μεχρι τον 1ο μηνα απο την αγορα 360ε και απο τον 2ο εως τον 18ο 440ε.Μονο που ο 1ος μηνας μου περασε γρηγορα λογω διακοπων :lol: και τωρα θελει τα 440ε προφανως :) .Αν πραγματι ισχυει αυτο στον Παζαροπουλο χωρις υποχρεωση service σ'αυτον,να σπευσουμε... :lol:

Link to comment
Share on other sites

λοιπων,το ρωτησα σημερα.κανεις μεχρι τους 18 μηνες,.18 και 1 μερα =παπαλα.κανεις οπου θελεις service μετα.δεν σε δεσμευει σε τιποτα. shockgun.gif

Edited by panosgolf
Link to comment
Share on other sites

η επεκταση εγγυησης ειναι μεταβιβασιμη,αν πουληθει το αμαξι?

καλυπτει τα ιδια ακριβως με την εργοστασιακη?

μηπως σου κανουν την ζωη δυσκολη μετα,και ειναι μουφα η ιστορια και τσαμπα τα λεφτα ?

Link to comment
Share on other sites

η επεκταση εγγυησης ειναι μεταβιβασιμη,αν πουληθει το αμαξι?

καλυπτει τα ιδια ακριβως με την εργοστασιακη?

μηπως σου κανουν την ζωη δυσκολη μετα,και ειναι μουφα η ιστορια και τσαμπα τα λεφτα ?

Φυσικα και ακολουθει το αυτοκινητο η επεκταση.Αν σου πουν καμια μ@@@@ χωστα τους.Αυτο ελειπε να ακολουθει τον ιδιοκτητη.......

Εχει ακουστει οτι η επεκταση δεν καλυπτει οσα καλυπτει η εργοστασιακη αλλα αυτο για να το πουμε με σιγουρια πρεπει να εχουμε τα δυο συμβολαια μπροστα μας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.