Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

αυτό το google... πάντα μας προδίδει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

παντως σε search ετσι απο περιεργια με λεξεις vw golf gr βγαινουν αλλα συναφη forum...

σε αυτο δεν μπορει να γινει κατι καλυτερο? απο οτι ξερω υπαρχουν τροποι για να ανεβει καποιο site

friendly question- advice..

σορρυ για το οφτοπικ

Link to comment
Share on other sites

Αν γράψεις " vw club gr " (όπως θα έπρεπε), μέχρι και....τυχερός μπορείς να αισθανθείς !

εκει που ειχα λιγη λασκα στη δουλεια πληκτρολογησα στην τυχη vwclub και μου βγηκε!!!!!!! σωστος??????? -_-

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλη άκουσα απο άτομο απο Γιάννενα...

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έμαθα για`σας από τον φίλο μου που γράφει εδώ :) . Έχω ένα clio αλλά το επόμενο θα`ναι μάλλον vw....``ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ¶ΡΗ``..... :excl:

Και αυτό είναι τ`αμάξι μου.

post-9038-1217275730_thumb.jpg

post-9038-1217275817_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eγώ έμαθα για`σας από τον φίλο μου που γράφει εδώ :) . Έχω ένα clio αλλά το επόμενο θα`ναι μάλλον vw....``ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ¶ΡΗ``..... :excl:

Και αυτό είναι τ`αμάξι μου.

Ωραίο το χεις φίλε.

Σόρρυ για το off topic.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το χεις φίλε.

Σόρρυ για το off topic.

Να`σαι καλά παίχτη. Η υπογραφή σου αποτελεί απόλυτη ταύτιση απόψεων.. :D

(από το μπρελόκ μπορείς να καταλάβεις ποιο είναι και`μένα το χόμπυ μου... tongue.gif )

Sorry είμαι off topic.

post-9038-1217323280_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

και εγώ ψάχνοντας στον γούγλη βρήκα την παρέα σας, διάβασα μέσα σε 2-3 μέρες ότι πληροφορία υπήρχε για το golf5 μιας και σκεφτόμουν να το παραγγείλω, και τώρα που έκανα την παραγγελία (!) θα είμαι και πιό τακτικός θαμώνας!!!

Link to comment
Share on other sites

Από ένα Doggy πυ τον έλεγαν......Κώστα! :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο καποιους μηνες σε μια κλασικη δαιδαλωδη αναζητηση στα αδυτα του internet ( ;) ), ειχα "πεσει" τυχαια σε γερμανικο VW forum. Κι ελεγα: "τις κουφαλες τους Γερμανους, ακομη και σ αυτα οργανωμενοι ειναι!"

Μετα απο λιγο καιρο, σε αλλο ενα "χασιμο" στο internet, εκανα τη μεγαλη ανακαλυψη. Οπως παντα, κατι αλλο ξεκινω να ψαχνω και αλλου καταληγω! Αυτη τη φορα ομως, αξιζε με το παραπανω η λοξοδρομηση απο την αρχικη μου αναζητηση! :D

Το club ειναι..super!

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο μικρός ειχα αυτην την τρέλα με τα αυτοκίνητα....αλλα οχι τρέλα μέσα στους δρόμους!!!

Απο το '98 που πήραμε 2ρο αυτοκινίτο οικεγενειακός polo 6n1 1.0 8v 55hp κόλλησα.....για να μην τα πολυλογό ειχα δεί ενα OPEL που έλεγε opelclub και μετά το έψαξα μόνος αλλα επειδή απο τότε δεν είχα αυτοκινίτο δικό μου είμουνα και σκατό ντρεπόμουνα να μπω σαν μέλος γενικώς.....

Τώρα που μεγάλωσα όμως΄μετα απο 9 χρόνια εχω και δικό μου αυτοκίνιτο και το εχω αρχίσει να το φτιάχνω.....και ετσι αποφάσισα να γίνω και μέλος..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Σωστόοοοοοοοος!!! Και εγώ μία από τα ίδια, μόλις παράγγειλα το Scirocco πληκτρολόγησα www.vwclub.gr μετά πάτησα στην ενότητα forum και με έφερε εδώ τελείως τυχαία!!! tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

εμαθα απο φιλουσ.και βασικα εχω δει και αυτοκολλητα απο το club σε καποια αυτοκινητα.κι ετσι γραφτηκα κι εγω.

post-12353-1244213265_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.