Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Εγώ, έχω βάλει περίπου 10 κόντρες! Έχω νίκες εναντίον Leon FR, μαμά opc, opc by petropoulos, opc by 0-400, Scirocco overload, golf tsi skn ibiza cupra(είχα πρόγραμμα εξάτμιση και αυτός αν θυμάμαι καλά μόνο πρόγραμμα) και όταν ήμουν μόνο πρόγραμμα έριξα μισό αμάξι σε golf tsi dsg πρόγραμμα φίλτρο. Έχω πάει μαζί σχεδόν με S2000 φτιαγμένο(του έφυγα από στάση, ναι καλά ακούσατε, από στάση, αλλά επειδή δεν κούμπωσε η 3 με έφτασε και μου έκανε μισό αμάξι) αλλά και με gtc etuners. Και έχω φάει από opc by petropoulos μισό με ένα αμάξι από τυπά ο οποίος δήλωνε full πρώτο στάδιο και εν τέλει ήταν σφυρήλατος με έκεντρα και μεγάλες πιέσεις.......

Τώρα, όντως έχω δει σε άλλα φόρουμ, να λένε τα αποτελέσματα αλλιώς ή να τα παρουσιάζουν αλλιώς ακόμα και με μούφα βιντεάκι... Δεν μπορώ να αναγκάσω κάποιον να λέει την αλήθεια...

άρα πιο το νόημα ;; Ότι ο Twoface έχει το καλύτερο 1.6Τ :frantics: :frantics: :frantics:

Οδηγάρα είμαι ο π0#στης :lol: :lol: :lol:

και με normal πιέσεις :heart::lol: και δηλώνω μόνο 225 ταπεινά άλογα ;):frantics:

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα opel στρίβουν?

Twoface?

Καλού κακού διαλεξε για στροφιλίκια κανενα δρομο χωρις πολλα ελεοδεντρα η κολώνες... :startle:

Link to comment
Share on other sites

Καλού κακού διαλεξε για στροφιλίκια κανενα δρομο χωρις πολλα ελεοδεντρα η κολώνες... :startle:

:frantics: :frantics: :startle::goodjob::yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo::hyper::bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Link to comment
Share on other sites

Η κόντρα που έγινε σήμερα το μεσημέρι ήταν ανάμεσα σε 2 polo το ένα ήταν 1.6 cc 125 hp με πρόγραμμα και εκκεντροφόρους και το άλλο ήταν το 1,4 cc tsi

Από χαμηλά το 1.6 που οδηγούσα εγώ ηταν αισθητά καλύτερο από το tsi με τα 180 hp .. μετά το τελείωμα της 3ης όμως η διάφορα ήταν μεγάλη , .. κάλυψε πολύ γρήγορα το ένα αυτοκίνητο και πέρασε με άνεση ,, ήρθε η ώρα από στάση

Πίστευα ότι αν και dsg θα έφευγε από τα πρώτα μέτρα .. του πείρα με το ζόρι μισό αυτοκίνητο και στην αλλαγή 1ησε2η μείναμε το ίδιο ,, μετά την τρίτη πάλι μου έριξε .. η κόντρα συνεχιστικέ κατεβαίνοντας το ποτάμι δεν το είχε στα πολλά 150 -170 χιλιόμετρα και το άφησε .. κρίμα θα παίζαμε ωραία :frantics:

Link to comment
Share on other sites

πάντως το 1,4 δεν θα το περίμενε ,,, θα έπαθε μια έκπληξη σίγουρα γιατί θα νόμιζε ότι θα σε έχει άνετα...:frantics:

πόσα είναι το δικό σου Νίκο ,το έχεις μετρήσει;

Link to comment
Share on other sites

ποσα αλογα αποδιδεις με αυτα τα πραγματα πανω κατω???140 αλογα?150??

Link to comment
Share on other sites

πως δηλαδη περασες αμαξι με σχεδον το ιδιο μοτερ tsi εσυ tfsi αυτος με κ04 αυτος και εσυ με την μαμα IHI και 50 αλογα διαφορα με σχεδων το ιδιο βαρος??? :roadrage:

Εδώ σου λέει το παιδί ότι πάτησε με ninja, στα K04 θα κολλούσε;

Μήπως τελικά όμως δεν πάτησε με ninja (μηχανή), αλλά πάτησε με ninja (άνθρωπο) ;;; Αναρωτήθηκες ποτέ σου; : :roadrage:

Ποιο tsi polo ειναι αυτο με τους 180hp? Μπερδευτηκα.

Μήτσο, έχω τραβήξει τόσο πολύ τα βυζιά μου που στην κοπή θα κεράσω Carnation με αυτά που ακούω...

Να πω κι εγώ ότι τον ήπιαμε τον τσάγουρα (τσάι στα Γιαννιώτικα ~ οϊμέ) από Golf Gti V μαύρο κατράμι έξω από το Αγρίνιο με κατεύθυνση προς Πάτρα. Το παλικάρι είχε σίγουρα πρόγραμμα (μιας και και μαμά το αποτέλεσμα είναι διαφορετικό). Εγώ με ΤΤ 200ps και τα λινά προ των πυλών.

Offtopic: αυτό είναι το αγαπημένο μου emoticon :roadrage: ! viva!

Offtopic2: γουστάρω να διαβάζω αυτό το θέμα. Αυτός που γράφει ένα πάτημα πάντα έχει πιο αδύναμο αυτοκίνητο από αυτόν που τον πάτησε :roadrage:

Link to comment
Share on other sites

1. είναι τουρμπο οπότε θα ξέρεις από μηχανολογία ότι όλα δεν αποδίδουν όσα μας λέει η REVO και η κάθε εταιρεία προγραμμάτων… όποτε μπορεί να βγάζει 310-320 άλογα αλλά η ροπή???

2. η μαμά IHI κάνει θαύματα… δουλεύει σαν Ντίζελ και μέχρι τις 5500rpm είναι full η καμπύλη ροπής και είναι σταθερή μέχρι τις 5000 από τις 2700!

3. Κ04 ε και?? Με πρόγραμμα μόνο, δουλεία δεν κάνεις στο λεον!

4. κουλός δεν παίζει να ήταν…

5.ίδιο βάρος δεν ξέρω… βασικά τα αποτελέσματα αυτά τα βλέπεις στον δρόμο… τα χαρτιά δε λένε τίποτα…

περιμένω τώρα έναν γνωστό μου με Κ04 και διάφορα καλούδια σε 5ρι για να δούμε τι κάνουμε… :roadrage:

εχεις χαλια αμετρητα αγορι μου....κριμα...και δεν ειναι μονο αυτο..ο γνωστος σου παλι θα σε λυτρωσει αν δεν βαλεις κ04..επησεις καποτε ειχες αναφερει κατι για το μερσεντες που περνας εβο..εγω με το δικο μου μερσεντες που ειναι απειρος ποιο γρηγορο απο αυτο που ισχυριζεσαι πως εχεις ακομα δεν εχω καταφερει να περασω εβο 1ου σταδιου..οπως ειδες και με τα ματια σου για κανα μηνα ημουν φλω με το amg δεν ειδα να κανεις καμια κινηση να δουμε ποσο γρηγορο ειναι και το δικο σου..και θα μπορουσες να την μεσο του κοινου μας γνωστου..τεσπα αν ποτε βαλετε κοντρα με χρηματα με τον γνωστο μας..πες μου να πονταρω στον γνωστο μας να βγαλω κανα φραγκο γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι...

Link to comment
Share on other sites

ποσα αλογα αποδιδεις με αυτα τα πραγματα πανω κατω???140 αλογα?150??

Το polo 1,6 cc δεν είναι δικό μου , φοράει εκκεντροφόρους scrick 268 εισαγωγής 260 εξαγωγής... νομίζω ...πανε χρόνια από τότε , έχω φτιάξει καπάκι με συμπίεση 11 ,5-1 από 10,3 -1 φίλτρο βαρελάκι bca ρυθμιστής βενζίνης weber – πρόγραμμα του τότε weber … και πολύ αισιόδοξο δυναμόμετρο (μαλιώρας) 164 hp .. εγώ πάνω από 145 δεν το βλέπω να είναι ,,,

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα ξέρω:

Εχτές ήμουν δίπλα - δίπλα με ένα rallie (πειραγμένο, μου έσπασε τα τύμπανα...) που "γαργαλιόταν" μέχρι τα 180 όπου τον είδα να κόβει και έκοψα κι εγώ, μη μας πιάσουν τα στρουμφάκια μάλλον...

Δεν έχω πρόγραμμα (:startle:κρατιέμαι ακόμα...) αλλά η εξάτμιση, το IC του S3, το μεγάλο βαρελάκι (δείτε την υπογραφή μου) μάλλον κάνουν δουλειά!

Βέβαια δεν δικαιούμαι να γράψω εδώ μέσα, αφού δεν κέρασα τσάι.... απλά δεν τρώω σκόνη ακόμα! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

εχεις χαλια αμετρητα αγορι μου....κριμα...και δεν ειναι μονο αυτο..ο γνωστος σου παλι θα σε λυτρωσει αν δεν βαλεις κ04..επησεις καποτε ειχες αναφερει κατι για το μερσεντες που περνας εβο..εγω με το δικο μου μερσεντες που ειναι απειρος ποιο γρηγορο απο αυτο που ισχυριζεσαι πως εχεις ακομα δεν εχω καταφερει να περασω εβο 1ου σταδιου..οπως ειδες και με τα ματια σου για κανα μηνα ημουν φλω με το amg δεν ειδα να κανεις καμια κινηση να δουμε ποσο γρηγορο ειναι και το δικο σου..και θα μπορουσες να την μεσο του κοινου μας γνωστου..τεσπα αν ποτε βαλετε κοντρα με χρηματα με τον γνωστο μας..πες μου να πονταρω στον γνωστο μας να βγαλω κανα φραγκο γιατι οι καιροι ειναι δυσκολοι...

ρε Ανε και συ αφου σου λεει το παιδι ειναι του τρουμπο!! και αμα λεω αμα ξερεις απο μηχανολογια λεω αμα παλι την ροπη στον υπνο σου οταν ονειρευεσαι να ξερεις 2πλασιαζεται και ξεκιναει απο τις 1000 στροφες και κραταει σταθερη μεχρι της 7.Επισεις να ξερεις οτι αμα αλλαξεις το 5ρι και παρεις golf 6 δεν χρειαζεται να βαλεις τπτ μονο προγραμμα και θα τους παιρνας ολους και τους ninja και τους σαμουραι...αφου λεω και εγω τι πηγα και εβαλα αντλιες μπεκ τουρμπινοπολαπλες φρενα βασεις ζαντες και καταλυτες αγωνιστικους εξατμισεις cooler αγελαδες απο σ3 εισαγωγες δεν πηγα να παρω ενα 6 αρι με προγραμμα και ελευθερο φιλτρο και να περναω τα κ04 στον υπνο μου παντα...στον πραγματικο κοσμο γολφ 6 γτι μονο με προγραμμα αντε να παει 270 ...

Link to comment
Share on other sites

ρε Ανε και συ αφου σου λεει το παιδι ειναι του τρουμπο!! και αμα λεω αμα ξερεις απο μηχανολογια λεω αμα παλι την ροπη στον υπνο σου οταν ονειρευεσαι να ξερεις 2πλασιαζεται και ξεκιναει απο τις 1000 στροφες και κραταει σταθερη μεχρι της 7.Επισεις να ξερεις οτι αμα αλλαξεις το 5ρι και παρεις golf 6 δεν χρειαζεται να βαλεις τπτ μονο προγραμμα και θα τους παιρνας ολους και τους ninja και τους σαμουραι...αφου λεω και εγω τι πηγα και εβαλα αντλιες μπεκ τουρμπινοπολαπλες φρενα βασεις ζαντες και καταλυτες αγωνιστικους εξατμισεις cooler αγελαδες απο σ3 εισαγωγες δεν πηγα να παρω ενα 6 αρι με προγραμμα και ελευθερο φιλτρο και να περναω τα κ04 στον υπνο μου παντα...στον πραγματικο κοσμο γολφ 6 γτι μονο με προγραμμα αντε να παει 270 ...

εδω ρε κωστα μου εριξες ξυλο οταν βαλαμε μαζι κοντρα.που το δικο μου ειναι κοντα 400 αλογα και 5500 κυβικα..αυτος εχει και βλεψεις οτι θα σε παλεψει??μονο με προγραμα στο 6αρι??...α ρε γελιο που θα ριξω αν φερθει σαν αντρας και ερθει να (ξανα)φαει τα μουτρα του.. παντος φταις και εσυ που ακομα ασχολησε με τους νιντζα και τους σαμουραι..αν ομως ο ανθρωπος εχει φαντασια βλεπεις τι κανει..Αλλωστε η αληθεια ειναι δεσμευτικη ενω με το ψεμα εχεις την δυνατοτητα να αυτοσχεδιασεις και ο συγκεκριμενος πιτσιρικας εχει αυτοσχεδιασει πολλεεεεεες κοντρες...μονο που οταν ξυπνησει και καταλαβει οτι τρεχει μονος του θα ειναι αργα..η ρετσινια του ψευτη δεν φευγει ευκολα..

Link to comment
Share on other sites

σημερα πουρνο πουρνο σε φαναρι περιφερειακου με ενα πεζο ραλλυ το 106 και η πλακα ηταν οτι ειχε και γυναικα..βουμ και βουμ αυτος απο πισω..δεν χαρισα λεω μονοι μας ειμαστε αντε να δουμε.τελικα με LC εφυγε ενα φτερο αυτος μεχρι την μεση της πρωτης λογω σπινιαρισματος και μετα την υπολοιπη πρωτη και δευτερα το γκολφακι κερδισε 2 καροτσες μεχρι τα 100...μετα ηρεμησε αυτος...και εβλεπα χερια να αιωρουνται μεσα στη καμπινα του πεζο..καποιος ετρωγε παντοφλα...χαχαχ

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα μπορεί να ήταν και καμιά μάνα του και θα τον έλεγε " Γι αυτό σου πήρα αυτοκίνητο ? Για να μας σκοτώσεις ? Τώρα που θα πάμε σπίτι θα τα πω στον πατέρα σου να δούμε αν θα ξαναπαρεις το αμάξι! Κόντεψες να μας σκοτώσεις! " και άλλα τέτοια .... χαχαχαχαχαχαχαχα :lol: :lol: ;):bow:

εκτός κι αν ήταν πιτσιρίκα .... εκεί υπάρχει άλλος διάλογος(μονόλογος) .... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

-καλα ρε πας καλα;;

θα με σκοτωσεις!!!!

που πας ετσι σαν τρελος;;;;

-ε ειπα ρε μωρο μου να το πατησω λιγο να ξεμπουκωσει.

(χαμογελακια και τετοια)

-ναι καλα χαζη λες να ειμαι δεν καταλαβα οτι σε τσιγκλισε ο αλλος;;;;

αφου πατησες και το κουμπακι εκει μπροστα απο το τασακι (esr off)

(γελια παλι απο τον οδηγο)

-οχι ρε μωρο μου

(παλι γελια)

-Τι να σου πω παλιοκαγκουρα...

-Ελα σταματα τωρα.

-ολο με το αμαξι ασχολισε , ποιο πολυ το αγαπας απο εμενα ολο εκει στο ιντερνετ στο vw club και σε αυτα εισαι..

και μετα παει λεγοντας.

τα παραπανω ειναι 100% real διαλογος που εχω κανει. χαχαχχαχαχχα

Edited by Dynamite
Link to comment
Share on other sites

-καλα ρε πας καλα;;

θα με σκοτωσεις!!!!

που πας ετσι σαν τρελος;;;;

-ε ειπα ρε μωρο μου να το πατησω λιγο να ξεμπουκωσει.

(χαμογελακια και τετοια)

-ναι καλα χαζη λες να ειμαι δεν καταλαβα οτι σε τσιγκλισε ο αλλος;;;;

αφου πατησες και το κουμπακι εκει μπροστα απο το τασακι (esr off)

(γελια παλι απο τον οδηγο)

-οχι ρε μωρο μου

(παλι γελια)

-Τι να σου πω παλιοκαγκουρα...

-Ελα σταματα τωρα.

-ολο με το αμαξι ασχολισε , ποιο πολυ το αγαπας απο εμενα ολο εκει στο ιντερνετ στο vw club και σε αυτα εισαι..

και μετα παει λεγοντας.

τα παραπανω ειναι 100% real διαλογος που εχω κανει. χαχαχχαχαχχα

χαχαχαχαχαχαχα έλιωσα στα γέλια !!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καμιά 40αρια από όσους διαβάσουν θα πουν από μέσα τους ... καλά μας παρακολουθεί ο Dynamite ? αχαχαχαχαχα :laugh: :laugh: όχι , είναι η πραγματικότητα που ζουν πολλοί σήμερα ....

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.