Jump to content
gio-R-gos

Ο Μιλτεκ Ελλαδος Ειναι Οκ?

Recommended Posts

Καλησπερα φιλε μου...

τις γνωριζω τις ragazzon...απ οτι ξερω και μεχρι στιγμης εχουνε δωσει πολυ καλα δειγματα και αξιοπιστιας και επιδοσεων....

Αν σε συμφειρει καντο...

αλλα γιατι δεν βαζεις και ενα dp ragazzon??

η διαφορά ειναι ένα σεβαστό ποσό θα το δω και αναλόγος θα πράξω.αυτός μου το πρότεινε το έχει βάλει και σε άλλα αυτόν τον συνδιασμό.ιταλικές είναι;και αν την βάλω το πρόγραμμα θα χρειαστεί επανοπραγραμματισμό 2 σταδίου ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Μετα το νεο "κραξιμο" του γνωστου σε ολους επαγγελματια και εισαγωγεα...μπορω να σας πω και κατι να γελασετε...

Αφου κατηγορησε ευθεως το γνωστο μαγαζι της Λαρισας...ημουν πριν λιγο απο το μαγαζι και συζητουσαμε το συμβαν...

Η απαντηση του γνωστου μου ητανε....εμενα προσωπικα δεν με χαλασε και καθολου....μου εκανε και διαφημιση αφου με εψαξαν ολοι μεσω internet και εχω πουλησει απο προχθες και εξατμισεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπαα το κοψανε αυτο γιατι επεσαν βροχη οι καταγγελιες .....thumbsdown.gif Αν τους πεις την θελω εδω και τωρα μην σας ριμαξω παλιο..... Αγγλοι θα σου πουν υπαρχει επισημος dealer βγαλε ακρη μαζι ...

Μετα του λες ρε φιλε ο τυπος δεν παλευετε ειναι απο μονος του αρνητικη διαφημηση , σου λενε αυτον εχουμε ΤΕΛΟΣ drinks.gif αντε στην υγεια μας

Δεν ισχυει αυτο...Εκανα αγορα για φιλο μου πριν 1,5 μηνα!

Link to comment
Share on other sites

XAXAAXAXXAAXAXAXAXAXAXAXAX

http://dtm.gr/

ΝΕΑ

ΕΧΟΥΝΕ ΣΚΥΛΙΑΣΕΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΟΔΗΞΕΙΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΒΟΥΝ.

ΒΑΖΟΥΝ ΤΑ ΧΑΖΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΣΤΙΣ 3,4 ΚΑΙ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.

Η ΟΥΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ,ΥΠΑΡΧΗ ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΚΟΡΟΙΔΙΑ.

ΕΞΩ ΟΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑΚΟΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΕΛΤΙΩΣΗ

ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ...ΠΡΟΣΟΧΗ !

Α) ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΕΓΓΥΗΣΗ,

Β) ΝΑ ΣΑΣ ΚΟΒΟΥΝ ΑΠΟΔΗΞΕΙΣ ΓΙΑ ΟΛΑ.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ?

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΓΚΕΣ ΨΕΥΤΕΣ....

ΟΛΑ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΜΑΣ ΛΟΓΟ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.....ΚΑΤΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ !

ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ + ΓΡΑΦΕΤΕ ΣΤΑ CLUBS !

ΜΕ ΜΙΑ ΜΥΝΗΣΗ ΚΑΤ ΑΓΝΩΣΤΩΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕΝΟΥΣ.

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΕΝ ΣΥΜΕΝΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ.

ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ...

ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ?

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΛΕΕΙ! Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΕΛΙΟΣ.

ΠΟΥΛΑΕΙ ΚΙΤ ΕΞΑΤΜΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΑΜΑΞΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΙΤ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΝ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ.

ΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧ

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι σε ενα ανοιχτο χωρο που διαβαζουν πολλοι, οπως ενα φορουμ, να προσεχουμε τι λεμε και γραφουμε καθως η δυσφημιση μπορει να αποτελεσει αιτια δικαστικων διαμαχεων.το εχω γραψει ξανα και αλλου στο παρον φορουμ αλλα δυστυχως παρανοηθηκε η ουσια του ποστ μου .προσεχετε τι γραφετε γιατι καμια μερα θα σας τον ''σφυριξει'' κανεις και θα τρεχετε και δεν θα φτανετε.εντελως φιλικα προς ολους και χωρις καμια διαθεση αντιπαραθεσης με κανεναν.

Link to comment
Share on other sites

joop εγω θα του τα πω και απο το τηλ αυριο με ονομα και επιθετο.

μονο και μονο για τον τροπο που μου ειχε συμπεριφερθει.

πιστευα οτι ισως εκανα εγω κατι λαθος η οτι ηταν σε κακη μερα αλλα βλεπουμε ολοι πλεον οτι κατι δεν παει καλα χαχαχα

αν πιστευει οτι μπορει να κανει κατι ας το κανει. το χρονο του θα χασει.

Link to comment
Share on other sites

poen γενικα αναφερομαι και οχι ειδικα για τον συγκεκριμενο.απλα να το εχετε στο πισω μερος του μυαλου σας και να προσεχετε γιατι τα πραγματα εχουν αγριεψει και πολλοι ψαχνονται.ο καθενας πραττει για τον εαυτο του οπως κρινει καλυτερα γνωριζοντας τυχον συνεπειες πραγματων και καταστασεων.ευχομαι να μην αντιμετωπισει ποτε κανεις οποιοδηποτε προβλημα με κανεναν.

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τον ξερω αλλα ουτε εχω καμμια επαφη με τον ανθρωπο.

Απο τα γραφομενα του παντως στο επισημο site του θα επρεπε να ανησυχει πρωτα για τον εαυτο του για μηνυσεις κλπ απο αυτους που δικαιως η αδικως κατηγορει και μαλιστα με τον τροπο και φρασεολογια που χρησιμοποιει και κυριως τις απειλες.

Εχει καταλαβει οτι αν γινει κατι θα ειναι πρωτος στη λιστα του εισαγγελεα που λεει οτι θα παει?

Εγω τουλαχιστον απ'οτι διαβασα δεν βλεπω κανενα απο το φορουμ να τον απειλει, μονο κριτικη γινεται για το πως συμπεριφερεται και οτι γενικα εχει δωσει μια πολυ αρνητικη εντυπωση.

Για δε το τελευταιο του που απειλει ολους στα φορουμ που τον κατακρινουν τι να πω?

Αντι να ασχολειται αποκλειστικα και μονο με την δουλεια του εχει δωσει αφορμη να ασχολουνται αλλοι μαζι του εκθετοντας πρωτιστα τον εαυτο του και την ιδια την επιχειριση του.

Αν σταματησει να αναρτα σχολια τετοιου υφους σιγουρα σε ελαχιστο χρονο θα σταματησουν ολες οι παρενεργειες που καθε αλλο παρα καλο του κανουν.

Σιγουρα μπορει το παρεμποριο να εχει επηρεασει την επιχειριση του αλλα ο τροπος αντιδρασης του δεν βοηθα. Αν χρησιμοποιουσε αλλη φρασεολογια και χωρις απειλες κατα παντων η συγκεκριμενων, τοτε σιγουρα θα εβγαινε κερδισμενος. Γιατι ωσ προς το θεμα των εγγυησεων αλλα και του παραεμποριου μπορει να εχει και ενα βασιμο δικαιο αλλα με τον τροπο του το χανει.

Edited by KIRRA
Link to comment
Share on other sites

ο άνθρωπος αυτός έχει πάθει ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ , λόγο ότι έχει χάσει πολλά λεφτά από τον κάθε εξάτμισα που αντέγραψε την επώνυμη εξάτμιση που εισάγει ο ίδιος ,

βλέπε εμένα που έχω συνεργαστεί με τους κατσαρολαδες που ονομάζει ο ίδιος .

επίσης τρελαίνετε που ο κάθε Νικολάκης βλέπε εμένα μπορεί να εισάγει την επώνυμη εξάτμιση από άλλον αντιπρόσωπο διαφορετικής χώρας

επίσης έχει ανάψει check engine ο Erick , για τον πιο βασικό λόγο , μπορείτε εσείς οι ίδιοι να την παραγγείλετε και να την τοποθετήσετε στο κάθε συνεργείο η εξατμισάδικο που ξέρετε

το πρόβλημα είναι ότι δίνει χονδρική σε 10 άτομα και ο καθένας βάζει ότι τιμή του αρέσει , εάν ήταν μόνος του θα είχε την διπλάσια δουλεία και ο τρόπος του δεν θα ήταν αυτός που είναι τώρα , εάν και έχω σταματήσει να συνεργάζομαι μαζί του εδώ και 3 χρόνια .... δεν μπορείς να μπαίνεις σε ένα μαγαζί και να λες ότι δεν ξέρω τι μου γίνεται γιατί δεν χρησιμοποιώ τα φίλτρα που εμπορεύεσαι ,και να είναι μπροστά και οι πελάτες οι οποίοι την δική σου εξάτμιση θέλουν να βάλουν

αυτός ήταν ο κύριος λόγος ... ο τρόπος του

παρόλα αυτά

, , θεωρώ ότι είναι ένας ευχάριστος άνθρωπος όταν δεν του μιλάς για εξατμίσεις και φίλτρα αέρος

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο site του κάνει πλέον ανοιχτά λόγο για μηνύσεις σε όσους τον δυσφημούν, ακόμη και στα forum (μέλη και moderators), οπότε σιγά σιγά ερχόμαστε στα λόγια του joop πιό πάνω.

Link to comment
Share on other sites

SUPER NEA

ΚΟΠΙΑΡΑΜΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ CLUB FORUM ΟΣΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙΡΑΞΗ.

ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΓΙΑ ΜΥΝΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ.

ΑΠΟ ΕΔΩ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΑΦΟΥ ΤΟ ΤΡΑΒΑΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΓΕΛΑΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ.

ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΡΧΕΤΕ.

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΕΣ ΙΔΙΩΤΕΣ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ MODERATORS ΤΩN FORUM, ΠΟΥ ΣΑΝ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ

ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΕΣ ΑΠΡΕΠΕΙΕΣ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ TUNING ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ, ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΤΟΥΣ.

ΥΓ.Η ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΚΗ ΔΥΣΦΗΜΙΣΗ ΕΧΕΙ , , ,

ΚΑΙ ΠΟΙΝΙΚΟ ( ΦΥΛΑΚΗ ! + ΠΡΟΣΤΙΜΟ ! )

ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΚΗ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΖΗΜΙΑΣ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΜΑΣ,

ΤΟ ΠΟΣΟ ΒΓΑΙΝΗ ΚΑΤ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΜΑΣ????????????????????????

ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ?

Τέτοιο ξεκατίνιασμα, αντιεπαγγελματισμό και συμπεριφορά πρώτη φορά βλέπω από έναν έμπορο. Και αν διαβάζεις εσύ ο ίδιος αυτό το forum και κάθεσαι και ασχολείσαι, μόνο για λύπιση είσαι να ξέρεις, κάνε και καμια μύνηση μπας και μάσεις κανένα φράγκο γιατί εξάτμιση δεν βλέπω να πουλάς.

Edited by Mist
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω τι παίζει εμείς θέλουμε να σας δώσουμε χρήματα και εσείς θέλετε να τραβιόμαστε στα δικαστήρια ρε!!! Τι λετε ρε , ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ , βλαμμένα θέλετε και αντιπροσωπείες να έχετε , ο group –a 1300 η αντιπροσωπία 1000 και όταν λες γιατί ο group –a είναι ακριβότερος , γιατί είναι κατσαρόλας σου απαντάει ,,, άντε ρε βλάκες ε βλάκες

Θέλετε που ξύλο να δω εάν θα κάνετε μηνύσεις

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω τι παίζει εμείς θέλουμε να σας δώσουμε χρήματα και εσείς θέλετε να τραβιόμαστε στα δικαστήρια ρε!!! Τι λετε ρε , ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ , βλαμμένα θέλετε και αντιπροσωπείες να έχετε , ο group –a 1300 η αντιπροσωπία 1000 και όταν λες γιατί ο group –a είναι ακριβότερος , γιατί είναι κατσαρόλας σου απαντάει ,,, άντε ρε βλάκες ε βλάκες

Θέλετε που ξύλο να δω εάν θα κάνετε μηνύσεις

Θελω να πιστευω οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα μαζι μου, γιατι βλεπω και αναφερεται το ονομα μου!

Δεν νομιζω να εχω δωσει καποιο δικαιωμα στην αγορα γενικα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω τι παίζει εμείς θέλουμε να σας δώσουμε χρήματα και εσείς θέλετε να τραβιόμαστε στα δικαστήρια ρε!!! Τι λετε ρε , ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ , βλαμμένα θέλετε και αντιπροσωπείες να έχετε , ο group –a 1300 η αντιπροσωπία 1000 και όταν λες γιατί ο group –a είναι ακριβότερος , γιατί είναι κατσαρόλας σου απαντάει ,,, άντε ρε βλάκες ε βλάκες

Θέλετε που ξύλο να δω εάν θα κάνετε μηνύσεις

μια ερωτηση που βρηκες μιλλτεκ 1000ευρο? να παω να βαλω! και 2ον ο βοθλεκος για 1.4τσι 3ερεται ποσα ζηταει? 2500!!! χαχαχαχααχαχαχααχααχαχαχχα οταν μου το ειπε πεθανα στα γελια! αλλα απο οτι καταλαβα αυτος την δινει επιχρυσομενη!! χαχαχαχαχαχαχα απλα μας κοροιδευουν. ετσι εχουν πλουτισει ολοι τους και επειδη εμεις δν αντιδρουμε φτασαμε εδω που φτασαμε!

Link to comment
Share on other sites

Eίναι η πρώτη φορά που ποστάρω. δεν το είχα σκοπό αλλά όλα αυτά που διάβασα μου δημιούργησαν κάποιες απορίες.

1)το προϊόν αγοράζετε η τον αντιπρόσωπο??? δεν βρίσκω το λόγο που όλοι εσείς κάθεστε και ασχολείστε με έναν αντιπρόσωπο χωρίς λόγο.

2)γιατί ρίχνετε το επίπεδο με ερωτήσεις του τύπου:έχει γυναίκα η γκόμενα ο τύπος??? τον γνώρισα από κοντά γιατί από εκεί έφτιαξα την εξάτμιση μου και ναι ο τύπος έχει γυναίκα k παιδί οπότε νομίζω ότι τέτοια σχόλια είναι περιττά.

3)πως θα αντιδρούσατε όταν έχετε παλέψει για να φτιάξετε ένα όνομα στην Ελλάδα αγοράζοντας 40 (γιατί κοντά 40 έχει) ονόματα γνωστόν εταιρειών και σας τις έπαιρνε και τις αντέγραφε ο κάθε εξατμισάς ??? εγώ στη θέση του θα ήμουν χειρότερα...

4)νομίζετε ότι οι αντιπροσωπείες που βάζουν milltek (βλέπε audi,vw,skoda,seat k.a) δεν έχουν γνωρίσει τον milltek??? βλέπετε κανέναν από αυτούς να ασχολείται με τον αντιπρόσωπο καθεαυτό? ΌΧΙ. αγοράζουν τα προϊόντα του και εγγυώνται για αυτά!!! και αφού εγγυώνται αυτές οι εταιρείες κολοσσοί για μένα, τον εμπιστεύομαι και εγώ. και δεν θα κάτσω να πειραχτώ επειδή μου φώναξε στο τηλέφωνο.

με αυτά που είπα δεν σκοπεύω να ενοχλήσω και πόσο μάλλον να προσβάλλω κανέναν. απλά παρουσιάζω τα γεγονότα. τα προϊόντα του είναι όντως πρώτης ποιότητας, έχουν πολύ μεγάλη αν όχι life time εγγύηση, τα αναγνωρίζουν οι περισσότερες αντιπροσωπείες, δεν είναι χειροποίητα οπότε αποφεύγονται λάθη, και δεν ανήκουν σε αυτόν. ανήκουν σε μεγάλες αντιπροσωπείες και μάλιστα(καλύτερα κατά τι γνώμη μου) του εξωτερικού. ¶σε δε που είναι και φθηνότερα. ευχάριστο για την υπομονή σας και ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα. δεν παίρνω το μέρος κανενός απλά επειδή στην Ελλάδα έχει παραγίνει το κακό, εγώ βρήκα μια καλή σωστή αντιπροσωπεία και σας παραθέτω τι γνώμη μου για αυτήν. καιρός να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με τα πρόσωπα και να ασχοληθούμε λίγο με αυτά που μπορούν να μας προσφέρουν.

φιλικά drifterman

Edited by Speedy
GREEKLISH
Link to comment
Share on other sites

Eίναι η πρώτη φορά που ποστάρω. δεν το είχα σκοπό αλλά όλα αυτά που διάβασα μου δημιούργησαν κάποιες απορίες.

1)το προϊόν αγοράζετε η τον αντιπρόσωπο??? δεν βρίσκω το λόγο που όλοι εσείς κάθεστε και ασχολείστε με έναν αντιπρόσωπο χωρίς λόγο.

2)γιατί ρίχνετε το επίπεδο με ερωτήσεις του τύπου:έχει γυναίκα η γκόμενα ο τύπος??? τον γνώρισα από κοντά γιατί από εκεί έφτιαξα την εξάτμιση μου και ναι ο τύπος έχει γυναίκα k παιδί οπότε νομίζω ότι τέτοια σχόλια είναι περιττά.

3)πως θα αντιδρούσατε όταν έχετε παλέψει για να φτιάξετε ένα όνομα στην Ελλάδα αγοράζοντας 40 (γιατί κοντά 40 έχει) ονόματα γνωστόν εταιρειών και σας τις έπαιρνε και τις αντέγραφε ο κάθε εξατμισάς ??? εγώ στη θέση του θα ήμουν χειρότερα...

4)νομίζετε ότι οι αντιπροσωπείες που βάζουν milltek (βλέπε audi,vw,skoda,seat k.a) δεν έχουν γνωρίσει τον milltek??? βλέπετε κανέναν από αυτούς να ασχολείται με τον αντιπρόσωπο καθεαυτό? ΌΧΙ. αγοράζουν τα προϊόντα του και εγγυώνται για αυτά!!! και αφού εγγυώνται αυτές οι εταιρείες κολοσσοί για μένα, τον εμπιστεύομαι και εγώ. και δεν θα κάτσω να πειραχτώ επειδή μου φώναξε στο τηλέφωνο.

με αυτά που είπα δεν σκοπεύω να ενοχλήσω και πόσο μάλλον να προσβάλλω κανέναν. απλά παρουσιάζω τα γεγονότα. τα προϊόντα του είναι όντως πρώτης ποιότητας, έχουν πολύ μεγάλη αν όχι life time εγγύηση, τα αναγνωρίζουν οι περισσότερες αντιπροσωπείες, δεν είναι χειροποίητα οπότε αποφεύγονται λάθη, και δεν ανήκουν σε αυτόν. ανήκουν σε μεγάλες αντιπροσωπείες και μάλιστα(καλύτερα κατά τι γνώμη μου) του εξωτερικού. ¶σε δε που είναι και φθηνότερα. ευχάριστο για την υπομονή σας και ελπίζω να μην παρεξηγήθηκα. δεν παίρνω το μέρος κανενός απλά επειδή στην Ελλάδα έχει παραγίνει το κακό, εγώ βρήκα μια καλή σωστή αντιπροσωπεία και σας παραθέτω τι γνώμη μου για αυτήν. καιρός να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με τα πρόσωπα και να ασχοληθούμε λίγο με αυτά που μπορούν να μας προσφέρουν.

φιλικά drifterman

τον εχω γνωρισει κ εγω κ μαλιστα παραλιγο να κανουμε και γρουπ βαι.η αληθεια ειναι πως η συμπεριφορα του δν ειναι η καλυτερη.σε περνει απο τα μουτρα με το που μπεις αλλα αυτο παει κ ερχεται.δεχομαι οτι εχει εθρους 8ες? εχει πολλους να του πριζουν θες? κ για αυτο κανει ετσι.ολο το παιχνιδι χανεται ομως οταν ασχολειται με τους αλλους.δν ξερω αν οι αλλοι ασχολουνται μαζι του... κ αν το κανουν το κανουν δημοσιως?ειναι αλη8εια πως τα πραγματα που εμπορευεται ειναι απο τα καλυτερα κ δν εχει επαφη με χειροποιητα.ωστοσο αν ειχε μια αλλη συμπεριφορα δν πιστευεις πως ειχε πιο πολυ δουλεια?εγω προσωπικα ηταν να αγορασω κ αν τελικα γινοταν η αγορα θα προτημουσα να τα δωσω σε αυτον γτ ελεγα οτι κ να γινει του την παω και του λεω κοψε το λαιμο σου (κ μετα3υ μας σιγα την διαφορα απο το νετ δν εχω βρει μεγαλη διαφορα για 1.4) αλλα δν σε βοηθαει.τεσπα ο κα8ενας ειναι διαχειριστης της τσεπης του.

Edited by themisSs13
Link to comment
Share on other sites

έχεις δίκιο πως αν ήταν η συμπεριφορά του αλλιώς θα είχε και περισσότερο κόσμο. αλλα πιστεύω ότι έχει τελικά αυτούς που θέλει να έχει... αν δεχτείς την πρώτη επίθεση μετά τον συνηθίζεις και τον γνωρίζεις και βλέπεις τελικά ότι αυτά που σου λέει δεν είναι και τόσο λάθος!!! απλά ο τύπος έχει λάθος τρόπο να σου λέει την αλήθεια η έστω αυτή την αλήθεια που πιστεύει. όπως είπες όμως ο καθένας είναι διαχειριστής τις τσέπης του και αφεντικό του εαυτού του. οποτε όσα αντέχει ο καθένας και από λεφτά και από προσβολές. new_killother.gifnew_killother.gifnew_killother.gif

<<επιτρεπεται η χρηση ελληνικων κ μονο χαρακτηρων>>

Edited by drifterman85
Link to comment
Share on other sites

οκ ζητω συγνωμη για τα greeklish. Κακο πραγμα η συνηθεια...

παντως εχεις υποπτο προφιλ...3 ποστ τοσο καιρο στο φορουμ!καλο θ ηταν αν εισαι καποιος απο τους εμπλεκομενους στην κουβεντα να το πεις.φιλικα παντα!κ αν κανω λαθος ζητω συγνωμη.

Link to comment
Share on other sites

παντως εχεις υποπτο προφιλ...3 ποστ τοσο καιρο στο φορουμ!καλο θ ηταν αν εισαι καποιος απο τους εμπλεκομενους στην κουβεντα να το πεις.φιλικα παντα!κ αν κανω λαθος ζητω συγνωμη.

Να σου πω την αλήθεια δεν καταλαβα τι ακριβως εννοείς. Οπότε δεν υπάρχει λόγος να ζητήσεις και συγνώμη. Τι εννοείς να είμαι εμπλεκόμενος στην κουβέντα??? και η αλήθεια είναι οτι ήμουν φαντάρος οπότε δεν είχα χρόνο αλλά ουτε και internet για να ασχοληθώ...Αλλά για να επιστρεψουμε στο θεμα μας,πες μου τι εννοουσες οτι έχω και υποπτο προφιλ. Καταλαβαίνεις φυσικά οτι δεν θέλω να δίνω τέτοια δικαιώματα πόσο μάλλον όταν δεν έχω κάτι να κρύψω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.