Jump to content
poen

Τι Τα Ηθελα Παλι Τα Ανοιγματα?

Recommended Posts

ειπα να βγω μια βολτα πριν λιγο να παρω αερα και βλεπω free το δρομο

ε και μιας και δεν το παταω συνχα ποια για αρκετους λογους

σπαω 2-3-4-5 σε μια καλη ευθεια (Για οσους ξερουν απο Λαρισα απο τα 5χ5 στον περιφεριακο μεχρι το φαναρι που στριβεις για ιωαννινων) ωραια μεχρι εκει? ωραια.

με πιανει το φαναρι κοκκινο και με το που αναβει ASR OFF :(machinegun.gif βαζω πρωτη στις 4000 αλλαγη 2ερα και καθως στριβω σαν τον καγκουρα με αναποδα και σπινιαροντας φτανει η 2ερα 6500 με το που ερχομαι ευθεια παω να κανω αλλαγη σε 3η και καμια ανταποκριση.. σαν να μην μπηκε ποτε παταω γκαζι και τπτ... σαν να ειχα νεκρα!!

ο λεβιες υπακουει κανονικα και δεν φερνει αντισταση ουτε ακουγεται καποιος ηχος (γκρρρρ ) σαν να κουρεβεις ολα τα γραναζια εντωμεταξυ. ολα κανονκα απλα δεν την πηρε ποτε.

μυριζει ο δισκος (ΠΟΛΥ) και παω να βαλω 4η αμεσως ΤΟΙΠΟΤΑ.. αφηνω να ρολλαρει λιγο να πεσουν οι στροφες και βαζω νεκρα τσουλαει με 10-20 χιλιομετρα για 20 μετρα και μετα ολα καλα. μπηκαν ολες χωρις προβλημα.

μεχρι να φτασω σπιτι μου (μετα απο 3 λεπτα) ο δικσος βρομουσε.

κατεβηκα ανοιξα το καπω και ακωμα μυριζε. :(

τι εγινε? :(

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

45500 τα 30500 με προγραμμα και ειμουν λιγο καφτης στα ποιο πολλα του χιλιομετρα (σπανια ποια)

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

...και εδώ μπορώ σαφώς να θέσω την ερώτηση.

Ποια είναι η χρήση του αυτοκινήτου? το παίρνουμε στο ξεκάρφωτο και το σπάμε, επειδή δεν ξέρουμε τι να κάνουμε για να περάσει η ώρα?

Δικό σου είναι βέβαια ΣΠΑΣ' ΤΟ!!! έτσι στηρίζεις και τις αντιπροσωπίες που λόγω κρίσης έχουν περιορισμένα έσοδα.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

ενταξει δεν εχεις και αδικο.

βασικα οπως ειπα ειχα πολυ καιρο να το ανοιξω λιγο.

η μονη διαδρομη που κανω εδω και καιρο ειναι σπιτι-τει-σπιτι-τει-σπιτι-τει

αποσταση 2.5 χιλιομετρα... αντε και κανα σουπερ μαρκετ χαχαχαχα

και ηθελα λιγο να το "χαρω" τεσπα το θεμα μου ειναι τι μπορει να εγινε.

μη με μαλωνεις ρε Νικο new_iloveyou.gif

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

Μια και το θέτεις ετσι εχω και μια αλλη λύση, βρες κανένα κάλο 0048s.gifκι και γκάζωσε το οσο πάει :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Μια και το θέτεις ετσι εχω και μια αλλη λύση, βρες κανένα κάλο 0048s.gifκι και γκάζωσε το οσο πάει :( :( :( :(

καλα ειμαστε απο αυτο το θεμα ,δοξα το θεο sillyhorse1rb5.gif

αλλα αλλη χαρη εχουν οι ροδες... αρχικα δεν μιλανε. χααχαχαχχα :(

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαστε απο αυτο το θεμα ,δοξα το θεο sillyhorse1rb5.gif

αλλα αλλη χαρη εχουν οι ροδες... αρχικα δεν μιλανε. χααχαχαχχα :(

χαχαχαχα σωστός !!!

anyway κι εγώ πιστεύω πως θα χρειαστείς δίσκο εάν συνεχίσεις έτσι ... οπότε καλύτερα όταν έχεις όρεξη για παιχνιδάκια καλύτερα μπες στην πίστα και φαε μια 4αδα όλη μέρα ... και ασφαλής για όλους θα είναι και θα γουστάρεις !

Φιλικά ,

Speedy

Link to comment
Share on other sites

ηταν αδειος ο δρομος μωρε. δεν κανω τετοια εγω γενικα δεν ξερω πως μου εκατσε :(

Edited by poen
Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΝΑ ΓΚΡΕΜΙΖΟΥΜΕ!!οπως ειπε και ο ΜΑΚΗΣ(Γιωργος Αρμενης)στην ταινια ολα ειναι δρομος.δεν ειναι τιποτα απλα μου ηρθε μια μυρωδια στη φλωρινα απο καμμενο δισκο!εσυ να σαι καλα φιλε!ολα τα αλλα στο προγραμμα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Φθαρμένος συμπλέκτης = δεν κάνει καλή αποσύμπλεξη.

Κακή αποσύμπλεξη = δεν προλαβαίνει να λειτουργήσει σωστά το συγχρονιζέ

δεν προλαβαίνει το συγχρονιζέ = κρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ (τα πάντα είναι ατμός)

Link to comment
Share on other sites

φιλε και εγω αν ανοιξω δευτερα και την παω 7000 στρ τοτε κολλαει κατω ο συμπλεκτης για 5 δευτερα.

καμια αλλη ζημια...οποτε ανοιγω απο 3 και πανω..... sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Φθαρμένος συμπλέκτης = δεν κάνει καλή αποσύμπλεξη.

Κακή αποσύμπλεξη = δεν προλαβαίνει να λειτουργήσει σωστά το συγχρονιζέ

δεν προλαβαίνει το συγχρονιζέ = κρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ (τα πάντα είναι ατμός)

Λογικα οπως λεει ο Στελιος πρεπει να ειμαι στην 2η περιπτωση

Link to comment
Share on other sites

ναι απλα λεω πως εμενα δεν εκανε κρρρρρ απλα δεν προλαβε το συνχρονιζε new_iloveyou.gif

γιατι δεν ακουσα καποιον ηχο ουτε βρηκε καποια αντισταση closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.