Jump to content
Guest alx

Golf V Gti Tuning

Recommended Posts

για να δούν όσοι ενδιαφέρονται τί μετατροπές μπορούν να γίνουν στο συγκεκριμένο αμάξι

ωραια τα λες αλλα δεν αρκει να λες τι μετατροπες εκανες, χρειαζετε και αποδειξεις ( οχι για τους κακοπροαιρετους, απλα για να γινεται συζητηση) οτι αυτα που εκανες πραγματικα αποδωσαν...

δεν αρκει να λες εκανα αυτα και αυτα ( που μαλλον τα μισα λες) και να μην βαζεις μια δυναμομετρηση να δουμε οτι πραγματι αποδωσαν...

και εγω σου λεω 10 πραγματα στην σειρα και σου λεω οτι το αμαξι σφαζει...ε ποιο το συμπερασμα? κανενα...

βαλε μια δυναμομετρηση, η αν δεν θελεις, κανε κανενα ανοιγμα να δουμε και μεις και να κανουμε τα ιδια αν αξιζουν...

όσοι εμπλέκονται να κάνουν μια λεπτομερή παρουσίαση του αυτοκινήτου τους με όλες τις βελτιώσεις που του έχουν κάνει αναλυτικά, η οποία να συνοδεύεται εκτός από οδηγικές εντυπώσεις με logs και δυναμομέτρηση.

Να μην ντρέπονται επίσης να αναφέρουν προβλήματα και δυσλειτουργίες που παρουσιάστηκαν είτε αυτές λύθηκαν είτε συνεχίζουν να υφίστανται και να δώσουν μια ολοκληρωμένη εικόνα του αυτοκινήτου για το πως αυτό συμπεριφέρεται υπό όλες τις συνθήκες.

πολυ σωστος...

(για να βγαζουμε και κανενα συμπερασμα, γιατι μονο για μετατροπες μιλατε και κανεις (σχεδον) δεν εδειξε νουμερα, τι απεδωσε καθε μετατροπη...)

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα λες αλλα δεν αρκει να λες τι μετατροπες εκανες, χρειαζετε και αποδειξεις ( οχι για τους κακοπροαιρετους, απλα για να γινεται συζητηση) οτι αυτα που εκανες πραγματικα αποδωσαν...

δεν αρκει να λες εκανα αυτα και αυτα ( που μαλλον τα μισα λες) και να μην βαζεις μια δυναμομετρηση να δουμε οτι πραγματι αποδωσαν...

και εγω σου λεω 10 πραγματα στην σειρα και σου λεω οτι το αμαξι σφαζει...ε ποιο το συμπερασμα? κανενα...

βαλε μια δυναμομετρηση, η αν δεν θελεις, κανε κανενα ανοιγμα να δουμε και μεις και να κανουμε τα ιδια αν αξιζουν...

πολυ σωστος...

(για να βγαζουμε και κανενα συμπερασμα, γιατι μονο για μετατροπες μιλατε και κανεις (σχεδον) δεν εδειξε νουμερα, τι απεδωσε καθε μετατροπη...)

απο θεμα μετατροπης ολοι λιγο πολυ εχουμε κανει παρομοια πραγματα,δεν ειναι κατι ιδιαιτερο το σταδιο της βελτιωσης μας.ολοι εχουμε μια κ04 με ολα τα απαραιτητα περιφερειακα για τη μεγιστη αποδοση.ολες οι διαφορες ειναι στο προγραμμα κατα τη γνωμη μου και σε καποιες επιλογες στα περιφεριειακα,τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο.

Link to comment
Share on other sites

ωραια τα λες αλλα δεν αρκει να λες τι μετατροπες εκανες, χρειαζετε και αποδειξεις ( οχι για τους κακοπροαιρετους, απλα για να γινεται συζητηση) οτι αυτα που εκανες πραγματικα αποδωσαν...

δεν αρκει να λες εκανα αυτα και αυτα ( που μαλλον τα μισα λες) και να μην βαζεις μια δυναμομετρηση να δουμε οτι πραγματι αποδωσαν...

Εμμμμ ΕΔΩ είναι που δέν καταλαβαίνεις........

"ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ", δέν χρειάζεται ΤΙΠΟΤΑ, γιατί πολύ απλά όπως σου είπα παραπάνω δέν γίνεται ούτε για λόγους σύγκρισης, ούτε για λόγους αυτοπροβολής.¶ν εσύ αυτό επιδιώκεις, μπορείς να το κάνεις.Εγώ δέν έχω λόγο.

¶ν βέβαια έχεις αμφιβολίες για το άν ένα intercooler ή μία αντλία "απόδοσαν" όπως λές, τότε ίσως θα έπρεπε να το ψάξεις ο ίδιος το τί κάνει το καθένα, αντί να περιμένεις απο άλλους.

Και μετά φυσικά, πόσταρε και μιά δυναμομέτρηση να είμαστε σίγουροι...Ποτέ δέν ξέρεις...

και εγω σου λεω 10 πραγματα στην σειρα και σου λεω οτι το αμαξι σφαζει...ε ποιο το συμπερασμα? κανενα...

Το..."συμπέρασμα" είναι ότι έχεις φτιάξει κάτι μόνος σου που σε ικανοποιεί.

¶ν εσένα αυτό δέν σου φτάνει, πάρε τον κοντράκια φίλο σου και πηγαίνετε σε ένα στάδιο

να κάνετε 5 γύρους τρέξιμο.Πάνω κάτω την ίδια αυτοεπιβεβαίωση θα νοιώσεις που θα τον πατήσεις...Και με λιγότερο κίνδυνο...

βαλε μια δυναμομετρηση, η αν δεν θελεις, κανε κανενα ανοιγμα να δουμε και μεις και να κανουμε τα ιδια αν αξιζουν...

Κοίτα βασικά είχα κάτι λεφτά στην μπάντα για πέταμα, και λέω δέν βάζω ότι βρώ στο αμάξι μπάς και περάσω καμια Μ3 ;;Τώρα άν έχει γίνει κάτι....δέν το ξέρω....αλλά του φούστη......... :)

Link to comment
Share on other sites

ίσως θα έπρεπε να το ψάξεις ο ίδιος το τί κάνει το καθένα, αντί να περιμένεις απο άλλους.

και εγω που νομιζα οτι μπηκα στο φορουμ για να μαθω τπτ παραπανω...

να κάνετε 5 γύρους τρέξιμο.Πάνω κάτω την ίδια αυτοεπιβεβαίωση θα νοιώσεις που θα τον πατήσεις

εγω προτιμαω να οδηγαω, με το τρεξιμο δεν τα παω καλα...

Κοίτα βασικά είχα κάτι λεφτά στην μπάντα για πέταμα, και λέω δέν βάζω ότι βρώ στο αμάξι μπάς και περάσω καμια Μ3

ωραια ειρωνευεσαι μπραβο...

και συγχαρητηρια για το αμαξι σου. ειμαι σιγουρος οτι το εφτιαξες τελειο αφου το εχεις μελετησει απιστευτα...

απλα εκτιμαω περισσοτερο την γνωμη των παιδιων που περα απο το να λενε ποιους πατησαν ( βλεπε street racing) εχουν βαλει και μια δυναμομετρηση για να κρινω αν με καλυπτει αυτο που βλεπω να παω να το κανω και εγω..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή το topic έχει πάρει μ@λ@κισμένη κατεύθυνση προτείνω όσοι εμπλέκονται να κάνουν μια λεπτομερή παρουσίαση του αυτοκινήτου τους με όλες τις βελτιώσεις που του έχουν κάνει αναλυτικά, η οποία να συνοδεύεται εκτός από οδηγικές εντυπώσεις με logs και δυναμομέτρηση.

Να μην ντρέπονται επίσης να αναφέρουν προβλήματα και δυσλειτουργίες που παρουσιάστηκαν είτε αυτές λύθηκαν είτε συνεχίζουν να υφίστανται και να δώσουν μια ολοκληρωμένη εικόνα του αυτοκινήτου για το πως αυτό συμπεριφέρεται υπό όλες τις συνθήκες.

Όλες οι άλλες μ@λ@κίες για το αν περνάμε το Columbia και πόσο τον έχουμε έχουν κουράσει.

Όσοι πιστοί προσέλθετε........

Το καλυτερο ειναι να παρουσιασει ο καθενας τι εχει κανει συμφωνω!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά τι πάθατε όλοι και τρώγεστε συνέχεια?

έχουμε ένα ωραίο thread γιατί να το γεμίζουμε έτσι ?

σαφώς και θα υπάρξουν και κόντρες και "διαμάχες" αλλά ειδικά αν ξεφεύγουν

και πηγαίνουν και σε προσωπικό επίπεδο δεν είναι ότι πιο ωραίο!

Πιστεύω εδω δεν είμαστε υποχρεωτικά , είμαστε επειδή το θέλουμε και μας αρέσει,

ούτε για να αποδείξουμε κάτι σε κάποιον είτε αφορά τις γνώσεις μας είτε τα αυτοκίνητά μας!

θα ήτανε προτιμότερο κατά την γνώμη μου ειδικά εσείς που το έχετε ψάξει

περισσότερο το θέμα βελτίωσης και έχετε προχωρήσει κιόλας σε λύσεις

ξοδεύοντας χρόνο και χρήματα να φιάξετε ένα topic με τι λύσεις υπάρχουν τι

μπορούν να αποδώσουν στα χαρτιά και τι στην πραγματικότητα

όπως και τι προβλήματα μπορεί να βγούν έτσι ώστε να υπάρχει μια ιδέα που βαδίζουμε ,

ακόμα και αν για διάφορους λόγους δεν θέλει κάποιος να βάλει και την δυναμομέτρησή του.

σίγουρα δεν ανακαλύπτουμε τον τροχό , και πολλά τα διαβάζουμε και σε άλλα

φόρουμ ελληνικά ή όχι αλλά αλλιώς είναι να τα περιγράφει κάποιος "δικος μας" που τα έχει κάνει

ούτως ή άλλως το "Golf V Gti Tuning" έχει πάρα πολλές σελίδες πλέον που εκτός οτι δεν θα υπάρχουν όλα

είναι πολύ δύσκολο για κάποιον να βρεί απαντήσεις εύκολα και γρήγορα , από το πιο απλό μέχρι την πιο ολοκληρωμένη μετατροπή.

γνώμη μου πάντα , μπορεί να λέω και μ@λ@κί3ς....

Link to comment
Share on other sites

Επείσης φίλε saxouras την...πρό(σ)κληση μου την κάνεις γιατί είσαι τόσο σίγουρος για το αμάξι του φίλου σου;;Ή γιατί

δέν είσαι για το δικό μου...Ή πάλι απλά είσαι περίεργος;;

πιστευω οτι το αυτοκινητο σου θα ειναι απο λιγο εως πολυ πισω.. κι αυτο οχι γιατι εχω εμπιστοσυνη στο φιλο μου η κατι τετοιο.. απλα πιστευω οτι εισαι λιγο υπεροπτης...!

οσο για το προγραμμα οι φιλοι μου γνωριζουν την γνωμη μου..

κι επειδη μολις ειπες οτι ο προγραμματιστης σου ειναι και αντιπροσωπος.. αληθεια, τι προγραμμα φορας?? στο προγραμματισε ο ιδιος ή σου εβαλε απο τα καλα κρυφα προγραμματα που ειναι για λιγους??

και κατι αλλο.. νομιζω απο τα γραφομενα σου (μακαρι να κανω λαθος) οτι δεν προκειται ποτε να ερθεις να πατησεις στο φαναρι με το φιλο μου.

Edited by saxouras
Link to comment
Share on other sites

Καλα στα 430 τα μαμα σωθηκα των 200αριων αντεχουν ή πρεπει να αλλαχτουν?

Απ αυτα που εχω δει, τιποτα δεν προκειται να παθει κατι (εως τουλαχιστον 450ΗΡ) απο εντοστια , με μια επιφυλαξη για τις μπιελες. Σ αυτο το θεμα, η αντοχη εχει σχεση με τη ροπη στις μεσαιες περισσοτερο απο την δυναμη ψηλα.

Πιστευω οτι το 200αρι BWA μοτερ (που ειναι και η πλεοψηφια των περιπτωσεων) δεν εχει να παθει τιποτα σε ρυθμιση με 440Νm ροπη και 420ΗΡ ισχυ (πχ GT3071R ή TD06-20G @ 1.6-1.7bar).

Edited by golf-agu
Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο ειναι να παρουσιασει ο καθενας τι εχει κανει συμφωνω!

μην χασεις πληροφορια απο πουθενα εσυ για το τι εχει κανει ο καθενας...παλιομιναρουλη.

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

...κατι off τοπικ........

! ειστε ολοι σε ενα φορουμ για vw και σε ενα

τοπικ για βελτιωση Gti... και αντι να ειστε ολοι μαζι ...

να αναταλασετε ιδεες για το αμαξι σας.....να βοηθατε ο ενας τον αλλον

κτλ κτλ κτλ γενικα ρε παιδι μου να υπαρχει μια ....συνεργασια στο ολο θεμα!

το ιδιο αμαξι εχετε ολοι...και ολοι θελετε να το κανετε καλυτερο.....

αντι αυτου.....βριζεστε...(απο τοτε που ανοιξε αυτο το τοπικ! )

επιθεσεις ο ενας στον αλλον.....ειρωνευετε ...ο ενας τον αλλον.....κτλ κτλ τι να πω!

ο καθενας κανει εναν "πολεμο" μονος του! εχετε παρει απο ενα ντουφεκι και μια γωνια ο καθενας

μην περασει κανεις με Gti να τον φατε!

δλδ αν δεν ειχατε το ιδιο αμαξι τι θα κανατε? ? ? ? ?

κατα καιρους διαβαζα το θεμα και ως μελος και ως moderator

τωρα πια βαρεθηκα.........δεν εχει νοημα...........βλεπω 5 χρονων παιδακια να μαλωνουν

ποιος εχει την καλυτερη ......μπολντοζα ....

(υπαρχουν και εξερεσεις εννοειται)

(το ξερω οτι λογικα οι περισσσοτεροι χεστ@κ@τ@ για το τι θα πω εγω ......απλα

ειπα τις σκεψεις μου.......)

αυτα! τελος δεν ξαναδιαβαζω αυτο το τοπικ........δεν υπαρχει νοημα! εαν θελω να μαθω για την βελτιωση του Gti

ξερω παιδια που θα μου πουν και ναι ειναι απο εδω! αλλα να μπω στον κοπο να διαβαζω 10 ποστ λεκτικες κοντρες

και 1 ποστ ουσια...ποτε ξανα!

(υπαρχουν και εξερεσεις εννοειται)

Edited by BassakosVR6
Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβρη με τα κρυα που θα μπουν επανω τα kmd και θα παιξει οπως πρεπει να παιζει το setup μου και οχι με τα μπεκακια απο s3, μπορω να λυσω οποιαδηποτε υπαρξιακη ανυσηχια σε k04 setup..

Προς το παρον κανω πατηματα με τα ψαρια στις παραλιες..

Αντε και καλες διακοπες!!

Link to comment
Share on other sites

...κατι off τοπικ........

! ειστε ολοι σε ενα φορουμ για vw και σε ενα

τοπικ για βελτιωση Gti... και αντι να ειστε ολοι μαζι ...

να αναταλασετε ιδεες για το αμαξι σας.....να βοηθατε ο ενας τον αλλον

κτλ κτλ κτλ γενικα ρε παιδι μου να υπαρχει μια ....συνεργασια στο ολο θεμα!

το ιδιο αμαξι εχετε ολοι...και ολοι θελετε να το κανετε καλυτερο.....

αντι αυτου.....βριζεστε...(απο τοτε που ανοιξε αυτο το τοπικ! )

επιθεσεις ο ενας στον αλλον.....ειρωνευετε ...ο ενας τον αλλον.....κτλ κτλ τι να πω!

ο καθενας κανει εναν "πολεμο" μονος του! εχετε παρει απο ενα ντουφεκι και μια γωνια ο καθενας

μην περασει κανεις με Gti να τον φατε!

δλδ αν δεν ειχατε το ιδιο αμαξι τι θα κανατε? ? ? ? ?

κατα καιρους διαβαζα το θεμα και ως μελος και ως moderator

τωρα πια βαρεθηκα.........δεν εχει νοημα...........βλεπω 5 χρονων παιδακια να μαλωνουν

ποιος εχει την καλυτερη ......μπολντοζα ....

(υπαρχουν και εξερεσεις εννοειται)

(το ξερω οτι λογικα οι περισσσοτεροι χεστ@κ@τ@ για το τι θα πω εγω ......απλα

ειπα τις σκεψεις μου.......)

αυτα! τελος δεν ξαναδιαβαζω αυτο το τοπικ........δεν υπαρχει νοημα! εαν θελω να μαθω για την βελτιωση του Gti

ξερω παιδια που θα μου πουν και ναι ειναι απο εδω! αλλα να μπω στον κοπο να διαβαζω 10 ποστ λεκτικες κοντρες

και 1 ποστ ουσια...ποτε ξανα!

(υπαρχουν και εξερεσεις εννοειται)

Kώστα καλά τα λες αλλά μην ξεχνάς οτι οι : PUCK (NEOKΛΗΣ), JDL9 (ΓΙΑΝΝΗΣ), TONINO (ΑΝΤΩΝΗΣ), JIMMAKOS (ΔΗΜΗΤΡΗΣ), TOM (ΘΩΜΑΣ), S8N (ΑΡΗΣ), BPM (ΓΙΑΝΝΗΣ), RAVEN (ΜΙΧΑΛΗΣ), PANOSITOS (ΕΡΜΗΣ), ARISGTI (ΑΡΗΣ),

KOSTAS GTI (ΚΩΣΤΑΣ), COOL GTI (ΧΡΗΣΤΟΣ), GEOPAN (ΓΙΩΡΓΟΣ), BLACK V GTI (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ), FANIS GTI (ΦΑΝΗΣ) ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον είμαστε πια μια παρέα που πίνουμε κάθε παρασκευή το καφέ μας και έχουν αναπτυχθεί φιλίες άλλες μεγαλύτερες άλλες μικρότερες και δεν υπάρχουν τα φαινόμενα που αντανακλώνται στο forum, δεν θέλω να θίξω καταστάσεις αλλά κάποιοι έχουν ενα τρόπο γραφής που χωρίσ να προσφέρουν ουσιαστικές γνώσεις καταφέρνουν να πυροδοτούν μόνιμα το κλίμα.

Αυτό είναι το προτελευταίο μου post..........

ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΩ ΣΤΑ ΓΝΩΣΤΑ ΒΛΑΜΜΕΝΑ B) B) B):thumbsup::lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by JDL9
Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβρη με τα κρυα που θα μπουν επανω τα kmd και θα παιξει οπως πρεπει να παιζει το setup μου και οχι με τα μπεκακια απο s3, μπορω να λυσω οποιαδηποτε υπαρξιακη ανυσηχια σε k04 setup..

Προς το παρον κανω πατηματα με τα ψαρια στις παραλιες..

Αντε και καλες διακοπες!!

Θωμά κατούρα και λίγο γιατι με πιάσανε τα δάκρυα. B) B) ..

Link to comment
Share on other sites

Kώστα καλά τα λες αλλά μην ξεχνάς οτι οι : PUCK (NEOKΛΗΣ), JDL9 (ΓΙΑΝΝΗΣ), TONINO (ΑΝΤΩΝΗΣ), JIMMAKOS (ΔΗΜΗΤΡΗΣ), TOM (ΘΩΜΑΣ), S8N (ΑΡΗΣ), BPM (ΓΙΑΝΝΗΣ), RAVEN (ΜΙΧΑΛΗΣ), PANOSITOS (ΕΡΜΗΣ), ARISGTI (ΑΡΗΣ),

KOSTAS GTI (ΚΩΣΤΑΣ), COOL GTI (ΧΡΗΣΤΟΣ), GEOPAN (ΓΙΩΡΓΟΣ), BLACK V GTI (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ), FANIS GTI (ΦΑΝΗΣ) ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον είμαστε πια μια παρέα που πίνουμε κάθε παρασκευή το καφέ μας και έχουν αναπτυχθεί φιλίες άλλες μεγαλύτερες άλλες μικρότερες και δεν υπάρχουν τα φαινόμενα που αντανακλώνται στο forum, δεν θέλω να θίξω καταστάσεις αλλά κάποιοι έχουν ενα τρόπο γραφής που χωρίσ να προσφέρουν ουσιαστικές γνώσεις καταφέρνουν να πυροδοτούν μόνιμα το κλίμα.

Αυτό είναι το προτελευταίο μου post..........

Σου είπε ρε π@π@ρ@ κανείς εσένα οτι έχει γίνει φίλος σου?Επειδή κά8ε φορά σε ανεχόμαστε πάει να πεί οτι είσαι φίλος με κανέναν?

Α, και κάτι άλλο μας συγκήνισες με το "προτελευταίο" σου post...να δω που 8α χαραμίσεις το τελευταίο σου!? withstupid.gifpopeye.gif

Link to comment
Share on other sites

Σου είπε ρε π@π@ρ@ κανείς εσένα οτι έχει γίνει φίλος σου?Επειδή κά8ε φορά σε ανεχόμαστε πάει να πεί οτι είσαι φίλος με κανέναν?

Α, και κάτι άλλο μας συγκήνισες με το "προτελευταίο" σου post...να δω που 8α χαραμίσεις το τελευταίο σου!? withstupid.gifpopeye.gif

ΒΛΑΜΜΕΝΟ Α. ¶λλα μας έλεγες εχθές βράδυ που σε είχα αγκαλιά.......... B)

Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβρη με τα κρυα που θα μπουν επανω τα kmd και θα παιξει οπως πρεπει να παιζει το setup μου και οχι με τα μπεκακια απο s3, μπορω να λυσω οποιαδηποτε υπαρξιακη ανυσηχια σε k04 setup..

Προς το παρον κανω πατηματα με τα ψαρια στις παραλιες..

Αντε και καλες διακοπες!!

Τα K04 εχουν υπαρξιακες ανησυχιες οσο φοράς normal μπεκ γιατι με τα ...... kmd και 420-450HP αντι να ξοδευεις βενζινες για ανοιγματα με κο4 καλυτερα επενδυσε τα σε ενα Quife B)

Και οσο εσυ θα κάνεις μπανια, εγω κ ο βελτιωτης σου θα δουλευουμε σκληρα για σένα....... δοκιμαζοντας στο δικό μου το kmd fueling kit B)

Link to comment
Share on other sites

φιλε golf rs τι εγινε??? θα μας κανεις την τιμη να δοκιμασεις το αυτοκινητο σου με το δικο μας..?

Απο αυτά που έχω διαβάσει απο σένα μέχρι τώρα, ο φίλος σου πρέπει να έχει παρα πολύ δυνατό αμάξι.Οπότε λέω να παραδεχτω την ήτα μου απο τώρα, μήν γίνω και ρεζίλι.

Είμαι σίγουρος ότι κάποιο απο τα παιδιά εδώ μπορεί να σε ικανοποιήσει περισσότερο.Δέν ξεκινάς να την μπαίνεις και σε κανένα απο αυτούς;

Link to comment
Share on other sites

Τον σεπτεμβρη με τα κρυα που θα μπουν επανω τα kmd και θα παιξει οπως πρεπει να παιζει το setup μου και οχι με τα μπεκακια απο s3, μπορω να λυσω οποιαδηποτε υπαρξιακη ανυσηχια σε k04 setup..

Προς το παρον κανω πατηματα με τα ψαρια στις παραλιες..

Αντε και καλες διακοπες!!

εκτος του οτι εχεις εξαφανιστει μεχρι να βαλεις εσυ τα μπεκ θα εχουμε σπασει τις κ04 και θα εχουμε γινει ολοι B.T.εκτος αυτου νομιζω το καλυτερο ειναι να γινει ενα πατημα με το αμαξι σου οπως ειναι τωρα με ενα καλο κ04,θα εχει ενδιαφερον,σημασια δεν εχει να περναμε ολο τον κοσμο,γιατι ξερεις πολυ καλα οτι αυτο δεν γινεται...οσο για την υπαρξιακη ανησυχια που λες,οταν θα βαλεις τα μπεκ και θα κ@υλωσει ο διας,δεν θα εχει τυχη ενα κ04,ειναι ξεκαθαρο,αλλα κοψε τις ειρωνιες και μην μειωνεις καποιον οποιος κι αν ειναι ο αλλος,γιατι θα βρεθεις προ εκπληξεων και θα σου κοπει το γελιο.κανε διακοπες και μπανακια και ασε τις δηλωσεις και θα δουμε απο σεπτεμβρη τι θα γινει.αποψη μου ειναι οτι και απο σεπτεμβρη παλι με τα ψαρια θα πατας...

αντε καλες διακοπες λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

εκτος του οτι εχεις εξαφανιστει μεχρι να βαλεις εσυ τα μπεκ θα εχουμε σπασει τις κ04 και θα εχουμε γινει ολοι B.T.εκτος αυτου νομιζω το καλυτερο ειναι να γινει ενα πατημα με το αμαξι σου οπως ειναι τωρα με ενα καλο κ04,θα εχει ενδιαφερον,σημασια δεν εχει να περναμε ολο τον κοσμο,γιατι ξερεις πολυ καλα οτι αυτο δεν γινεται...οσο για την υπαρξιακη ανησυχια που λες,οταν θα βαλεις τα μπεκ και θα κ@υλωσει ο διας,δεν θα εχει τυχη ενα κ04,ειναι ξεκαθαρο,αλλα κοψε τις ειρωνιες και μην μειωνεις καποιον οποιος κι αν ειναι ο αλλος,γιατι θα βρεθεις προ εκπληξεων και θα σου κοπει το γελιο.κανε διακοπες και μπανακια και ασε τις δηλωσεις και θα δουμε απο σεπτεμβρη τι θα γινει.αποψη μου ειναι οτι και απο σεπτεμβρη παλι με τα ψαρια θα πατας...

αντε καλες διακοπες λοιπον...

Σιγα εσυ ρε!Αν θες σε παω μια στην............cartmania κουλαδι!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σιγα εσυ ρε!Αν θες σε παω μια στην............cartmania κουλαδι!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

αντε ρε το εχεις καψει το αμαξι παλιο τρελοκομειο.δεν ειμαι εγω για τετοια ρε,αλλα για πιο κουλ καταστασεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ΒΤ που αναφερατε πιο πάνω με τι τουρμπίνα είναι? Και κάτι ακόμα..Το KMD fuel kit πόσο στοιχιζει περίπου?

Edited by stef_gti
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.