Jump to content
STEFANOS M

Tsi / Gt Προγραμματα (tuning)... ποιος εχει ποιο....

Recommended Posts

Παιδιά λυπάμαι που θα σας στεναχωρήσω αλλά με 0.9bar στον κόφτη, είναι κομματάκι δύσκολο να βγουν 215 ίπποι από ένα εντελώς εργοστασιακό αυτοκίνητο. Τουλάχιστον όχι όπως μετρώνται στα δυναμόμετρα ΜΑΗΑ που χρησιμοποιούμε, με κανονικοποίηση Iso1585.

Αν τώρα έβγαλε 215 ίππους, μετά το adaptation δηλαδή πόσο θα φτάσει; 220 άλογα;

Για να ξέρουμε με τί μέτρα και σταθμά υπολογίζει καθένας την αύξηση ισχύος από ένα απλό πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λυπάμαι που θα σας στεναχωρήσω αλλά με 0.9bar στον κόφτη, είναι κομματάκι δύσκολο να βγουν 215 ίπποι από ένα εντελώς εργοστασιακό αυτοκίνητο. Τουλάχιστον όχι όπως μετρώνται στα δυναμόμετρα ΜΑΗΑ που χρησιμοποιούμε, με κανονικοποίηση Iso1585.

Αν τώρα έβγαλε 215 ίππους, μετά το adaptation δηλαδή πόσο θα φτάσει; 220 άλογα;

Για να ξέρουμε με τί μέτρα και σταθμά υπολογίζει καθένας την αύξηση ισχύος από ένα απλό πρόγραμμα.

Αυτο λεω και εγω , με τις πιεσεις αυτες σε maha απο 200 - 205 βια

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το ραντεβου ισχυει για αύριο στις 12. Υπάρχει περίπτωση να είναι δύσκολα για άνοιγμα. Δεν μας χαλάει παμε για καφε και chat.

Οποιος θελει να ερθει μου στέλνει pm ή στον NickGT για το μερος. Γιωργο, Βασίλη εσείς είστε μέσα έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το ραντεβου ισχυει για αύριο στις 12. Υπάρχει περίπτωση να είναι δύσκολα για άνοιγμα. Δεν μας χαλάει παμε για καφε και chat.

Οποιος θελει να ερθει μου στέλνει pm ή στον NickGT για το μερος. Γιωργο, Βασίλη εσείς είστε μέσα έτσι.

Φυσικα :thumbsup:

Υ.Γ θα ερθω ομως κατα τις 13.30 γιατι δουλευω ...

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη μπες και στο αλλο τοπικ και στειλε πμ και στα παιδια εκει γιατι δεν ξερω και καλα να τους κατατοπισω

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα και εγω προγραμματακι.απο e-tuners.πολυ καλη δουλεια και πολυ καλη εξυπηρετιση και απο τον Κριτωνα και απο τον συνεταιρο του.καθησαν και μου τα εξηγησαν ολα,ενα-ενα.ενδιαφερθηκαν.

Υ.Γ:Κριτωνα συγνωμη που σε καθηστερησα (εως 21:00???αν δεν κανω λαθος)αλλα δεν φταιω εγω,το βουνο που επεσε φταιει....

:whistling:

Ayta einai!!!

Emena na mi mou zitiseis sugnomi pou perimena sto kruo 1hr sa ton M@@ :whistling: na kaneis dokimes!!!!!!!!!

AXARISTIA

Sorry gia ta agglika

Link to comment
Share on other sites

;)

Ayta einai!!!

Emena na mi mou zitiseis sugnomi pou perimena sto kruo 1hr sa ton M@@ :thumbsup: na kaneis dokimes!!!!!!!!!

AXARISTIA

Sorry gia ta agglika

ετσι ετσι....αλλα τωρα γιναμε γρηγοροι και ειμαστε μαγκες....πες τα ρε TOM γιατι ουτε που θα μας χαιρεταει οταν θα οδηγαει το κοφηνι του ο αλλος...γενικος γ@μ@ω κ ετσι τωρα ο acti... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ετσι ετσι....αλλα τωρα γιναμε γρηγοροι και ειμαστε μαγκες....πες τα ρε TOM γιατι ουτε που θα μας χαιρεταει οταν θα οδηγαει το κοφηνι του ο αλλος...γενικος γ@μ@ω κ ετσι τωρα ο acti... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ANE...Fastrabbit 'h allios kouneloni!!!! new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

ANE...Fastrabbit 'h allios kouneloni!!!! new_lol.gif
α στα διαλαααα ρεεε ρε αλητη...θες να διμοσιευσω βιντεο με καγκουρογυαλι????εεεε?????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λυπάμαι που θα σας στεναχωρήσω αλλά με 0.9bar στον κόφτη, είναι κομματάκι δύσκολο να βγουν 215 ίπποι από ένα εντελώς εργοστασιακό αυτοκίνητο.

====

Έτσι ακριβώς. -_-

Κανείς δεν είπε ότι το tuning είναι εύκολο κομματάκι :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν κατεβηκα και εγω παιδια Αθηνα.εμεινα στην συναντηση της Λαμιας.

<_<

Ayta einai!!!

Emena na mi mou zitiseis sugnomi pou perimena sto kruo 1hr sa ton M@@ <_< na kaneis dokimes!!!!!!!!!

AXARISTIA

Sorry gia ta agglika

ωχ, σαν να εχεις δικιο.(περασε 1 ωρα με τις δοκιμες???για κανα 15 λεπτο το υπολογισα tongue.giftongue.giftongue.gif .)

ετσι ετσι....αλλα τωρα γιναμε γρηγοροι και ειμαστε μαγκες....πες τα ρε TOM γιατι ουτε που θα μας χαιρεταει οταν θα οδηγαει το κοφηνι του ο αλλος...γενικος γ@μ@ω κ ετσι τωρα ο acti... tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ετσι ετσι.καντε στην ακρη.περναει το κοφηνι........ <_<:lol: :lol:

α στα διαλαααα ρεεε ρε αλητη...θες να διμοσιευσω βιντεο με καγκουρογυαλι????εεεε?????

τι περιμενεις.επρεπε να το εχεις ηδη κανει.τι εχασα παλι??? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

δεν κατεβηκα και εγω παιδια Αθηνα.εμεινα στην συναντηση της Λαμιας.

ωχ, σαν να εχεις δικιο.(περασε 1 ωρα με τις δοκιμες???για κανα 15 λεπτο το υπολογισα tongue.giftongue.giftongue.gif .)

ετσι ετσι.καντε στην ακρη.περναει το κοφηνι........ <_< <_< <_<

τι περιμενεις.επρεπε να το εχεις ηδη κανει.τι εχασα παλι??? :D :D :D

ασε ασε...θα το δεις απο κοντα...θα περασω απο το μαγαζι πριν φυγω για φλωρινα....

Link to comment
Share on other sites

μην πειραματιζεσαι και πολυ φιλε μου.
Συμφωνω απολυτα και εγω μια απο τα ιδια εχω κανει ρεβο και ξερο ψωμι

off time the post! :D Όσο για πειράματα δεν βλέπω κανά πειραματόζωο εδώ!

Edited by george80
Link to comment
Share on other sites

Ρε nick αν κανονίσετε τίποτα καμιά μέρα ρίξε κανένα τιλ ρε για να έρθω και εγώ η μια αναπάντητη και θα σε πάρω τηλ εγώ

sorry για το off topic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.