Jump to content
mourh

Οι Ζαντες Που Φοραμε Τωρα! [Φωτογραφίες - Όλα τα μοντέλα]

Recommended Posts

'kaklios design Rodos'

τις εχεις βαψει?γιατι εγω ξερω οτι οι oem 17"ζαντες δεν ειναι με διαμαντε ακτινες και μαυρο φοντο...

Edited by xristos/red tornado
Link to comment
Share on other sites

Είναι όμορφη ζάντα πάντως. Συμφωνώ ότι οι 19άρες ίσως είναι λίγο υπερβολή. :rolleyes:

dsc03062ra.jpg

που κυκλοφορει αυτο το GTI ορε παιδιαααα?????????

πανεμορφο...απλο και ομορφο....και το χαμηλωμα αν ειναι πραγματικο ...τεζα!!!

Link to comment
Share on other sites

που κυκλοφορει αυτο το GTI ορε παιδιαααα?????????

πανεμορφο...απλο και ομορφο....και το χαμηλωμα αν ειναι πραγματικο ...τεζα!!!

Ξέρεις πόσο καιρό περίμενα μέχρι να βρω αυτές τις ζάντες σε καλή κατάσταση και σε κατάλληλη τιμή? Οκτώ μήνες ψάχνω για να μην σου πω και παραπάνω... Οι συγκεκριμένες είναι αρκετά δυσεύρετες. Και μετά από τόσο καιρό ένας τύπος από Γερμανία τις εβγαλε με το που πήρε το Audi του Avant A6 και τις πήρα αμέσως.

Edited by golf gtV
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις πόσο καιρό περίμενα μέχρι να βρω αυτές τις ζάντες σε καλή κατάσταση και σε κατάλληλη τιμή? Οκτώ μήνες ψάχνω για να μην σου πω και παραπάνω... Οι συγκεκριμένες είναι αρκετά δυσεύρετες. Και μετά από τόσο καιρό ένας τύπος από Γερμανία τις εβγαλε με το που πήρε το Audi του Avant A6 και τις πήρα αμέσως.

Το χαμημωλα με τι???και ποσο χαμηλο ειναι...???

διοτι ειναι τερμα κατω...

Link to comment
Share on other sites

Το χαμημωλα με τι???και ποσο χαμηλο ειναι...???

διοτι ειναι τερμα κατω...

Το συγκεκριμενο που κοιτας δεν είναι το δικό μου. Αυτο που παραθετω είναι.

Οσο για το χαμηλωμα που βλεπεις δεν είναι και τοσο πιτα. Κανά 1,5 πόντο ποιο χαμηλο από το δικό μου το νορμάλ του GT

post-4900-127499532686_thumb.jpg

Edited by golf gtV
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμενο που κοιτας δεν είναι το δικό μου. Αυτο που παραθετω είναι.

Οσο για το χαμηλωμα που βλεπεις δεν είναι και τοσο πιτα. Κανά 1,5 πόντο ποιο χαμηλο από το δικό μου το νορμάλ του GT

δεν νομιζω μονο 1.5...

κοιτα τους θολους του....

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω μονο 1.5...

κοιτα τους θολους του....

μαλλον 15 ηθελε να πει...το δικο μου ειναι 5 ποντους και ισα ισα που μπαινει το λαστιχο μεσα εμπρος..αυτο εχει βουλιαξει..ρυθμηζομενη και 6,5 με 7 ποντους χαμηλομα πρεπει να εχει..

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έβαλα αυτές:

BBS CO 17'

bbs_co_bs_ci3_l.jpg

Σύντομα θα βάλω και photo.

ζανταρα :p .. και μια φωτο γρηγορα :p ....για εμενα bbs και oz τελος ολες οι αλλες ειναι απλα ζαντες :thumbsup: ....

Edited by GazofGT
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έβαλα αυτές:

BBS CO 17'

bbs_co_bs_ci3_l.jpg

Σύντομα θα βάλω και photo.

σχεδόν κάθε μέρα βλέπω ένα μαύρο gti με τις ζάντες αυτές σε 18" και το αμάξι απλά ....... .- αναμένουμε φωτογραφίες !!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

σχεδόν κάθε μέρα βλέπω ένα μαύρο gti με τις ζάντες αυτές σε 18" και το αμάξι απλά ....... .- αναμένουμε φωτογραφίες !!

παιδιά μια ερώτησή αυτές οι bbs co είναι αυθεντικές bbs?? γιατί βλέπω η τιμή τους πeζει αρκετά χαμηλά...και δεν έχουν ουσιαστική διάφορα με τις ch πάρα μονό τα σκαλιστά γράμματά bbs motorsport + τις μικρές τρυπίτσες δίπλα άπω τα μπουλόνια..

Link to comment
Share on other sites

post-14618-1276424357,25_thumb.jpg

Αυτές είναι οι ζάντες μου. Είναι οι ΜΑΚ Μαγνησίου 17 ιντσών και μου κόστισαν 1000Ε.

Πολύ όμορφες οι ΜΑΚ και είναι και αρκετά ποιοτικές, τις φοράει ζαντολαστιχάς στην περιοχή μου σε MK5 GOLF GTI...

...κάτι θα ξέρει!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφες οι ΜΑΚ και είναι και αρκετά ποιοτικές, τις φοράει ζαντολαστιχάς στην περιοχή μου σε MK5 GOLF GTI...

...κάτι θα ξέρει!!

Ευχαριστω φιλε μου!Και εγω πηγενα συγκεκριμενα για αλλες ζαντες αλλα ο ζαντολαστιχας μου αλλαξε γνωμη και αγορασα αυτες τελικα και δεν το εχω μετανιωσει.Δεν ειναι πολυφορεμενες και ζυγιζουν και λιγο ;)

Edited by thodoristsi
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου!Και εγω πηγενα συγκεκριμενα για αλλες ζαντες αλλα ο ζαντολαστιχας μου αλλαξε γνωμη και αγορασα αυτες τελικα και δεν το εχω μετανιωσει.Δεν ειναι πολυφορεμενες και ζυγιζουν και λιγο :huh:

Έκανες καλή επιλογή, είναι από τα πιο ωραία σχέδια που κυκλοφορούν και ταιριάζουν αρκετά στο Golf!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.